Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Recommended Posts

Piękne dzięki za info Smg uklon.gif

No naprawdę Cd -Action ostatnimi czasami dajecie tyle dobrych pełniaków, że powinniście dostać więcej medali niż Polacy na Igrzyskach Olimpijskichicon_wink.gif

Czyli nieduzo? tongue_prosty.gif

No naprawdę Cd -Action ostatnimi czasami dajecie tyle dobrych pełniaków, że powinniście dostać więcej medali niż Polacy Amerykanie na Igrzyskach Olimpijskichicon_wink.gif

Teraz już dobrze Smg ? biggrin_prosty.gif

Gothic 4 down.gif - totalnie nie trawię serii Gothic i dla mnie (i tylko dla mnie, w 100% subiektywnie) najgorszy pełniak, choć innym zapewne się spodoba.

Jeżeli nie trawisz serii Gothic, to właśnie Arcania - jak najbardziej - może Ci się spodobać. ;]

Arcania to nie Gothic i dlatego jest to gra, do której należy podejść bez uprzedzeń, zarówno w stylu - błee, nie lubię Gothiców, więc nie zagram; jak też - błee, Gothic to moja ulubiona seria, a to "cuś" to świętokradztwo, więc nie zagram. :]

BTW, choć ja pozbyłem się uprzedzeń i tak pewnie w Arcanię nie zagram. Raz, że już grałem i starczy, a dwa, że mam takie zaległości... Już prędzej zagram w Faery i to jest raczej dla mnie pełniak nr 1 (z RTSami pożegnałem się lata temu, był to mój ulubiony gatunek, lecz tak mi się tego typu gry przejadły, że teraz każde podejście, kończy się ciężką obstrukcją xD).

Pełniaki wywalę na półkę, sidiekszyna poczytam w przerwach między łupaniem w Dishonored i Batman Arkham City :)

@Skarga

Lubię RPG i to mi wystarcza aby zagrać w KAŻDE rpg jakie się pojawi.(faery to też chyba RPG więc je sprawdzę) :D

@ALL

Nikt nie zabroni mi nazywać Arcanii Gothickiem(czy jak to tam można odmienić).I dla mnie jest to Gothic.Koniec.Kropka.

Edited by Czekolada
  • Upvote 2

Guest sagitarius587

Arcania Gothic Tale. Jak dla mnie poprzedni numer przebity, pod względem pełniaków.

@ALL

Nikt nie zabroni mi nazywać Arcanii Gothickiem(czy jak to tam można odmienić).I dla mnie jest to Gothic.Koniec.Kropka.

Oczywiście, że nikt Ci nie tego nie zabroni. Mi nikt nie zabroni twierdzić, że Arcania to nie Gothic tylko bullshit.

Jak dla mnie era Gothica skończyła się w chwili kiedy Piranha Bytes przestała być twórcą gier "Gothic".

Wprawdzie Risen, który nie jest Gothicem jest bardziej Gothicowy niż ten szłam nazywany Gothicem 4.

I nie twierdzę, że jako pełna wersja w piśmie jest to zła gra. Przeciwnie.

EDIT:

Pierwszy raz w jednej wypowiedzi tyle razy użyłem słowa: Gothic.

Edited by Revolvero
  • Upvote 1

Swoją drogą ciekawe po ile będą chodzić kody sc2 na allegro...trollface.gif bo mam wrażenie że będzie masowa sprzedaż teehee.gif

U mnie będzie po okazyjnej cenie ;)

pińć(set) złotych :P

• Upvote 1

No nie wierzę. Zastanawiałem się niedawno, czy nie kupić Arcanii razem z dodatkiem, bo cena strasznie zmalała, a tu taki zonk. Biorę na 100% :)

Feary, widziałem u kolegi, jakoś mnie nie ciągła ale spróbuje

Supreme Commander 2 jestem miło zaskoczony, na pewno znajdzie swoje miejsce w mojej bibliotece Steam

Gothic 4 Nigdy bym go nie kupił gdyż jak sympatyk serii Gothic po recenzjach nie przypadł mi do gustu, ale w CDA spróbuje

Ogólnie CDA w tym roku daje ładne pełniaki (w tym aż 7 na steam) oby tak dalej :)

JA nie kwestionuje waszych ocen. Bo dla mnie zawsze byliście wiarygodnym i rzetelnym żródłem informacji o grach. Wkurza mnie natomiast to, że rzetelność trochę blaknie gdy wcześniej słabo u was oceniona gra, od razu zyskuje, gdy dajecie ją na pełniak. I tylko tyle. Dlatego Gamewalker był taki ważny - można było zobaczyć co naprawdę myślicie o danych grach. Że np. gdy wyszła Kompania Braci:Hells Higway nie byłeś tak zachwycony, jak później jej broniłeś gdy daliście ją w pełnej wersji. Przestańcie tak robić. Jak gra dostaje tylko 4 to może się spodobać tylko pojedynczym osobom. Nie zyskuje na atrakcyjności tylko dlatego, że jest w CDA.

