Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Żandarm Ponad Żandarmami

Polecane posty

wies.niak-przypomina mi takiego forumowego Gandalfa :) Albo i nawet Strażnika Teksasu ,wzbudza wśród userów(przynajmniej mnie ) poczucie bezpieczeństwa :)

Cardinal-nie wiem,czy to jego avatar czy liczba postów(albo może poziom jego postów,ale to mało prawdopodobne :) ale wzbudza u mnie szacunek.

Zreszta,każdy moderator tutaj wg jest dobry(czego nie mogę napisać o innych forach,niestety),ale to jest mój typ :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z pamięci!! Ale sens zachowany...

"Nicek na górze a MArtyna WKS na dole w jednym żyli domku,ale razem dostali osta...*|

Pzkw VIb...RRRaurrr :P.

Wieś.niak- Swojego czasu można było wydrukować na kartce A2 stronkę z baniakami i ostatmi...wszystko Wieś.niaka. (Pozatym pomógł mi kilka razy ze sprzętem...więc tak z wdzięczności dam mu mój głos)

*było tam jeszcze słowo pospole...o ile dobrze pamiętam...:).

Pezet Imo najczęściej rozdaje kinderbomby.

(czyżby odłączył innym moderatorom odbieranie raportów ? :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw VIb - albo ma się do niego szacunek, albo się dostaje osta lub bana. Bo tylko tacy go nie szanują ;) (no, są wyjątki potwierdzające regułę).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak - jest jak nocny łowca wampirów - rusza na łowy gdy wszyscy inni już śpią i nikt mu nie przeszkadza bierze sie za mokrą robotę - tępienie trolli i piratów. Jest zawsze, jest wszędzie i nie znasz dnia i godziny gdy sie pojawii i... zrobi swoje...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...