Jump to content

Recommended Posts

Hej:)

Chciałem zapytać gdzie można kupić timeShift ,wiem że na Steamie,ale czy gdzieś jeszcze?

No i czy gdzieś można dostać Turoka? I Pierwszą Alicję?

Gdzie mogę dostać Pre-order Fallouta 4 w polsce, razem ze Steelboxem ?? podobno takie są, ale na żadnej stronie nie mogę znaleźć info o tym że dodają coś "Extra"

Edited by Bachu

Gdzie mogę dostać Pre-order Fallouta 4 w polsce, razem ze Steelboxem ?? podobno takie są, ale na żadnej stronie nie mogę znaleźć info o tym że dodają coś "Extra"

tutaj dają

https://muve.pl/promocje/fallout-4

z tym ze z zamówieniem chyba warto jeszcze poczekać aż inne sklepy ujawnią co będą dawać do zamówień bo sadzę ze będzie spory wybór

Gdzie kupię pudełkowego MGS V Phantom Pain? Mam zamiar kupić sobie "na dużego mikołaja":D Wcześniej wezmę Ground Zeroes, ale to już łatwiej dostać.

@R4G3ST3K

Radzę zakupić wersję cyfrową, gdy w wersja pudełkowa nie zawiera żadnych danych z grą na płycie. Konami poszło na linii najmniejsze oporu, gdyż zamieściło na płytce tylko instalator Steama. I czy to się podoba, czy nie to trzeba dociągnąć te 35 GB z sieci.

@goliat wiem co zrobiło Konami. Zależy mi na pudełkowej wersji, żeby była na półce. Po prostu wolę mieć pudełko. Cyfrowe gierki biorę tylko jak jest naprawdę dobra promocja

W Polsce nie ma wyboru, jeśli chodzi o Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Wersja PC tylko w postaci klucza, wydania pudełkowe wyłącznie konsole. Jeśli koniecznie chcesz wydania pudełkowego to musisz szukać w internetowych sklepach zagranicznych oferujących gry, np. amazon uk, games uk, itp.

Już gdzieś widziałem pojedyncze egzemplarze. W empiku, na ceneo też niby polskie wydanie jest, ale w żadnym sklepie nie można dostać. Jest napisane, ze produkt niedostępny, A tak przy okazji, kupione z zagranicy nie ma blokady regionalnej?

The Walking Dead s.1 - PS 4

Teraz był na PS+ Drugi sezon, byłem sceptycznie nastawiony, ale zagrałem i bardzo mi się spodobał, że chciałbym nadrobić zaległości i zagrać także w pierwszy. Przejrzałem allegro i jest tam tylko wersja GOTY, za 150 zł, nie ma innej. Patrzyłem na stronie producenta to w ogóle nie jest sezon pierwszy dostępny. Idzie to gdzieś dorwać w cyfrowej dystrybucji? Bo jednak 150 zł to deko za dużo.

@Digman

Na GOGu na pewno jest, nie wiem tylko jak ma się sprawa odnośnie polskich wersji językowych.

Edited by SerwusX

Trzeba by dobrze poszukać, poprzeglądać oferty sklepów.

Udało mi się znaleźć to:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/528020

Spróbuj przejść się do empika, przy grach PC zawsze jest taki bloczek z budżetowymi wydaniami nawet dość starych gier, typu pomarańczowa edycja cenega, ubisoft exclusive, premium games itd.

Edited by SerwusX

Witam interesuje mnie gdzie kupię fife 16 za 100 zł przez pay safe card bo mam tam troche kasy odłożonej(50 zł) i chciałbym je na nią spożytkować ?Chce właśnie taką kwote bo 150-140 zł za fife to jest za dużo niewsponijąc już o regularnej cenie na origin. A właśnie myślicie będzie wgl świąteczna wyprzedaż na originie z fifą za równe 100 zł ?