Skocz do zawartości

BETATESTY NOWEJ STRONY WWW


CormaC

Polecane posty

W zasadzie w tej fazie, w jakiej znajduje się strona niewiele na temat jej funkcjonalności można powiedzieć. Gdy pojawi się wersja finalna będzie można stwierdzić, czy strona jest dobra, czy nie. Jak do tej pory SQL Injection, czy innych niedobrych rzeczy nie znalazłem. Jeżeli idzie o layout - krórko mówiąc - mi tam pasi. Pzdr.

PS. Strona wygląda słabo na Lynx'ie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Stronka bardzo fajna ale proponowałbym aby poprawić jakoś to ze czasami stronka długo się ładuje. Jesteście najlepsi więc na waszą stronę wchodzi dużo osób. Ale poza tym wszystko OK. Mam takie pytanko. Czy jeśli stara stronka zniknie i pojawi się ta nowa to czy profile na forum zostaną czy trzeba będzie tworzyć nowe do nowego forum ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, a powiedz kiedy można się spodziewać bety 2? Bo odkąd umieściliście tą, oraz poprawiliście najbardziej rażące błędy (a reszta została) w kodzie nic się tam nie zmieniło.

Ujmijmy to krocej. Kiedy bedzie wersja oficjalna - bo na ta czeka sie najbardziej ;) A ta odpowiedz znamy (czyli jak bedzie, to bedzie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, a powiedz kiedy można się spodziewać bety 2? Bo odkąd umieściliście tą, oraz poprawiliście najbardziej rażące błędy (a reszta została) w kodzie nic się tam nie zmieniło.

Ujmijmy to krocej. Kiedy bedzie wersja oficjalna - bo na ta czeka sie najbardziej ;) A ta odpowiedz znamy (czyli jak bedzie, to bedzie :P)

Będzie kiedy zostaną naprawione wszystkie błędy itp.itd. Ale ja myslę,że(chciałbym przynajmniej żeby tak było),nowa stronka MOŻE :!: Będzie na nowy rok. Taki prezent xD Pożyjemy Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przyjemniejsza dla oka niż stara. Tylko jedno pytanie do CormaCa odnośnie

"przeglądarki nowego numeru" - coś identycznego jest na stronie hipermarketu REAL, można tam przejrzec najnowszą gazetkę tegoż sklepu :P

Ściągneliście od nich, sami na to wpadliscie czy moze po prostu takiego czegos uzywa sie czesto a ja o tym nie wiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nowa odsłona będzie całkiem fajna. Dużo nowości, wszystko fajnie się komponuje. Można wszystko łatwo znaleźć. Kolory również dobrze dobrane. Najlepsze to chyba przeglądanie Flash nowego numeru CDA !

Można wiedzieć kiedy będzie nowa wersja strony ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nowa odsłona będzie całkiem fajna. Dużo nowości, wszystko fajnie się komponuje. Można wszystko łatwo znaleźć. Kolory również dobrze dobrane. Najlepsze to chyba przeglądanie Flash nowego numeru CDA !

Można wiedzieć kiedy będzie nowa wersja strony ?

Popatrz na mój post trochę wyżej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona się rozpada :)

Dzieki za zwrocenie uwagi. Na zadnej z trzecj najpopularniejszych przegladarek tego nie stwierdzilismy, ale zobaczymy, co i jak.

Tylko zmieńcie kolory przycisków z panelu górnego, na takie z szerszej, niż 16 kolorowej palety.

Oprawa graficzna zostanie jeszcze poprawiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No używam tej "drugiej" przeglądarki, mianowicie Firefox 3. Pamiętajcie, że jak 3 wejdzie do fazy RTW to szybko zostaną pozostałe wersje zaktualizowane do tej właśnie wersji. Ona posiada zaktualizowane Gecko 1.9 - prawodopodobnie to jest przyczyną "rozwalenia" tego boksa.

Screenshot sponsorowany przez wtyczkę Screengrab! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...