Skocz do zawartości

Kompatybilność sprzetu z amerykańskimi grami


dxdiag99

Polecane posty

Jak wyzej. Pytanie wynikło z następujacej sytuacji - po długich poszukiwaniach Manhunta 2 na PC udało mi się znaleźć jedno miejsce w sieci, skad mogę grę pobrać legalnie - Rockstar Warehouse. Tam niestety widnieje napis "This product can only be downloaded within North America". Od razu napisałem do pomocy technicznej, że bardzo bym chciał pobrać grę legalnie, ale (jak spora część graczy tego świata) nie mieszkam w Stanach ani Kanadzie. W odpowiedzi (swoja drogą, bardzo szybkiej) powiedziano mi, że gra nie jest dostępna ze względu na inną politykę dotyczącą gier "dla dorosłych" (ciekawe, u nas nie ma takiej kategorii jak "AO") oraz...... Różnice sprzętowe ("In the meantime we suggest you shop with local game retailers to ensure compatibility with your system"). Bardzo mnie to zaciekawiło, bo myślałem, że różnice regionalne są tylko problemem konsol. WIem, że gdy sprawy maja sie tak jak powyzej to normalny człowiek po prostu grę ściąga z torrentów, ale siedzi we mnie głęboko zakorzenione poczucie uczciwości (na przykład "zapłacenie za download od Rockstara podając fałszywy adres amerykański jest zdecydowanie mniejszym grzechem od spiracenia gry"). Tak więc, co Panie i Panowie możecie mi doradzić w kwestii różnic sprzętowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...