Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej, poszukuję pierwszej części Half-Life'a w pudełku. Na allegro jest akurat jedna aukcja, zainteresuje się nią jeśli nic innego nie znajdę. Teraz to już obiekt kolekcjonerski który ciężko złapać. Może widział ktoś na innej stronie/ w innym sklepie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkpoland

Samego Half-Life już nie dostaniesz w pudełku, jedynie z pakiecie z Counter-Strike 1.6 (chociaż nie wiem, czy nadal można dostać wersję pudełkową).

@Darkmen (co was z tymi Darkami wzięło)

Poszukałem i w sklepach, które odwiedzam nie widziałem nigdzie NIEUŻYWANEGO THPS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam oczy szeroko otwarte nia D3.Najwyżej pudło do niego na Allegro kupi :P

Ale tak jak koledzy mówią:w internecie od groma promocji j można wyrwać taniej (ostatnio na wiosnobraniu Borderlands 2 na Muve digital za 23zł),więc sam oceń różnice.,IMO lepiej kupić klucz (co przy D3 stanowi ok. 50 zł różnicy między keyem a box+ key) a potem dokupić pudło za kilka zł.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić jakieś koszulki/bluzy z motywami z gier, lub jakieś inne warte uwagi ? Od razu mówię że na level77.eu sprawdzałem i tam albo nic niema albo niema rozmiaru.

P.S.

Chodzi mi głównie o jakieś oryginalny towar, a nie jakiś chiński szmelc który się zbiegnie w praniu albo zejdzie nadruk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Kilka aukcji z koszulkami sobie znalazłem. Gdyby ktoś miał link jeszcze do jakiegoś allegro lub sklepu to prosił bym o podanie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy dostanę gdzieś bluzę tego typu:

http://www.ryandesigns.com/3.0/images/deadserious.jpg

lub coś podobnego ?

@daveNWn

Sprawdź w Mediamarkt. U mnie kiedyś w Kaliszu było kilka sztuk.

Edytowano przez Szymon22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że zakupie Need For Speed Most Wanted(2005) Black Edition nówkę lub używkę?Jakoś ostatnio zachciało mi sie pograć Most Wanted`a, a płyta którą miałem zgubiła się. Jeśli nie zakupie zwykłą edycje.

Oprócz tego zastanawia mnie czy tanio można dostać Dragon Age: Początek i Dragon Age: Przebudzenie. Nie znam wszystkich sklepów więc jeśli ktoś znalazł tanio wersje pudełkowe Dragon Age-ów z checią zakupie, alternatywnie jeśli cena będzie niższa zakupie cyfrowe wydanie

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...