Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SuperMario

Nie smartfon do 300zł.

Polecane posty

Z Nokii polecałbym model X2-00

http://divx.sklep2.pl/telefon-nokia-x200-czarnoczerwony-p-203.html?utm_content=203&utm_campaign=2012-09&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl#nclid=aed67201be36792ab80eb8d2e4847a3b

Używany znajdziesz poniżej 300zł.

Ten telefon ma moja siostra i bardzo go sobie chwali, jedyną bolączką jest to, że nie można zmienić jasności wyświetlacza (przynajmniej ja takiej możliwości nie znalazłem).

Niewątpliwie jego zaletą jest dobre brzmienie i ponadprzeciętny aparat (przy słabym oświetleniu fotki gorszej jakości, ale z tego co zaobserwowałem Nokie tak mają, bo w moim SE K510i nawet przy słabym oświetleniu fotki np. zeszytów, książek są bardzo "czytelne").

Dostarczone z nią gry też są niczego sobie, skutecznie zabijają czas np. jadąc autobusem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, oczywiście na W995 muzyka zagra najlepiej bo jest to WALKMAN. E52 to smartfon ( posiada własny system, Symbian), ale bez dotykowego ekranu i ten telefon będzie lepszy od W995 bez własnego systemu. Co do gier to na e52 możesz instalować gry java + osobne na symbiana a na w995 tylko java.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...