Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Lekki spam się robi, lepiej by było aby jakiś mod, admin założył temat do dyskujsi gdyż pisanie tu o kolejnym numerze to lekki offtop.

Ale jeśli Fallout to najbardziej pasowałby New Vegas ale raczej to by ich za bardzo kosztowało (czyt. dwie produkcjie AAA w jednym numerze) ale to tylko moje zdanie i wszystko jest możliwe biggrin_prosty.gif.

EDIT. @Smuggler nie wiem czy wolno mi pytać ale kiedy możemy się spodziewać jakichkolwiek przecieków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Comment do kolejnego nr-u.

We wstpniaku do nr 12/2012r JP pisał ; " (...) bo i tak wędruje właśnie po cienistych lasach Śródziemia, w palącym słońcu walczy z mutantami w jakimś postapokaliptycznym świecie albo przemierza piekło , wykańczając hordy demonów. "

Komentarz wydaje się zbędny wink_prosty2.gif) Jak dla mnie BOMBA !!!

Obawiam sie, ze to nadinterpretujesz - we wstepniaku nie ma ZADNYCH wskazowek odnosnie innych niz Painkiller pelniakow.

Tak osobny temat by się zdecydowanie przydał ... a tak a'propos Twojego commenta - po co by w takim razie wspominał o Painie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki spam się robi, lepiej by było aby jakiś mod, admin założył temat do dyskujsi gdyż pisanie tu o kolejnym numerze to lekki oftop.

Ale jeśli Fallout to najbardziej pasowałby New Vegas ale raczej to by ich za bardzo kosztowało (czyt. dwie produkcjie AAA w jednym nómerze) ale to tylko moje zdanie i wszystko jest możliwe biggrin_prosty.gif.

EDIT. @Smuggler nie wiem czy wolno mi pytać ale kiedy możemy się spodziewać jakichkolwiek przecieków?

Tak w ogole to wlacz sobie korekte pisowni, bo cos duzo baboli w postach masz i az mnie rozne czesci ciala bola czasem na ich widok.

Co do przeciekow, to mozliwe, ze beda dopiero w czwartek, ale od razu wszystkie pelniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak osobny temat by się zdecydowanie przydał ... a tak a'propos Twojego commenta - po co by w takim razie wspominał o Painie ?

Bo mogl. :) Moze nie zauwazyles, ale w pismie zapowiadamy ten pelniak, wiec czemu naczelny mialby sie tym i we wstepniaku nie pochwalic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogl. smile_prosty.gif Moze nie zauwazyles, ale w pismie zapowiadamy ten pelniak, wiec czemu naczelny mialby sie tym i we wstepniaku nie pochwalic?

Ale dlaczego wspomniał o Śródziemiu i o postapokaliptycznym świecie? To musi o czymś świadczyć! (Ale raczej o tym że Naczelny nabija nas w butelkę biggrin_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, rece opadaja. Mowie ci, ze to tylko twoje wymysly, a ty dalej "a dlaczego pierwsza litera w 12 wersie to F? To pewnie oznaza FIFA 12!!!". Snuj sobie teorie spiskowe, ale zebys potenm nie plakal i narzekal, ze oszukalismy i w ogole "liczylem na wiecej". Ja ci mowie - zadnego Fallouta, zadnego LOTRA, nie oczekujcie ani w tym ani w nastepnych numerach CDA. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy pozostałe w pełniaki będą miały coś wspólnego z wypowiedzią Jerzego Poprawy: "[...]wędruje właśnie po cienistych lasach Śródziemia, w palącym słońcu walczy z mutantami[...] albo przemierza piekło wykańczając hordy demonów" Pierwsza rzecz się wg mnie jakby spełniła bo dostaliśmy Demko LEGO WP ^^

:wallbash: [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palące słońce i mutanty: http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=1933

Cieniste lasy znalazłem jedynie w mmo jak narazie ;)

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/404/view/news/page/3/read/24818/The-Secret-World-Location-Preview-The-Shadowy-Forest.html

But You know what? Who cares! It will be another great volumin of CD-ACTION, so stay tuned!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...