Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymikolo

Rozwiązany: Turtle Beach PX21 szumią

Polecane posty

Witam!

Piszę z problemem i bardzo chciałbym go załatwić w przeciągu najbliższych dni, kiedy jeszcze ewentualnie będę mógł zwrócić słuchawki na gwarancji. Chodzi o to, że kiedy tylko podłączę wymienione słuchawki do PS3 lub PC, w tle słychać cichy, ale jednak odczuwalny szum. Kiedy ustawię dźwięk (np. gry) głośniej, szum oczywiście zanika w tle, ale gdy nic się nie dzieje, to potrafi trochę denerwować. Słuchawki te dopiero dziś zostały do mnie przywiezione, więc jak wspomniałem, bardzo bym był wdzięczny za jak najszybszą pomoc. Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno nie. Nawet odłączałem kabel telewizji od telewizora, do którego podłączona jest konsola. Poza tym problem występuje zawsze od razu po podłączeniu słuchawek do dowolnego urządzenia (PC, PS3, samo wejście USB telewizora). Próbowałem wszystkich sposobów na zniwelowanie, ale ten szum po prostu sobie jest i wg mnie nie da się go w żaden sposób wyeliminować. Nie słychać go tylko wtedy, kiedy zwyczajnie zagłuszę go dźwiękami z gry lub muzyką, ale przy okazji pękają mi bębenki w uszach tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...