Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Veliator

Głośniki 2.1 do 350 zł

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad wyborem głośników i prosiłbym was o pomoc w wyborze wink_prosty.gif Myślałem nad takimi oto glosnikami:

- MODECOM MC-2111

- GENIUS SW-HF2.1 1205

- GENIUS SW-G2 1250

- TRACER HI-CUBE PLUS TRG-495P

- MANTA MM1950 MONSTER (najbardziej skłonny jestem w strone tych)

- Microlab M500II

- EASYTOUCH ET-5000 DOUBLER

- GENIUS SP-HF1800A (głosniki 2.0 ale jednak mnie zainteresowały)

ewentualnie jeszcze te

- MICROLAB FC330

ale ich koszt to już koło 250zl

Aktualnie posiadam od chyba dwóch lat Easy Touch ET-685 Decade jeżeli chodzi o muzyke słucham wszystkiego co mi przypadnie do gustu ale glównie Rap, Rock i Reggae smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głośników wyżej podanych polecić można jedynie

  • MICROLAB FC330
  • ?GENIUS SP-HF1800A

?Od siebie dodam http://allegro.pl/glosniki-modecom-mc-mhf60-2-1-soobwoofer-rms-60w-i2662262103.html . Poniżej 200 zł nie kupisz dobrych głośników, które zagrają dobrze, a nie będą tylko dudnić basem i to słabej jakości. Geniusy 1800A posiadam i po przesiadce z zestawu 2.1 Creative'a ( jeden z lepszych modeli ) słyszę wszystkie tony i bas także jest dobry, można go regulować oraz treble. Jeśli nie możesz wydać więcej niż 200/220 zł to z 1800A będziesz zadowolony, są to bardzo porządnie zrobione głośniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogę dopłacic te 50 a nawet 150zł więc mogą być jakieś do 350 wink_prosty.gif

Patrząc do przedziału 250zł można dostać:

- MICROLAB FC-530

- MICROLAB FC-330

- MICROLAB M-880

i tak jak podał kolega wyżej link

- MODECOM MC-MHF60

do 300zł znalazłem te

- GENIUS SW-G2.1 3000

do 350:

- MICROLAB FC-550

- MICROLAB FC-330U

Może ktoś się wypowie na temat tych głośniczków lub poda jakieś lepsze do kwoty 350zł smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby to były nowe głośniki i nie napisałem wcześniej głosniki mają służyc głównie do oglądania filmów i słuchania muzyki ale także do grania ;]

po przeczytaniu recenzji komentarzy i innych dupereli chyba skłaniałbym się w strone

- MICROLAB FC-530

- MODECOM MC-MHF60

prosiłbym o dalsze wasze komentarze i opinie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc i jakość napewno odczuje przy kazdych bo od 2 lat jade na easy touch et-685 ktore kupilem za 100 biggrin_prosty.gif po przeczytaniu opinii na temat Edifier'ow bylbym sklonny je kupic poniewaz sa lepsze od tamtych dwoch ale mam pytanie czy kupic te dobre glosniki 2.1 czy lepiej bedzie kupic Genius'y SW-HF 4500 ale to juz zestaw 5.1 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sprawdzeniu recenzji i opinii (byly sprawdzane zestawy Edifier R1600T Plus, Microlab Solo 2C i Modecom MC-SHF56) z czego najlepiej wypadl Modecom SHF56. HF60 sa lepsze a drozsze o 50zl wiec teraz wybor by padl albo na Edifiery C2 (2.1) albo Modecom MC-HF60 (2.0) a wiec co wybrac? wink_prosty.gif po tym wszystko sie rozstrzygnie ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...