Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ultimate_Killer

MoH Airborne

Polecane posty

Witam, muszę trochę odkopać temat, ponieważ mam bardzo dziwny problem z MoH:A.

Mianowicie gdy wkładam płytę do nośnika komputer się restartuje :blink:.

Przedtem grałem w LOST i przypomniałem sobie, że Ageia została więc ją usunąłem, lecz dalej jest to samo ;/

Próbowałem ręcznie uruchomić instalator ale dalej komputer odmawia posłuszeństwa i po chwili widzę logo Windowsa.

Mój komputer spełnia wymagania, mam SP2.

Ma ktoś pomysły co do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę trochę odkopać temat, ponieważ mam bardzo dziwny problem z MoH:A.

Mianowicie gdy wkładam płytę do nośnika komputer się restartuje :blink: .

Przedtem grałem w LOST i przypomniałem sobie, że Ageia została więc ją usunąłem, lecz dalej jest to samo ;/

Próbowałem ręcznie uruchomić instalator ale dalej komputer odmawia posłuszeństwa i po chwili widzę logo Windowsa.

Mój komputer spełnia wymagania, mam SP2.

Ma ktoś pomysły co do tego?

spróbuj wykonać aktualizacje systemu do service pack'a 2 a potem przeinstaluj grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, wiesz co musisz zrobic ? Wsadź płytkę do napędu, komp się zresetuje ale po restarcie eksploruj płytkę. Jest tam plik EAsetup i jego musisz uruchomic by gra się zainstalowała( u mnie działało, a grę ma z serii EAClassics ). Niestety jest to błąd EA, jak widac nawet oryginalne gry robią czasami problemy. Pliki AutoRun i Setup powodują restart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją MOH-A. Instalacja po jakimś czasie wyłącza się i pokazuje sie okno http://img79.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1231of2.jpg . Czy ktoś wie może o co z tym chodzi i co znaczy podkreślony napis?? :o

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, Wladam płytkę do napędu (...) przygotowuje się do instalacji i się w tedy instalator wyłącza.

no mam Vista 64 bity na którą MoH:A nie jest kompatybilna, oczywiście na pudełku nie ma tego napisane. W necie widze, że ludziom działa MoH:a na tej ViScie 64. Może jest jakaś łatka ale tego nie wiem(znaleźść nie mogę) a jak już to jak takową zainstalować.

Z góry thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poradziłem sobie ze swoim problemem z instalacją gry, za to mam kolejny problem :/ Chodzi o to, że po włączeniu gry mam coś takiego że postać cały czas "skręca" w lewo i w żaden sposób nie mogę temu zaradzić. Czasem tylko pomoże wyłączenie i włączenie gry, ale nie zawsze. Dodam, że miałem to już w kilku grach (choćby ostatnio w Scarface). Mięliście coś podobnego? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

z problemem o ktorym pisalem wyzej juz sobie poradziłem, teraz moj problem polega na tym ze gdy instalator konczy instalowanie to wszystko sie cofa i wyskakuje błąd , usuwam AGEIA ale ona znowu jest jak konczy sie ta instalacja :( prosze ludzie pomozcie mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...