Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Ja chciałbym się zapytać gdzie można w przystępnej cenie zakupić dodatek Dawnguard. Wiem, że jest on do zakupienia w sklepach Empik czy Media Markt, ale tam bodajże kosztuje 69,90 ? Trochę drogo. Słyszałem natomiast, że keye chodzą taniej, chyba nawet po 50 zł a to już jest różnica. Przeglądałem liczne oferty, ale zawsze pojawiał się problem - towar niedostępny lub wyprzedany. I tu pojawia się moje pytanie : Czy ktoś mógłby podać jakąś sprawdzoną, zaufaną stronkę z tymi keyami do tego dodatku, zależy mi również na jego polskiej wersji. Pozdrawiam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim googlaniu uzyskałem takie wyniki:

  1. Ultima.pl
  2. Oferty na Allegro
  3. progamingshop.pl

Z tym, że na progamingshop.pl mamy czas dostawy ok. tygodnia, więc równie dobrze mogą tej gry nie mieć w ofercie. Poza tym, nigdy nie korzystałem z oferty tego sklepu i nic o nim nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę do was. Gdzie najtaniej mogę kupić grę Need for Speed Most Wanted (2012) ?. Allegro odpada, gdyż już raz naciąłem się na oszusta. Najlepiej jeśli byłaby to Limitowana Edycja, choć zwykła też może być. No i żeby cena była nie większa niż 80zł. Dzięki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tą "grą". To jest taka chała, że aż szkoda słów. A jak już tak bardzo się na nią napaliłeś, to mogę się założyć, ze wkrótce (czytaj: na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy) trafi do serii EA Classics. A latem pewnie Gram.pl zorganizuje promocję "Kup 2 gry z serii EA Classics w cenie 1".

Już wiele razy tak bywało i z wyżej wymienioną pozycją na pewno nie będzie inaczej.

Oczywiście zrobisz, jak będziesz uważał.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie, to NW2 została wycofana ze sprzedaży, więc ciężko będzie zakupić wersję PL wraz z dodatkami. Udało mi się tylko znaleźć podstawkę tutaj:

http://www.progamingshop.pl/neverwinter-nights-2/d-71766/

ale w wersji angielskiej.

Tak, to pozostaje Ci poszukiwanie używek na Allegro czy np. Game Trade albo w naszym Targowisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Gdzie mógłbym kupić Age of Empires II? Może być edycja z pierwszą częścią.

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProgamingShop - mają edycję GOLD. Dostępność: do trzech dni. Nigdy nie korzystałem z oferty tego sklepu, więc nie wiem, jak to z nimi może być. Najlepiej się skontaktować i samemu spytać.

ProgamingShop - edycja kolekcjonerska z jedynką i dwójką (chyba, na okładce widać dwójkę). Piszą, że mają na stanie.

Tak poza tym, to pozostają tylko aukcje na Allegro, bądź używki na GT, w naszym Targowisku albo muve swap (czy podobnych serwisach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wersje pudełkowe są dostępne TYLKO w obrocie wtórnym (używki). Cyfrówki, to z GOGa.

@Dwon

Elano - mea culpa. Nie wiedziałem. Btw., to chyba jedyna gra, która ma już 16 lat na karku i wciąż jest w sprzedaży, w pudełkowej wersji. Szok.

Edytowano przez Stillborn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj mogę się spytać, ale zapytam :P. Mam zamiar kupić grę Batman Arkham City - Wydanie Premium Games, powiedzcie mi, czy grę można dodać do konta Steam? Czy jednak będzie ona wspierała Games for Windows? Nietypowe to pytanie ale dzięki za wszelką odpowiedź :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...