Skocz do zawartości

Polecane posty

Orientuje się ktoś, gdzie mógłbym kupić całkiem tanio GTA IV i pewnie? Wiem, że jest pełno sklepów, gdzie to można kupić, ale nie mogę tej jednej, jedynej, rozsądnej strony znaleźć. Prosiłbym o linka, może być to nawet na Allegro. Nie musi być pudełkowa,może byś klucz na Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=assassin%27s+creed+anthology&qtype=basicForm

Strona sklepu twierdzi, że będzie. Warto podejść do najbliższego oddziału i po prostu zapytać. Nawet jeśli nie planują ściągać, zawsze można zamówić na stronie i odebrać w dowolnym punkcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.mam pytanie gdybym zamówił coś na stronie(chodzi mi o stronę empiku) t9 gdzie mi to dostarczą do slepu w empiku czy do domu?Bo mi tu koledzy różne żeczy mówią

Ktoś wie gdzie kupie torchlight 2? Kolega szukał w MediaMarkcie i niewidział

Możesz kupić na steam jak masz tam konto albo jak kolega mówił w empiku.

to jak ktoś wie to niech powie gdzie dostarczyli by mi grę jakbym zamówił na stronie empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja chce ogólnie kupić Assasin's creed antology i pisze zamiast wysyłamy w np 24h to pisze przedsprzedarz.czyli jakbym teraz zamówił to kiedy by mi przyszło.czy odliczanie np 24h do dostarczenia zaczełoby się dopiero po premierze czy by mi przywieźli teraz gdy jest przedsprzedarz/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając sobie różnego rodzaju stronki o grach, które bym chciał ewentualnie sobie kupić, natknąłem się na Dragon Age Ultimate Edition. Tworzą (czy tam nawet już jest) spolszczenie, bo wersja gry jest angielska. Nie robi to różnicy mi w sumie. Tak czy siak, czy jest możliwość dostania gdzieś tej wersji w polskich sklepach (nie licząc dystrybucji elektronicznej oraz portali aukcyjnych typu allegro) wersji pudełkowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko. Sam tego szukam w wersji na konsolę Xbox 360 i poza dwiema aukcjami na Allegro i wersji elektronicznej na Origin (PC), to w żadnym sklepie internetowym nie widziałem tego wydania. Powodem prawdopodobnie jest to, że ten zestaw nie ma swojego wydawcy w kraju, a egzemplarze, które trafiają do Polski są kupowane w Wielkiej Brytanii.

Trochę szkoda, bo to naprawdę świetna gra i do tego w świetnym wydaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej Risena mi się wydaje w muve można dostać, jak się ma punkty na zniżkę w kompanii graczy. DLC nie są darmowe. Trzeba niestety za nie płacić. Są jednak tylko dwa (bo ubranko jakiegoś tam pirata na początek to nie jest specjalnie dlc). Świątynia powietrza i skarb stalowobrodego. Przez chwilę świątynia powietrza była darmowa, teraz niestety musisz i za nią płacić jak chcesz. Samego DLC z Skarbem stalowobrodego nie widziałem, ale jest on w edycji kolekcjonerskiej (którą do dziś można kupić) lub też możesz to DLC dodatkowo nabyć na steamie oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał z zafoliowaną nówką Diablo III za 100 zł, ale w sklepie INNYM, niż Media Expert (nie po drodze mi do niego)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Konio52? Rzuć okiem na aktualną promocję na Muve.pl. Nie dość, że mają taniego Risena 2 w zwykłej wersji pudełkowej, to nawet przecenili edycję kolekcjonerską (z beczułką) + DLC. Obecna cena wynosi 100 zł i chyba wysyłka kurierem też jest darmowa. To całkiem dobry deal.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...