Skocz do zawartości

BETATESTY NOWEJ STRONY WWW


CormaC

Polecane posty

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wowo, stara stronka przy tej zdaje się wołać "Znow się przeciążyłam, i wiem co zrobisz! Zamienisz mnieeee na lepszy modell".

|INNE|

plum plum plum

O co biega? Kto wymyślił takie coś? ALe podsunęło mi to pomysł na zrobienie sekcji |DOWCIPY O GRACH| czy coś takiego. I czemu w |VIDEO| nie da się włączyć:

* Devil May Cry 4 - gameplay E3 2007

2007-09-04 15:40:27

???

[EDIT]: Fajne z tym przeglądaniem CD-Action :) Na stronie Tesco czy Real bylo coś takiego. Takie cosik mnie kusi do rozerwania stronn na kwałeczki :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli są dostępne komentarze "publiczne" to zaproponowałbym aby je moderować.

Komentowac beda mogli tylko zarejestrowani uzytkownicy, ktorzy beda mogli "beknąć" za wypisywanie niestosownych rzeczy. :)

To miłe :D

Już nie pamiętam gdzie wyczytałem, że baza użytkowników i forum phpbb2 zostaje. Czy strona jako tako będzie korzystała ze swojego "drivera" dostępu do bazy danych phpBB2? Czy będzie się to odbywać przez jeden ze skryptów API dla tego forum? Jeżeli to drugie to troszkę niefajnie :D

W kontekście wydana phpBB3 w wersji stabilnej - będzie upgrade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowo, stara stronka przy tej zdaje się wołać "Znow się przeciążyłam, i wiem co zrobisz! Zamienisz mnieeee na lepszy modell".
|INNE|

plum plum plum

O co biega?

O nic. A raczej o to, ze trzeba tam bylo wklepac cokolwiek.

I czemu w |VIDEO| nie da się włączyć:

* Devil May Cry 4 - gameplay E3 2007

2007-09-04 15:40:27

???

Bo nie ma takiego pliku. Stary, to jest wersja TESTOWA, ktora ma pokazywac podstawowa funkcjonalnosc, a nie udostepniac jakies tresci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

noo oby tak dalej chłopy, oby tak dalej, widać że sie staracie, już się nie mogę doczekać

Opinie :

- Wygląd - 8+/10

- Czytelność 5-/10

- Pomysł z przeglądaniem pisma 6/10 (dziwnie to wszystko wygląda)

- Kalendarz 3/10 (jakby go nie było nie obraziłbym się)

Ogólna ocena :

6-/10 (Według mnie bardzo dobry wynik, nie licząc kalendarza byłoby 6+ :D)

Pewnie byloby wiecej, gdybys wiedzial, do czego ten kalendarz sluzy. :) Mam wrazenie, ze nie wiesz i nie probowales np. klikac na podswietlonych dniach - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by została zmieniona szata graficzna było by ok bo tak trochę zbyt szarawo to strona czasopisma a nie gry pokrewieństwa DOOM ;p

co do reszty wydaję sie być ok ;) ale

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...ine&group=0

92 błędy w kodzie powinny zostać poprawione ;]

CSS wypada dobrze są błędy ale mało znaczące http://jigsaw.w3.org/css-validator/validat...;usermedium=all

ogólnie tak 6/10 zmienić szatę może jeszcze pobawić sie ustawieniem paneli* to będzie o wiele lepiej

*Zmiana ustawienia paneli nie konieczna ale by też nie zawadziła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem schludnie, niestety gorzej z czytelnością, już mówię do czego piję:

1) Kolumna z newsami o wiele za nisko - powinna być przesunięta nieco wyżej.

2) Zupełnie niepotrzebny kalendarzyk i miejsce na reklame, które razi w oczy, zajmując miejsce stronie (ja wiem, reklama to reklama, za to jest kasa na pismo, na gry itp; ale miały być uwagi to są).

3) Ramka Zasoby zdecydowani nie pasuje do bycia na środku strony (najlepiej z boku, podobnie jak Sonda)

Poza tym świetny pomysł z Action TV i gameplayami na żywca - ogólnie strona jest schludna i wygląda zachęcająco - kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z michalqiem strona mimo iż ma pełno bajerów to jest dosyc mało czytelna ! Żeby zauważyć newsy trzeba zjechać w dol strony ! co oznacza ze paru użytkowników może po prostu nie zauważyć : /

Jedna z wielu rzeczy które mi sie podobały to możliwość wglądu gazetki

Ogółem to mi sie podoba ale te newsy...: (

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ładnie ale kolorki i czerń ze sobą nie pasują

no i po co ten kalendarzyk?

Jeszcze jedna mała uwaga kolumna z newsami na stronie startowej troszkę za mała tak jak i czcionka w niej

a poza tym graficznie ok ( określam grafę resztę oddaje bardziej doświadczonym)

widzę ze Cda idzie z duchem czasu ;):/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarzyk ma zasadniczo dwa zastosowania -

a) wiesz, jaka dzisiaj jest data :)

B) są na nim zaznaczane różne istotne daty, np. wypuszczenie do kiosków nowego CDA, ew. premiera jakiejś ważnej gry itp.

jeżeli tak to troszkę mały on jest ;)

A przetestowales go, czy tak tylko marudzisz z przyzwyczajenia? Dodalem tam wiecej wydarzen, zeby kazdy mogl sobie kliknac i zobaczyc, jak kalendarzyk dziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ta nowa stronka CDA ruszy już tak pełna parą, bo jak na razie to nie wiem czy tylko ja nie mogę wejść tam na forum i w ogóle reszta też się kopie :/ Przepraszam, jeśli już to pytanie było zadawane czy coś w ten deseń ale w temacie to ja nie jestem ;) Liczę na odpowiedź i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze kazdy ma prawo do wlasnej oceny, ale nie pojmuje, jak mozna beta-stronie wystawic 6/10. Tyle dalbym obecnej, a becie minimum 8. Przede wszystkim nie ma juz razacego bialego..co jest wielkim sukcesem... duzo lepsza czytelnosc (lepiej, gdy strony nie trzeba przewijac pol minuty..... tylko jak wszystko jest ladnie posegregowane i pochowane, i wszystko mozna zobaczyc od razu, a nie przewijac ten ekran co na dluzsza mete jest denerwujace i nie chce sie przegladac strony... a forum do najszybszych nie nalezy co daje sie we znaki i mam nadzieje ze to tylko wina serva.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka świetna, sprawia wrażenie profesjonalnej, ale jak w becie są jeszcze błędy. Pomysł z przeglądaniem pisma jest super. Nawet dobrze, że jest w słabej jakości i tylko kilka stronek, bo inaczej wszyscy przeglądaliby pismo na stronie internetowej zamiast wybulić 15 zeta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś to pisał.. ale pod kalendarzem jest napis:

Nowy nr CDA juz za 10dni! (chyba taki)

No i jest ten napis zasloniety troche, przez czarny pasek.. (co utrudnia jego przeczytanie minimalnie).

Ogolnie strona swietna (dalbym 8/10), ale jestem ZA tym, zeby przesunac dział "zasoby" gdzies bardziej na bok.. a Newsy dac na srodek.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...