Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Ten Nowy Sprawiający Wrażenie, Że Był Tu Od Zawsze

Polecane posty

Rankin - pamiętam, że jedna z pierwszych myśli, jakie przyszły mi do głowy, gdy go zobaczyłem, brzmiała mniej więcej: "Nie dość, że nowy, to jeszcze pisze z sensem". A skoro to nadal pamiętam, to coś to chyba znaczy, prawda?

j3drz3j - tutaj to akurat pamiętam gorzej, ale jednak w głowie mi się kołata, że też całkiem nieźle zadebiutował. Już wtedy pisał dobrze, a jego posty miały zwykle zdecydowanie więcej niż parę linijek. No to w takim razie przyznam mu tę nominację, niech stracę. ;]

EDIT: A jednak mam trzeciego forumowicza, którego mógłbym nominować. :)

Silmaril - ten jest od bardzo wąskiej specjalizacji, gdyż tu na forum poza sesją Naruto napisał zaledwie dwa posty (a i te związane z nią). Ale pamiętam jego pierwszy post. Dał mi go nawet do sprawdzenia przed wysłaniem. Chłopak byków się nie ustrzegł, ale post był całkiem porządny. Objętość niezła, jakość też. Zresztą Sil taką formę nadal utrzymuje. Tak trzymać! I właśnie za pierwsze posty na sesję Naruto (i jednocześnie za pierwsze posty tutaj w ogóle) otrzymuje ode mnie nominację na "Najlepszego debiutanta".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gejm. Od razu polubiłem tego gościa (podobne zainteresowania mamy i ciekawie prawi). ^^

Down - Na mnie nikt, bo ta plaga ma konto z 2007 roku. Udzielam się od 2008, ale chyba liczy się data założenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy Jednorożec czyli Gofer. Bo tak. Pamiętam jak go kiedyś w jakimś dziale zauważyłem, zbeształem, potem zaczął za mną łazić i dostał się na moją sesje, a potem był już wszędzie... I nie, nie możecie mnie za to znienawidzić ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...