Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Konkurs kibica League of Legends

Polecane posty

@up

Prawda ! Mnie denerwuje też to, że nie które obrazki widać, że nie są robione w prostych programach typu paint... Wydaje mi się też że kilka prac były robione w zaawansowanych programach - tylko specjalnie je troszeczkę pogorszono dla efektu painta.

Bo jak walczyć to walczyć honorowo (czyt: równo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja praca.

Interpretacja autora:

Autor pracy ukazał w niej za pomocą prostoty oraz symbolizmu kilku bohaterów Ligi. Na obrazie znajduje się dziewięcioro bohaterów, przy czym jedna z postaci została nieco ukryta. Ukazana została na nim scena śmierci Garena z rąk Riven. Tuż za postaciami widoczny jest Nexus drużyny fioletowej wraz ze dwoma zniszczonymi wieżami. Ukazany został on za pomocą prostego kwadratu, a wieże (choć właściwie ich gruzowiska) za pomocą postrzępionych półkul. Twórczość posiada w sobie również cząstkę funkcjonalizmu, ponieważ dzięki zidentyfikowaniu przedmiotów zakupionych przez "postać prowadzącą" możemy uzyskać dobrze sprawdzający się "build" dla bohatera Ligi (Riven). W środku górnej części obrazu znajduje się dobrze znane graczom okienko, będące najbardziej denerwującym elementem w całej grze, który ostatnimi czasy bardzo często ukazuje się graczom.

//Kto pierwszy zidentyfikuje wszystkie postacie wygrywa browara. <Taki żarcik>

//Sorki za format, ale i tak to już wygląda nieco słabo, a co dopiero w JPEG. W dodatku nie bardzo jestem zapoznany jeszcze z nowym forum Cdaction. X_X

cda lol by xav.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...