Jump to content
enki

Konkurs kibica League of Legends

Recommended Posts

Oto moja praca.

Interpretacja autora:

Autor pracy ukazał w niej za pomocą prostoty oraz symbolizmu kilku bohaterów Ligi. Na obrazie znajduje się dziewięcioro bohaterów, przy czym jedna z postaci została nieco ukryta. Ukazana została na nim scena śmierci Garena z rąk Riven. Tuż za postaciami widoczny jest Nexus drużyny fioletowej wraz ze dwoma zniszczonymi wieżami. Ukazany został on za pomocą prostego kwadratu, a wieże (choć właściwie ich gruzowiska) za pomocą postrzępionych półkul. Twórczość posiada w sobie również cząstkę funkcjonalizmu, ponieważ dzięki zidentyfikowaniu przedmiotów zakupionych przez "postać prowadzącą" możemy uzyskać dobrze sprawdzający się "build" dla bohatera Ligi (Riven). W środku górnej części obrazu znajduje się dobrze znane graczom okienko, będące najbardziej denerwującym elementem w całej grze, który ostatnimi czasy bardzo często ukazuje się graczom.

//Kto pierwszy zidentyfikuje wszystkie postacie wygrywa browara. <Taki żarcik>

//Sorki za format, ale i tak to już wygląda nieco słabo, a co dopiero w JPEG. W dodatku nie bardzo jestem zapoznany jeszcze z nowym forum Cdaction. X_X

cda lol by xav.bmp

Edited by Xavenir

Biorę udział z nabazgranym wizerunkiem Ashy nawiązującym do pewnej znanej gry z wygadanym sterydziarzem mordującym kosmitów wink_prosty2.gif

post-37282-0-29742800-1350491776_thumb.p

Wydaje mi się, że osoby z tabletami powinny być zdyskwalifikowane, bo innym nie posiadającym tabletów użytkownikom całkowicie niszczą szansę na wygraną. :D

• Upvote 8

Co jak co, ale muszę się zgodzić z przedmówcą... Powinny być tylko dozwolone dwa narzędzia: Paint i myszka... Równe szanse dla wszystkich bo myszką już nie tak łatwo coś narysować. Ja postaram się dać obrazek już niedługo.

• Upvote 4

Zgadzam się. że powinny być równe szanse - paint + mycha, tylko jak sprawdzić, czy ktoś faktycznie używa myszki, czy niedbale korzysta z tabletu? W drugim przypadku nadal jest zdecydowanie łatwiej. Cóż, może czas w takowy zainwestować :)

• Upvote 1

@ngx taak, bo tablety są takie tanie, że każdy może w nie zainwestować.

akurat była to taka wolna myśl, sam aktualnie nie mam budżetu żeby taki sprzęt kupić...

Biorę udział. #edit: a jednak nie biorę, bo tylko pierwsza praca jest brana pod uwagę :D.

Najlepszy support Lulu, tutaj jako pastereczka biggrin_prosty.gif.

To już zajęło mi kilka godzin, nabazgrane w Painterze, ale używałem wyłącznie ołówka i pasteli wink_prosty.gif.

post-316379-0-54588700-1350497756_thumb.

Edited by Qlinkjsz

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...