Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cesariusz

Głośniko 2.0

Polecane posty

Witam chciałbym kupić zestaw głośników 2.0 lub 2.1 do słuchania muzy przed wszystkim metal grania na ps3 i kompie oraz oglądania tv. Interesują mnie mnie dwa zestawy Genius SP-HF1800A 50W oraz Genius SP-HF2020. Nie słucham muzyki głośno zależy mi raczej na jakości dźwięku niż na dudniącym basie. CZy jest sens dopłacać do tego optyka w 2 zestawie. Jak najprościej zwiększyć liczbę wejść do zestawu aby nie przepinać kabli pomiędzy poszczególnymi zestawami dźwięku. Mam 4 źródła a wejść jest w każdym z zestawów 3. Jakie ew. inne firmy polecacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się używanego sprzętu? Jeżeli nie, to nie baw się w głośniczki takiej klasy, za 400 zł możesz kupić wzmacniacz Yamaha A-500 (ok. 250 zł) i do tego np. monitory Heco PCX-1 (ok. 150 zł). Jakość dźwięku z takiego zestawu stereo zmiecie z powierzchni ziemi jakieś śmieszne Geniusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się używanego sprzętu? Jeżeli nie, to nie baw się w głośniczki takiej klasy, za 400 zł możesz kupić wzmacniacz Yamaha A-500 (ok. 250 zł) i do tego np. monitory Heco PCX-1 (ok. 150 zł). Jakość dźwięku z takiego zestawu stereo zmiecie z powierzchni ziemi jakieś śmieszne Geniusy.

Po pierwsze, to nie są monitory, po drugie za 400 zł można dorwać dobre zestawy 2.0 microlaba i jestem pewny że nie będą gorsze od takiego zestawu. Poza tym jaki jest sens branie wzmacniacza za 250 zł do głośników za 150?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...