Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Ten, Który Matkę Teresę W Zakłopotanie Wpędziłby

Polecane posty

aka Najbardziej pomocny forumowicz

Rzeczą niewątpliwą jest, że ludzie idą do przodu - problem w tym, że postęp już dawno odjechał samochodem. Kiedy sakramentalne 'mamo, spsujało się' przestaje wystarczać, nie pozostaje nic innego jak tylko zwrócić się do kogoś, kto wie lepiej - tutaj nominujcie tych, którzy pomogli Wam na rozterce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tró, tutaj faworyt jest tylko jeden i wcale nie muszę pisać, kto to jest, ale dla formalności zrobię to: wies.niak. I tyle. Pomógł chyba każdemu, ale z drugiej strony został postawiony na serwerze FA, więc już wiadomo, czemu jest tak skuteczny. :) No i dzięki za zaglądanie do moich logów z HiJacka, do których ja sam bałem się nawet zbliżyć... o_0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak i wszystko jasne. Jeśli masz problem ze sprzętem, po napisaniu wiadomości możesz już o nim zacząć zapominać. Nie dość, że szybko to jeszcze rzeczowo. No i ta szybkość reakcji... Suzuki Hayabusa to przy nim powolny motorek dla dzieci.

j3drz3j choć ma wąską, mangową oraz konsolową specjalizację, również pomaga chętnie i rzeczowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz większego pomagacza nad bota o nazwie

wies.niak

odpisze zanim jeszcze sformułujesz pytanie

Oprócz tego nominowani przeze mnie zostają

Mormegil - w sprawach programowania jest tylko ciut za wies.niakiem

mateusz(stefan) - za porady w dotyczące gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak i Mormegil ? przydali się w programowaniu, dając kilka cennych wskazówek.

Oddam jeszcze głos dla Blackhanda, zapadł mi w pamięci odgadując masę tytułów gier w topicu, w którym o nie pytamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam tylko jeden typ, który przychodzi mi do głowy. Panie i panowie, forumowy statsiarz, dla którego pomaganie jest tylko przykrywką dla nabijania sobie licznika postów... Panie i Panowie...oto (słychać werble)...(kurtyna w górę)

wies.niak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jego nick mówi o nim skromnie to jego działalność jest wielka. Czy Ci coś dziwnego trzeszczy w głośniku, czy świeci na monitorze on zawsze, gdy może to Tobie pomoże (ha jakie rymy ;) . Panie i Panowie czy też Panowie i Panie głos mój wędruje na wies.niaka .

Drugi głos wędruje dla tego, który zrozumieniem człowieka otoczy i znad okularów spojrzy srodze, by radę swoją Ci przekazać. Mój drugi głos otrzymuje niebieski duszek, a nawet DUCH przez duże UCH czyli Ghost.

Trzeciego głosu nie będzie, bo nikt nie zasłużył(no dobra może i zasłużyła jedna osoba, lecz czekamy aż bardziej się wykaże :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak, Gofer.

wies.niak - to chyba nie muszę tłumaczyć :), Gofer - wycenił mi kompa, i ogólnie z tego co widzę to na forum pomaga i się stara, a poza tym to często na gg mi pomaga (np. Jaki komp do 2000zł?:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dużą wiedzą i pamięcią w tematyce gier wykazuje się Jamz. Czasami czytając jego posty przypominają mi się stare tricki i zagrywki, które dawniej się stosowało.

No i drugim - a zarazem ostatnim - user'em, który przychodzi mi na myśl jest Ozzi. Ostatnio chyba najbardziej aktywny użytkownik topicu: "Czy pójdą?". Zawsze chętny i skory do pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...