Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Avatar Będący Wcieleniem Sztuki Przez Duże Es

Polecane posty

POLIPOLIK za genialne drzewko w różnych wariantach. Choć w czarno-białych barwach było lepsze. Tak w ogóle, to co ono symbolizuje? <mysli>

Holy.Death Jejć. Jak widzę tą zakapturzoną postać w avku to aż boję się czytać jego posty.

aras-ocb jako specjalny gość. Często zmienia avatary, raz ma lepsze raz gorsze, jednak przeważnie trzymają się blisko moich gustów, więc trzecia nominacja leci do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to wszystkich wyprzedza

Kleofas ujeżdżający Turambara, a może to było na odwrót?

Na drugim miejscu ląduje

drzewko Polipolika, chociaż to pierwotne, fioletowe, bardziej mi się podobało.

Nómber thri to

rottweiler, który zjadł TeBega (przynajmniej tak wygląda).

Uważam, że nie dość, iż avki są ładne, to jeszcze userzy mają je dość długo (ewentualnie z lekkimi modyfikacjami). Nie problem mieć co tydzień nowego avika, sztuka jest znaleźć takiego, którego można mieć przez dłuższy czas. I to powinno starczyć za uzasadnienie moich nominacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekły avatary:

Pezeta - Kicia Z Dżungli. Tym bardziej że kiedyś zarzekał się że avatara raczej nie będzie (mam na to teczki ;) )

Polisia - Dżefko, bez którego jego posty wyglądałyby jakoś dziwnie... (prawie tak jak bez Hejaho! :P )

Yennefer- no po prostu ładny ten obrazek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem i w końcu postawię na mateusza(stefana). To jest sztuka wybrać tak prowokujący awatar, a jednocześnie na tyle zasłonięty, żeby nie być "proszonym" o jego zamianę. Jako drugiego ustawiłbym wieś.niaka z tym jego przerośniętym mózgiem - podoba mi się przesłanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler Garfield to Garfield, cóż rzec. My Precioussssss.... Zdecydowanie najpiękniejszy av na forum. I bodajże nigdy nie był zmieniany

A ponieważ właśnie się dowiedziałem, że na redakcję za bardzo głosować nie można...

sleeskee Fajny ten stworek. Pewnie z jakiegoś Anime, ale ni w ząb nie kojarzę :) Ale miło mu z oczu patrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polipowe drzewko - chyba wszystko zostało powiedziane wyżej.

Wielbłąd Turambara - również nie ma zaskoczenia. A ten wielbłąd jest u niego od kiedy pamiętam. :]

Tańczące mleko Mithrandira - kiedy pierwszy raz je zobaczyłem, wpatrywałem się w nie dobre 5 minut. Nazwałbym to "efektem parabol".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal- no ja go ubóstwiam!

I to niby mowa o aviku, tja. ;]

Uwielbiam platynowych blondynów.

To mogłyby być moje słowa. ;] Mój głosik też na Cardiego.

Polipolicho - nieśmiertelne dżefko, wokół którego bryk i hejaho, i kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...