Danie Arcanii jako pełniaka jest miażdżący. Rządzicie jednak po prostu i jak chcecie to możecie. Teraz tylko Risen i cała saga bezzbrojowego RPG będzie nasza :):P. I świetnie że na razie przygodówki wam się skończyły. Jak nikt nie wrzuci recki Gotica 4 to zrobię to w sobotę lub niedzielę.

• Upvote 1

I za to was kocham. Wy zawsze wiecie co wrzucić. Arcanii bym nie kupił w sklepie ze względu na to, że dużo negatywów i krytyki słyszałem o tej grze, ale chętnie sprawdzę ją skoro jest jako pełniak w CDA.

Heh, z Gothicem nigdy nie byłem za pan brat i raczej nie spodziewam się, żeby Arcania moje podejście zmieniła zwłaszcza, że mam już kilka RPGów zaległych i nowych jakie wypadałoby skończyć (choćby tego nieszczęsnego Wiedźmina 2 i Skyrima :D). Ogółem jednak i tak czy siak zestaw wydaje się całkiem sensowny choć znów się powtórzę, że pismo kupuję zawsze dla zawartości 'papierowej' a nie 'płytowej'. Po prostu jeśli pojawia się coś niezbyt pasującego (albo mam pilniejsze produkcje do nadrobienia) to zwyczajnie tego nie odpalam ^_^

Może i kicha z tym nowym Gothic'em ( sądząc z średniej ocen recenzji ). Ale jak na trzeciego pełniaka robi wrażenie. Może nie jestem fanem takich gier jak te dwa pierwsze pełniaki ( jedni zagrają, reszta sobie odpuści ), ale zawartość covera znów zaskakuje, jak to było w przypadku dwóch ostatnich numerów. :)

CDA udowadnia że jest najlepszym magazynem o grach w Polsce. Tak trzymać brawa.gif

Bleh, Arcania(bo Gothiciem ja tego nie nazwę) jest totalnie słabą grą, nie broni jej nic, więc to powinien być drugi pełniak, nie pierwszy. Supreme Commander 2 cieszy, sam nie miałem czasu pograć w jedynkę, ale słyszałem że dwójka daje radę, jeśli jest się w stanie przymknąć oko na kilka aspektów tej gry. Ostatniego pełniaka nawet nie kojarzę, więc się o nim nie wypowiem, co nie zmienia faktu, że w gry z CDA i tak nie mam kiedy grać, bo w licznych promocjach jest wiele innych świetnych gier. :)

Jako że naczelny bard i bazyliszek FA nie może wrzucić recki Arcanii: Gothic 4, to zrobię to ja smile_prosty.gif

Nie będę prosił o zielone strzałeczki, ale jeśli "ściągasz, podoba ci się link, czytasz i wiesz, że nie należy w to grać", why not... :P

post-125056-0-84789600-1350585772_thumb.

post-125056-0-31230300-1350585817_thumb.

post-125056-0-04804400-1350585844_thumb.

post-125056-0-75308300-1350585884_thumb.

• Upvote 12

Naprawdę dobry zestaw, gatunkowo świetnie, rts i rpg, moje ulubione, Supreme 1 z dodatkiem to świetny tytuł, w dwójkę zagram z przyjemnością. Faery, nie czytałem recki ani w CDA, ani nigdzie indziej, więc nie wiem co to za gra, ale można obczaić, Arcania, no cóż, demo mnie zraziło totalnie, ale finalna wersja może prezentuje sie lepiej, choć troszkę ( bugi, optymalizacja ) i mimo iż jestem ogromnym fanem Trylogii, to spróbuję się przełamać, i zagrać w Arcanię dłużej niż 10 minut, tak czy siak pełniakowo jest ciekawie, widzimy się we wtoreczek :)

Strasznie jestem ciekaw Arcanii. Od dłuższego czasu chciałem ją kupić, na szczęście mamy CDA. Choć wasze pełniaki instaluję bardzo rzadko ten z pewnością wyląduje na dysku.

• Upvote 1

Dzięki za Arcania: Gothic 4. Jakoś ta gra mnie ominęła i gdy tylko wystarczy czasu, to trzeba się będzie z nią zaznajomić.

jakoś nie jarają mnie rtsy, chociaż nowy XCOM wygląda całkiem fajnie

XCOM nie jest RTS-em. I nigdy nim nie był.

IMO całkiem niezłe pełniaki- Sup Com2 i do tego jeszcze Arcania, jest solidnie, nawet bardzo solidnie, gierki znane i dość dobrze oceniane. Ale i tak bardziej czekam na jutrzejszą zapowiedź numeru :P