Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SuperMario

Super komp?

Polecane posty

Znalazlem calkiem fajny komputerek na allegro. :)

procek na socket 939, 1gb ram z mozliwoscia rozszerzenia, pci-e, dysk 40giga...

SUPER PC

karte (ati x550) bym wyciagnal z mojego starego kompa i 512 mb ram mam i dysk twardy mam 80gb.

Co myslicie o tym? Mam malo kasy, a potrzebuje szybko kompa lepszego albo takiego samego jak moj (ten w moim profilu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też nic nie napisał że płyta główna ma AGP, więc można założyć, że PCIe jest 16x (bo raczej by nie zrobili płyty głównej bez AGP ani PCIe 16x).

A z PCIe 1x już nie chodzi o wydajność a bardziej o to, że złącze jest inne niż 16x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny pecet u babci do której jeżdżę raz na jakiś rok... Włożyłem do niego GT210, najbardziej energooszczędnie i za razem najwydajniej co ten komputer utrzyma... Próbowałem też z HD3650 to już zasilacz nie wytrzymał i strasznie muliło. Jednym słowem to zasilacz jest nałożony na procesor i wiatrak z zasilacza również działa jako wiatrak do procesora... Jednym słowem nie ciekawy wybór... No chyba że kupujesz go tak jak ja, czyli do jakiegoś domku letniskowego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompy od dell, hp, fs, acer itp zwykle maja male obudowy czasami niestandardowe wiec nic nie wyienisz

zasilacz maly i slaby normalnego do budy nie wlozysz a obecny nie starczy na dolozenie grafy bo jej nie pociagnie bys musial zasilacz z boku trzymac

plyty glowne nie pozowalaja na upgrade proca i oc bo maja ubogi bios jak bys plyte zmienial moze byc problem opisany wyzej

proc juz pisalem inny nie wejdzie a ten co tam jest jest niewiele lepszy od twojego sepa

no i tak jak powyzej kolega pisal dzziwne rozwiazania chlodzenia proca sa czeste

a pozatym to mozesz brac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...