Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[Online] Dyskusje o sesjach przez komunikator

Polecane posty

Dra, to nie wiedziałem, że w mojej starej okolicy takie bajery są =]

P_, kiedy zrobisz jakąś sesje dla "mend największych"? Stara ekipa by wpadła na kanał, odkurzyli byśmy Slap'y, +m, +D (:ninja:), kick+ban, Face'a, Polipa, Tura, SeRka i resztę, co ty na to? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kage - można by zagrać jakiegoś klasyka... zobaczymy jeszcze.

Od razu mówię że w sobotę nie mam czasu na roz(g)rywki RPGowe więc kolejny wolny termin to popołudnie niedzielne lub gdzieś w przyszłym tygodniu (bo robienie sesji w środku tygodnia chyba nie ma większego sensu?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarty, gotowy i z pomysłami na świdrowo-spiralne finishery ;] Tym razem bardziej się postaram (nie żebym się jakoś sam poniżał i umartwiał, ale na tle Rankina to raczej blado wypadłem). A z terminu to mi pasuje gdzie od 17-18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest dobry temat, ale bardziej pasującego nie widzę.

Chcę poprowadzić sesję na skype, jakby byli chętni. Taką normalną, opartą na rozmowie, bez pisania. System pewnie DnD na początek, no bo w co innego można zagrać jak się jeszcze ludzi nie zna. Jak wolicie można się na inny system umówić. Prowadziłem ponad 10 lat różne światy, więc bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko wpadam tutaj z pytaniem czy ktoś z was pamięta swego czasu sesję Gofra o tak żalowej nazwie, że aż szkoda przypominać :P Chodzi o to, że część logów, a konkretnie z ostatnich części naszemu MG wcięło przez PC (złośliwość rzeczy martwych) więc chciałem się zapytać czy może ktoś z was sobie na HDD zachował?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTGL, niedziela, jakoś po południu/wieczorem. Trzeba wreszcie dokończyć/kontynuować przygodę ;) Ponadto to dobry sposób, żeby przetestować nowopowstały komunikator. Proszę o propozycje godzin, mi pasuje niemal cały dzień :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, już myślałem, że nasz Miś Gry zapomniał :) Ja ostatnio w weekendowe wieczory gram w TF2, ale chyba raz mogę wytężyć wolę i się od tego oderwać. Pasuje chyba cały dzień, w każdym razie teraz tak myślę, nigdy nie wiadomo kiedy coś wyskoczy :ninja: . Z konkretniejszych godzin to nie wiem, może 18? Jak innym pasuje? Ja się dostosuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...