Jump to content

Recommended Posts

Szukam dodatku Broken Steel do Fallouta 3. Samego dodatku. Dotychczas znalazłem tylko możliwość kupna w addon-packu z Point Lookout za 20 zł, albo razem z podstawką za nieco więcej. Orientuje się ktoś, czy da się kupić samego Broken Steela?

Znalazłem Broken Steel na Steamie, ale podstawkę mam w wersji "standalone" i takiej wersji szukam.

Znaczy, że szukasz wersji Broken Steel w pudełku w wersji standalone. Nie znajdziesz. Sprzedawane jest tylko w pakiecie z innym DLC (ew. z podstawką). Które chyba też nie są już dostępne w sklepach. Co najwyżej na Allegro czy innym GameTrade.

na gamersgate i greenmangaming dość regularnie pojawia się w promocji cały pakiet velve za około 10 euro samo CS: GO tez

aktualnie niestety chyba nie ma promo więc musiałbyś uzbroić się w cierpliwość

Gdzie najlepiej dorwać drugiego Battlefielda? Zawsze mnie ciągnęło do tego tytułu, a dzięki fanom nadal serwery działają, więc chętnie bym pomłócił.

@UP

Poszukaj w sklepach edycji "EA Classics" - Empik, Saturn, MM, itd. Często mają ten tytuł na półkach, nierzadko też w bardzo dużej przecenie. Ja w wakacje kupiłem go bratu za bodaj 10 zł.

• Upvote 1

Czy ktoś się orientuje dlaczego we wszystkich sklepach internetowych wyczerpał się nakład cyfrowego Dead Rising 3 na PC za 89,99 zł i kiedy ta gra będzie znowu dostępna ? A może wiecie gdzie dostanę ją taniej niż na Steamie (tam kosztuje 215 zł) ? Nie licząc jakichś podejrzanych aukcji na Allegro.

Czy gdzieś poza STEAM można kupić wersję cyfrową Call of Duty 1 (bo 20 ojro to jednak trochę przesada)? Jeżeli nie to czy da się gdzieś trafić wersję pudełkową taniej niż w empik'u?

wie ktoś gdzie można dostać na promocji Silent Hill Homecoming? widzę że np. na steamgifts jest jej dużo więcej niż wcześniej, więc domyślam się że gdzieś jest na wyprzedaży, sam niestety nie znalazłem w żadnym sklepie.

Kojarzy ktoś, który sklep w przedsprzedaży daje puste pudełko i kupon na grę w środku? Kiedyś pamiętam, że albo Saturn, Media Markt lub Empik w sklepach miał takowe "pudełka bez gry", ale już nie oferują czegoś takiego. Ktoś coś wie? Bardzo mi zależy na tej informacji.

Witam. Wie ktoś gdzie dostane Rocksmith 2014 z kablem na PC? Szukałem chyba wszędzie i albo mają tylko na konsole, albo bez kabla. Samego kabel znalazłem w pewnym sklepie internetowym za 159 zł, w ostateczności bym się skusił i kupił grę osobno. Lecz jeśli ktoś wie gdzie można dostać wszystko razem to byłbym wdzięczny :D.

Hej. Wiecie może gdzie dorwę klucz do GTA V na steama? Szukałem w różnych sklepach ale jest napisane że mają digital key i nie wiem czy ten klucz pasuje do stama bo w polu gdzie powinna być platforma nie ma nic. A inne gry mają zazwyczaj napisane steam key czy coś takiego więc nie wiem czy klucz będzie pasował do steama...

Guest

Czy da radę dorwać gdzieś jeszcze FUEL'a w pudełku, odkopałem demo i nawet mi się podobało smile_prosty.gif

@Digman

Masz na muve nawet w edycji premierowej za 19,99 zł.

http://www.gry-onlin...ra.asp?ID=12069

Oprócz tych sklepów widziałem jeszcze na morelach za dyszkę wink_prosty2.gif .Sam bym kupił dawno temu, gdyby nie Games for Windows Livedown.gif .

@Jankus97

Ten klucz na 100% będzie do aktywowania w usłudze steam, gdyż jak nie na steam to gdzie?

Edited by Kosarz5

Gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) kupić GTA V tak żeby było pewnie i bez niepotrzebnych problemów? Prosiłbym o cenę wersji pudełkowej i cyfrowej. Sam robię mały rekonesans, ale może wy macie jakieś ciekawe źródło :)

Witam

Jaki sklep internetowy z grami polecacie? Mam zamiar kupić Wiedźmina 3 na pc, zależałoby mi żeby przyszedł najpóźniej w dniu premiery. Tak do 140zł razem z przesyłką. Płatność przy odbiorze.

Myślałem nad cdp.pl, ale jest tylko płatność z góry. Neo24.pl ma ciekawą ofertę, ale przesyłka do 9 dni, a jak wiedźmin mi przyjdzie po tygodniu to pre-order już się mija z celem.

Z góry dzięki za pomoc.

@Jano900:

Sprawdziłem na szybko poprzez Ceneo (polecam korzystanie z takich narzędzi) i wyskoczyło mi Neo24. Ale jak sam wspominasz, już sprawdzałeś. Następna oferta w kolejce, to ten sklep:

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/653-wiedzmin-3-dziki-gon-pl-pc-5907610748917.html

Zarzekają się, że wysyłka w ciągu 24h od daty premiery.

@Jano900:

Sprawdziłem na szybko poprzez Ceneo (polecam korzystanie z takich narzędzi) i wyskoczyło mi Neo24. Ale jak sam wspominasz, już sprawdzałeś. Następna oferta w kolejce, to ten sklep:

http://konsoleigry.p...7610748917.html

Zarzekają się, że wysyłka w ciągu 24h od daty premiery.

Myślę że tam kupię, bo tanio, a jak przyjdzie dzień po premierze to nie zginę. Nigdy mnie w konia nigdzie nie zrobili, tylko raz kupiłem z płatnością z góry i preorder przyszedł 4 dni po premierze. Dlatego nie kupuję w cdp.pl, bo nie ma płatności za pobraniem.