Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Zakupy na Allegro z zagranicy ?

Polecane posty

Witam,

Odrazu piszę iż nie miałem pojęcia gdzie na pisać ten temat także jeżeli napisałem w złej kategorii to proszę o przeniesienie do poprawnej.

Ja mieszkam za granicą, a konkretniej we Włoszech, i chciał bym zakupić klucz do BF3 Premium z automatu na Allegro (Szukałem w regulaminie co do takiej sprawy i nie wiem do końca czy mogę o czymś takim pisać na forum poniewarz nic nie znalazłem) tylko że w metodach płatności jest akceptowany tylko PayU (?) i przelew bankowy ... ja do tej pory kupywałem wiekszość rzeczy na eBay`u urzywając karty kredytowej Mastercard poprzez PayPal. Czy jest możliwość zrobienia przelewu bankowego z Włoszech na konto sprzedawcy w Polsce ? Lub morzna zapłacić kartą kredytową na PayU? I ostatnia rzecz, czy jeżeli nie napisanego w metodach płatności "Płacę z Allegro" to nie możliwości zapłacenia tą metodą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayU to inaczej Płacę z Allegro. Jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi. Za tym kryje się płacenie z wielu banków i różnymi sposobami. Jest tam także PayPal i zapewne możliwość płacenia kartą kredytową. Jeśli tylko Twój przelew dotrze do odbiorcy, czyli PayU albo bezpośrednio sprzedawcy (jeśli nie masz możliwości zapłacenia przez PayU) to otrzymasz klucz.

Jak zapłacisz przez PayU to powinieneś dostać klucz automatycznie, a jeśli przelew będzie leciał bezpośrednio do odbiorcy, musisz poczekać na zaksięgowanie wpłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za odświeżenie ale mam dla autora ciekawą informację. Swego czasu też miałem taki problem.

Czy jest możliwość zrobienia przelewu bankowego z Włoszech na konto sprzedawcy w Polsce ?

Jest. Na allegro kupowałem przez http://www.transfer24.eu przelewając na konto sprzedawcy przez internet kartą VISA. Zawsze dnia następnego dostawałem info od sprzedawcy, że przelew jest już zaksięgowany u niego na rachunku, także spoko. Zapłacisz dodatkowo 0.95 EUR ale to tak naprawdę grosze, bo banki pobierają znacznie więcej.

Na przyszłość proszę nie odkopywać starych tematów.

Temat zamykam, w razie potrzeby proszę o kontakt przez PW. - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...