Skocz do zawartości

BETATESTY NOWEJ STRONY WWW


CormaC

Polecane posty

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mi się w tej "przeglądarce" bardzo nie podoba przerzucanie stron. Wygodniejsze byłoby przeskakiwanie na następną po prostu przez kliknięcie myszką, a nie ciągnięcie tej strony. Czasami coś nie zaskoczy i pociągniemy mysz, a strona się nie przerzuci albo zbyt wcześnie puścimy mysz i znowu to samo. Trochę to za bardzo na pokaz jest zrobione i jest to zdecydowanie bardziej efektowne niż efektywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w tej "przeglądarce" bardzo nie podoba przerzucanie stron. Wygodniejsze byłoby przeskakiwanie na następną po prostu przez kliknięcie myszką, a nie ciągnięcie tej strony. Czasami coś nie zaskoczy i pociągniemy mysz, a strona się nie przerzuci albo zbyt wcześnie puścimy mysz i znowu to samo. Trochę to za bardzo na pokaz jest zrobione i jest to zdecydowanie bardziej efektowne niż efektywne.

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, bo przeciez mozna przerzucic strone po prostu klikajac myszka na jej rozku. Nie musisz bawic sie w przeciaganie jesli nie chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoróbek jest całe mnóstwo, żeby wymienić wszystkie musiałbym do jutra siedzieć i pisać ;). Zwrócę tylko uwagę na ukryte pola formularzy, w które można wpisać np. dowolny nick oraz słaba spójność stylu (przyciski, przechodzenie między podstronami wyglądają inaczej w kilku miejscach). Mnóstwo pracy przed webmasterem jeszcze ;).

Kilka usterek zaznaczyłem dodatkowo tu: http://cimlik.pl/temp/cdatest.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w tej "przeglądarce" bardzo nie podoba przerzucanie stron. Wygodniejsze byłoby przeskakiwanie na następną po prostu przez kliknięcie myszką, a nie ciągnięcie tej strony. Czasami coś nie zaskoczy i pociągniemy mysz, a strona się nie przerzuci albo zbyt wcześnie puścimy mysz i znowu to samo. Trochę to za bardzo na pokaz jest zrobione i jest to zdecydowanie bardziej efektowne niż efektywne.

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, bo przeciez mozna przerzucic strone po prostu klikajac myszka na jej rozku. Nie musisz bawic sie w przeciaganie jesli nie chcesz.

I niech ktoś mi powie, że człowiek nie uczy się przez całe życie :). Rzeczywiście, mój błąd, wystarczy kliknąć. A ja jak ta oferma przerzucałem ręcznie te kartki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fatalnie wygląda pomarańczowa czcionka na niektórych przyciskach

2. Podział głównej strony na 3 kolumny wygląda troche chaotycznie (choć może to kwestia gustu)

3. Brzydko wygląda to paskowane niebieskie tło, zwłaszcza na dole i na górze gdzie są rozjaśnienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to wersja beta wiele z niej wywnioskować nie można, ale mam taką jedną drobną uwagę :D

Guziczki w ankiecie tragicznie wyglądają, tak samo w zasobach wideo/pliki itd. Nieestetycznie w porównaniu do reszty strony ;)

Dajcie jakiś fajna skin na nowe forum :]

A ten pomysł w grami flash.. to no.. sam nie wiem :P

O i mam pytanie. W tym rozwijanym menu jak będzie np 50 galerii to rozwinie nam sie tak długo czy troszeczke i będzie pasek do przewijania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nacie problemy wszystko jest dobrze wezcie docencie ich prace zamiast opieprzac

Spokojnie. My tez wiemy, ze nie wszystko jeszcze jest tak, jak byc powinno na tej stronie. Po to powstal ten temat, zeby ludzie mowili nie tylko, co im sie podoba, ale tez co im sie nie podoba.

O i mam pytanie. W tym rozwijanym menu jak będzie np 50 galerii to rozwinie nam sie tak długo czy troszeczke i będzie pasek do przewijania?

Masz na mysli to menu w okienku flashowym? Tam zawsze bedzie tyle samo pozycji i my bedziemy wybierac, co warto tam pokazac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się tak zwie to o to mi chodzi :D

No ale w zasobach cała resztę można będzie obejrzeć?

