Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SuperMario

Rozwiązany: Czemu ciagle pali sie czerwona lampka podczas grania?

Polecane posty

Czemu jak gram w jakas gre, to ciagle pali sie czerwona lampka na obudowie (ta od dysku) i dysk ciagle chrobocze(tak: hrrrrrbrrrrtrrrrhrrr) i cagle sie cos doczytuje.

Czy to wina malej ilosci ramu? Bylo tak przy roznych grach: Company of Heroes, Dark Messiah of M&M i innych nowszych grach.

My pc:

PROCESOR: AMD Sempron 2800+ 1.8GHz

RAM: 512 GB

GRAFIKA: ATi Radeon x550 256+MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie muli, nie ma się czym przejmować, bo to raczej normalne, że dysk pracuje, gdy grasz. Na wszelki wypadek możesz podać jego S.M.A.R.T. zobaczymy, czy z dyskiem jest wszystko w porządku. Użyj do tego np. programu HD Tune i daj screena z zakładki Health.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój ze zwalaniem na zasilacz. Ten pecet jest po prostu słaby, odważę się nawet powiedzieć, że słabszy niż topowe smartfony. Konfiguracja przynajmniej sprzed sześciu, siedmiu a może i ośmiu lat, a i na tamte czasy niezbyt mocna - grat, którego pozbyłem się trzy lata temu miał mocniejsze bebechy, a złożony został w 2005 roku. Nie ma się więc co dziwić, że pracuje ospale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na podobnym sprzecie w COH .Tyle ,że procesor słabszy , a karta trochę chyba lepsza i 2 GB Ram - Na średnich/niskich nie było by tragedii gdyby nie fizyka tej gry , wiem o jakim dzięku mówisz , Te przewracające się obiekty , pożary itp sprawiały niemiłosierne lagi oraz wieczne doczytywanie terenu a Z Ciekawości iluletnia to maszyna? i jaki zasilacz Ja mialem Chiefteca GPS 400 W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ;p No to sprzedający pewnie nie pochwalił się w którym roku nabył / złożył sprzęt ... Hmm Akyga oj to dobrze ,że się nie spalił bo zdaje się to jeden z czarnej listy ;p To znaczy ,że ta konfiguracja jest sprzed 2005 roku, to i tak całkiem dobrze się trzyma....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi dysk też robił "hrrrrrbrrrrtrrrrhrr" i też non stop świeciła się lampka pracy HDD, ale pozatym pracował prawidłowo. Ja bym się tym nie martwił, mała ilość RAM'u nie ma tu znaczenia, a jeżeli ma, to minimalne. A odnośnie zasilacza, po co kupować nowy zasilacz do komputera za 100zł? Jeżeli działa już parę ładnych lat, to moim zdaniem nie ma sensu wymienienia go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...