Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz1024

Uszkodzona matryca w laptopie.

Polecane posty

Tego to już Ci nie powiem (nie napiszę), ponieważ nie wiem za ile mógłbyś dorwać odpowiednią matrycę np. na Allegro (no, ale koszt będzie sporo mniejszy). Tak samo nie wiem, czy utracisz gwarancję (właściwie, czy się skapują), podejrzewam jednak, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne aby przyjęli to na gwarancję. Była taka wada w którychś laptopach, że obudowa uszkadzała matrycę podczas normalnego użytkowania i miałem nadzieje, że to właśnie to. Jeśli umiesz samemu wymienić to próbuj. Jest to trochę bardziej skomplikowane niż grzebanie w stacjonarnym - tu już sam decydujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile policzyli mi za naprawę matrycy w serwisie Asus'a? W najlepszym przypadku 1000 zł lub około 1500 zł. Więc nie wysyłałem tego lapka do serwisu i samemu kupiłem matryce i wymieniłem. Wszystko działa jak należy, ale kiedyś jak otwierałem pokrywę to coś mi prztyknęło. Okazało się, że to lewy zawias trzymający tą pokrywę. Chciałbym ten problem jakoś rozwiązać tylko nie do końca wiem jak zdjąć dolną obudowę tego lapka. Na dodatek jak się przechyli laptop to słychać jak jakieś plastikowe części latają wewnątrz obudowy laptopa. Czy istnieje ryzyko, że któryś z tych odłamków mógłby zablokować wiatraczek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...