Skocz do zawartości

Gdzie mogę kupić?


Bethezer

Polecane posty

Chciałbym Was prosić o pomoc w znalezieniu jakiejś korzystnej oferty na Dark Souls Prepare to Die Limited Edition (chodzi mi o wersję z artbookiem itd.). Oczywiście oferty z Allegro są mi dobrze znane, ale nie znajduję tam nic ciekawego. Zależy mi, żeby cena łączenie z wysyłką, była niższa niż 65 zł.

Przykładowo na taniegranie.pl jest fajna oferta, ale nie wiadomo, czy to zwykła edycja, czy właśnie ta limitowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was prosić o pomoc w znalezieniu jakiejś korzystnej oferty na Dark Souls Prepare to Die Limited Edition

http://www.3kropki.p...edition-pc.html

Zależy mi, żeby cena łączenie z wysyłką, była niższa niż 65 zł.

Niestety takiej nie udało mi się znaleźć.

Edytowano przez Takelot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, sam na keyach kupowałem grę, która do dzisiaj nie ma polskiego wydawcy i wszystko działa już ponad pół roku. Jednak jeśli chcesz, to możesz w tej sprawie napisać do supportu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na facebooku,zobaczę co odpowiedzą. Jestem maniakiem pudełek,ale to na allegro najwyżej kupie ;) Inne gry też mają tanie i może się skuszę na coś jeszcze.

@offtop

A jeżeli kupię WoW complete pack to mi doda dodatki tych co nie mam i te 30 dni konta? Bo to lepszy interes jest niż kupowanie oddzielnie wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić grę Mass Effect 2, natrafiłem na ciekawą ofertę na allegro cd-key od 6 zł bo podobną są z Indie gala. I tu moje pytanie czy te kody są oryginalne, czy nie są pirackie i czy Ea nie zbanuje mi kąta?

Myślałem o tej aukcji: http://allegro.pl/ma...3209884104.html

Patrząc na profil tego użytkownika jest on bardzo wiarygodny (100% pozytywów!), więc ja bym radził skorzystać bez wachania. Klucze z indie gala nie są wersjami pirackimi, więc można kupować bez obaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić najtaniej Dirt 3? Czy bardziej kupić wcześniejszą cześć czyli 2?

Znalazłem na muve.pl za 30zł, ale czy znajdę taniej? plus czy gra ta jest na steam'a? Bo słyszałem, że jest i nie jest.

Edytowano przez Ikzper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ertevu - z tego co wiem, to do twojego konta battle.net zostanie dodane oddzielne konto WoW, więc jeżeli masz już konto z jakąś postacią (nie mówimy tu o starterze) i chcesz kontynuować jej rozwój, to odradzam.

Ja kupiłem kiedyś klucz do podstawki, bo dowiedziałem się od kogoś, że można tak opłacać abonament. Niestety, zamiast dostać czas gry, dostałem kolejne konto.

Oczywiście, mogę się mylić (odnośnie WoW complete pack) - może jakaś dobra dusza potwierdzi tą informację lub jej zaprzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...