Jump to content

Recommended Posts

Pudełko? Zrobiłem mały rekonesans poprzez porównywarki cen i wszędzie widnieje info, że brak produktu. Zarówno w wersji PC, X-360 jak i PS3.

Albo poszukaj używek na Allegro czy innym GameTrade, albo zaopatrz się w klucz.

Mam takie pytanie, które nie wiem czy dobrze wpasowane w ten temat. Ale chce kupić Wiedźmina 1-3 (zwlekam żeby kupić jak najtaniej xD) i zastanawia mnie czy lepiej kupić drożej wersje BOX czy kupić np z cdp/gog (ver elektroniczną) jak są taniej? Chodzi mi też jak to z ew. sprzedażą? . Niby gog bez drm, ale pewnie raz przypisany elektronicznie klucz to jak w steam na stałe? Wiecie jak to widzicie, albo jakie wy wersje kupowaliście?

Kupowałbym pewnie wersję oferowaną przez cdp.pl przy okazji jakiejś wyprzedaży. Wersję cyfrową, jak coś. Mało by mnie interesowało, czy to kod GOG* czy Steam (ale chyba tam GOGa oferują).

* Btw., niedawno na GOGu rozdawali Wieśka II za free.

Hmm... Wydawało mi się, że nie było takich akcji na GoGu. Być może przeszła mi obok. Zobaczy się, choć bardziej mnie kusi cyfrowa choć, też fajnie by było mieć pudełko biggrin_prosty.gif

edit.. Tak teraz patrze na Steam całość taniej zwłaszcza pierwsze dwie xd tylko zastanawia mnie czy 1 ma pl dub? Bo wg steam nie ma a nie wiem czy powinien być w jedynce?

Edited by need12

@need12

Jeżeli naprawdę zależy na jak najniższej cenie, to poczekaj na jakąś wyprzedaż na GOGu (wiosenną?). Tam kupisz tanio 1 i 2. Jeżeli pudełkową, to nie czekaj i kupuj od razu za jakieś 20 PLN za 1 i 30 PLN za 2. Trójkę kup później, jak przejdziesz dwie pierwsze, bo ona na pewno bardzo jeszcze potanieje. :D

Hmm... Wiecie w sumie coś takiego przeszło mi przez głowę. W sensie to z tym poczekaniem jeśli chodzi o III cz. Ale tylko przeszło jakoś tak obok. No nic pewnie tak zrobię, albo po prostu kupie za te nie całe 160zł w końcu PL prod, uznana i wiecie. Zobaczę.

Czy na G2A kupię GOG'ową wersję Pillars of Eternity Hero Edition w polskiej wersji językowej? Jeśli ktoś ma bardzo prosiłbym o radę i odpowiedź. Dlatego że nie znam się na różnicach pomiędzy sklepami zdecydowałem się na ten sklep a nie inny ponieważ pieniędzmi nie śmierdzę a ceny są różne, zazwyczaj od 60zł a piraceniu gier mówię nie. Proszę o pomoc ponieważ nie chcę też utracić konta na GOGu przez jedną grę ponieważ nie wiem też co oznacza tag GLOBAL KEY. Jeśli nie ten dział to wybaczcie ale sprawa wymaga szybkiej pomocy a ten temat wydał mi się najbardziej trafny. Pozdrawiam!

Witam

Chcę zakupić Naruto Shippuden:Ultimate Ninja Storm 4 na PC(w wersji pudełkowej) . Gdzie mógłbym ją najtaniej znaleźć ??

Hej

Poszukuję sklepu internetowego z pierwszą częścią BioShocka (tylko fajnie byłoby gdyby nie była to pomarańczowa kolekcja), ale bez Allegro. Opcjonalnie jeśli jest tutaj jakiś gamer z Wrocławia, który ostatnio, przypadkiem zwrócił uwagę na ten tytuł w którymś ze sklepów, byłbym wdzięczny za informację.

Witajcie, wiecie może gdzie mógłbym kupić S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla i Czyste Niebo w wersji pudełkowej? Zależy mi na polskim lektorze, a nie chce mi się bawić w instalowanie spolszczeń na Steam (Allegro czy inne OLX to ostateczność.).

Mam pytanie do osób obeznanych w grach indie. Czy jakieś studio nie stworzyło gry w stylu starego Majesty? Kocham tego starocia, ale dziesiąte z kolei przechodzenie tej gry mija się z celem. Dwójkę też mam ograną do bólu, więc odpada. 

Co ciekawe, kiedyś śledziłem temat na forum Paradoxu i nie są zainteresowani stworzeniem trójki. Jedyna nadzieja w grach Indie. Chodź pewnie i niezależne studia nie bardzo się interesują tym zapomnianym gatunkiem, jakim są RTSy.

Hej,

czy da się gdzieś kupić za rozsądną cenę starsze Call of Duty (MW 1-3, BO 1-2, ew. World at War) ? Widziałem tylko promocje na CoD 4 wersja MAC za 20 zł. Podobno zadziała też na Windowsie, ale jakoś nie jestem przekonany. Poza tym pewnie niedługo wyjdzie remake do kupienia bez Infinity Warfare.

@NewJoker

Nie wiem, co to dla Ciebie znaczy "za rozsadna cene". W tej chwili na Steam mozna wyrwac dwa pierwsze Modern Warfare za 9,99 euro kazdy. Niestety MW3 i Black Ops sa juz za 19,99 euro, czyli dosc drogo jak na gry majace kilka lat na karku.

@Tesu 40 zł za MW/MW2 może być. Chyba się skuszę, bo mam jeszcze do wyboru DOOM za 50 zł, ale wolę realistyczniejsze strzelanki. A wiadomo czy MW Remastered ma to samo multi co pierwowzór ?

@NewJoker

Multi w MW Remastered rozni sie od tego z oryginalu. Jest mniej mapek, wprowadzono zrzuty paczek ze sprzetem i zmieniono balans broni.

@Tesu Skoro multi jest osobne to pewnie za jakiś czas większość ludzi przerzuci się na multi w remasterze i nie będzie z kim grać w pierwowzór. Pytam też dlatego, że nie wiem które MW (1 czy 2) wybrać ;-)

Fabularnie zacznij od jedynki, historia kolejnych MW jest ze soba powiazana. Co do multi, to nie licz zbytnio na MWR. Jest okrojony i zamiast w niego wielu graczy lupie obecnie w BF1. COD niestety przezywa kryzys i remaster nie jest tutaj lekarstwem.