W "Z ostatniej chwili" jak jest beta WIC mały obrazek z tytułem zasłania kawałek tekstu. I w newsach urywa się teskt.

A tak btw. to newsy i z ostatniej chwili będą się rózniły kategoriami nowości czy nie? Bo są to podobne sformułowania .. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się tak zwie to o to mi chodzi :D

No ale w zasobach cała resztę można będzie obejrzeć?

Oczywiscie, ze bedzie mozna. Okienko flashowe i archiwum zasobow to dwa oddzielne byty. Zawartosc okienka flashowego mozemy definiowac jak chcemy - wystarczy wklepac "z palca" odpowiednie wpisy w pliku konfiguracyjnym (reklamowka galerii moze byc tam np. screen, ktory w ogole nie zostal dodany do galerii danej gry). Archiwum zasobow natomiast pobiera dane z bazy, automatycznie.

I w newsach urywa się teskt.

Masz na mysli newsy na stronie glownej? Obrazki sa roznej wielkosci, wiec jesli sa za duze, to tekst sie nie miesci. Na ostatecznej wersji strony obrazki przy newsach zawsze beda mialy taka sama wielkosc.

A tak btw. to newsy i z ostatniej chwili będą się rózniły kategoriami nowości czy nie? Bo są to podobne sformułowania .. :P

To, co obecnie nazywa sie "Z ostatniej chwili" bedzie odpowiednikiem newsow przyklejonych (tych w lewym lamie) na obecnej stronie CDA. Czyli tam beda rozne informacje od redakcji, obwieszczenia itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ładniejsza od poprzedniej, ale za dużo rzeczy na zbyt małej przestrzeni (szczególnie dół strony). Trochę trudno się w niej połapać, choć to pewnie przyjdzie z czasem.

Ogólnie ok, tylko te kolory mogły by być troszkę żywsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ogólnie strona podoba. Lepsza szata graficzna, która bardziej pasuje do CD- Action. Te kilka dodanych funkcji bardzo mnie cieszy. Tylko ja osobiście Kolumnę "Z Ostatniej Chwili" przesunął na początek. Jeszcze troszeczke chaosu jest na stronie. Ale ogólnie 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...po pierwsze gratulacje, że wogóle wzięliście sie za nową stronkę :P (nie żebym miał coś do obecnej ale jest ciut za bardzo infantylna jak dla mnie). Nowa robi pozytywne wrażenie po głębszym zapoznaniu się z nią ;] Kolorystyka to subiektywna sprawa ale..noo... jest troche chaotycznie co nie znaczy źle, tylko że jak dojdą na górny i na boczny baner jakieś wzorzyste i ruchome reklamy to można bedzie chyba dostać lekkiego oczopląsu. W moim odczuciu jednym z kuriozalnych powodów tego obecnego chaosu jest ten bezczelny biały banner "witamy na testowej stronie CDA" :P I mam pytanie: co bedzie w sekcji "Strefa Czytelników" ??;> :wink: p.s jeszcze odnośnie nowego sajta. Nie wiem dlaczego milej widziałbym newsy po stronie lewej :P

EDIT:

Odnośnie posta CormaCa poniżej-->Mea culpa :? Znowu myślałem o czymś innym a napisałem odwrotnie... Chodziło mi o prawą stronę of kors... :oops: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem trochę czasu aby przyglądnąć się becie nowej strony CDA. Jeżeli miałbym wyrażać swoją wizję to przemieścił bym pasek news na środek a ankietę razem z galerią dał na lewo, natomiast reklamę swf dałbym nad tytuł 1 2 itd :) Niby zmiany kosmetyczne a jednak dają lepsze wrażenie całokształtu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem trochę czasu aby przyglądnąć się becie nowej strony CDA. Jeżeli miałbym wyrażać swoją wizję to przemieścił bym pasek news na środek a ankietę razem z galerią dał na lewo, natomiast reklamę swf dałbym nad tytuł 1 2 itd :) Niby zmiany kosmetyczne a jednak dają lepsze wrażenie całokształtu :P

1) Reklama nad menu? Bez sensu; 2)"Tytul 1"? Przeladuj strone, bo wyskoczyl Ci bug i nie zaladowalo sie menu okienka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...