Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Największy Spośród Tych, Którzy Odeszli

Polecane posty

Cóż powiedzieć, zaginionych w akcji sporo by się uskładało, nominować można trzech, więc będą to:

arg - dawno już go nie widziałem na forum, gość pisał z sensem i jego chyba najbardziej mi brak

DMS - nasz forumowy alien. Pewnego razu zebrał foremki i wyniósł się z tej piaskownicy bez pożegnania. Nieładnie, kolego.

Merib - kiedyś czołowy przedstawiciel "postępowej siły narodu" na forum, teraz niewidoczny. Żal, bo chociaż jego poglądy przyprawiają mnie o ciężką niestrawność, to zawsze chętnie się z nim kłóci..., znaczy się dyskutowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor - najpierw maszyna do odgadywania przecieków, potem porządny moder i fajny gość. Aż szkoda, że nadal nie wlepia delikwentom baniaków i innych ostów.

DMS - wsławił się nickiem składającym się z pełnego imienia i nazwiska, poza tym kochał obcych i - jak ja - był maniakiem SW. Jakiś rok temu obiecał, że wróci. Hmm. :)

Free_Frag - poza durną ksywką jeden z mych FAowskich Braci, ostatnio nawet ponoć założył se net, ale ponownie tajemniczo zaginął. A któż ponownie rozkręci sesję Discworlda, jak nie ón?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirius - jeden z dyskutantów w temacie o Heroesach oraz osoba, z którą grałem w Sieci w Heroes III. Aż w pewnym momencie Sirius nagle zniknął, nie pozostawiając po sobie żadnej wiadomości ani oznaków życia. A szkoda, bo polubiłem gościa.

Zio - kiedyś całkiem nieźle zadebiutował i dalej pisał na forum. Od pewnego momentu jednak już go nigdzie nie widziałem na Forum Actionum (choć na GG od czasu do czasu bywa). Cóż, też go polubiłem (dyskusje w temacie o Guilty Gear, granie w Sieci w Heroes III). Miło by było, gdyby wrócił. A teraz do Zio: jeśli to cię przekonało i wrócisz na FA, oceń szóstą część mojego filmu Guilty Gear! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan - jego odejście stało się wielką stratą nie tylko dla Sesji RPG, ale dla calego forum. Ciągle czekam na nieoczekiwany powrót :)

SolariS - "Rozważny i uprzejmy" świetnie go opisują. Kiedy trzeba był zdystansowany i poważny, kiedy trzeba - bezpośredni.

Yager - zniknął tak dawno, że pewnie mało kto go już pamięta. Czytanie jego postów dawało wiele radości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam dwa głosy, nad którymi się mocno zastanawiałem.

Zio - Koleś, którego znałem tylko z forum o Guilty Gear, ale był tam zdecydowanym autorytetem. Choć nadal czasem pisze na forum, to jednak dość rzadko. Czasy aktywności jego minęły chyba wraz z zejściem tematu o GG w cień...

~Dizzy~ - Czyli pewna osoba, która odgrywała postać o tym imieniu na sesji GG prowadzonej przez miszcza SR'a. Najbardziej zapamiętałem ją za świetne teksty, choć już same odgrywanie... cóż - ja po prostu Dizzy widzę inaczej, niż ona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jedyna kategoria, w której mogę wymienić jakieś nick'i.

Amadriena - za to, że była kioskarą z Gorzowa :*

Radyan - bo tani był :)

Colidor - a to tak bonusowo, tęsknie za jego blogiem ;)

Ps. a niejaki Towsik się tu jeszcze pojawia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zapewne i tak o kimś zapomne-jest juz późno ;]

DMS-z tego co pamiętam zmienił nicka (skrócił do samych inicjałów) Pierwsze skojarzenie to zielony kolor, drugie, całkiem fajne posty

CYPHER- kilka fajnych dyskusji w Aktualnościach, no i dobre teksty nie tylko na łamach forum.

Mariusz Saint- baaardzo dawno nie czytałem Jego postów na forum, a to właśnie chyba Mariusz zasiadał w komisji podczas ostatnich Smugglerków.

Brethil- też bardzo daawno nie widziany, choć jeszcze rok/pół temu sporadycznie się pojawiał. Miło wspominam piłkarzyki w które z kilkoma innymi osobami sie bawiliśmy.

EDIT

Widać niezbyt dokładnie czytasz forum, Mariusz bardzo często się udziela.

Miło się zrobiło, że ktoś pamięta... Ale ja nadal SPORADYCZNIE, ale jednak się udzielam

No tak jakis czas mnie nie było i jestem do tyłu, stąd ta wpadka. Sorry, chyba trzeba cofnąć nominacje dla Brethila i Mariusza :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint- baaardzo dawno nie czytałem Jego postów na forum, a to właśnie chyba Mariusz zasiadał w komisji podczas ostatnich Smugglerków.

Widać niezbyt dokładnie czytasz forum, Mariusz bardzo często się udziela.

A dla mnie najbardziej widoczny jest brak postów DMS'a i Colidora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brethil- też bardzo daawno nie widziany, choć jeszcze rok/pół temu sporadycznie się pojawiał. Miło wspominam piłkarzyki w które z kilkoma innymi osobami sie bawiliśmy.

Miło się zrobiło, że ktoś pamięta... Ale ja nadal SPORADYCZNIE, ale jednak się udzielam ;).

Moje typy (może głupio, że typuje ten, który rzadko tu bywa, ale czy nie mogę z tego powodu?):

Radyan - nadal, choć już dawno zniknął

Ama, Solaris, Colidor, czyli zasłużeni modzi :) (dwie z tych 3 osób to w szoku jestem, że zniknęły!). W kwestii Amy polecam pierwszą stronę ostrzeżeń, tam cała śmietanka pierwszego okresu forum zresztą się znalazła (dyskusja o plackach, dobre sobie ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arg - zapadł mi w pamięc jak mało kto. Może teraz w Argentynie prąd podrożał? W każdym razie - szkoda, że go nie ma.

Free_Frag - FA jest jednym z miejsc, w których go brak. Niby już ma neta, ale czasu nań - najwyraźniej nie.

Z wybraniem trzeciej nominacji miałem najwięcej problemów... Ostatecznie:

Colidor - supermod, i autor pierwszego czytanego przeze mnie bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak mało pisze na forum, że to jedna z niewielu kategorii w której moge uczciwie zagłosować;]

Ama - "To nie sejm, tylko porządne forum"

DMS - Bo był, i sobie nagle zniknął. A skoro zauważyłem łaskawie, że go nie ma, to znaczy że się wyrózniał;]

Colidor - w bonusie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...