Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

No, no. Dzięki CDA moje kolekcja steam-owa powiększy się o jeden tytuł, na który czekałem i z wielką chęcią zagram. Nice !

Men of War kupiłem za dychę w biedrze. Naprawdę polecam. Przyjemny RTS.

WRC 2, może zagram, ale wątpię.

PS. Mam nadzieję, że w MOW-ie zacznie więcej Polaków przez sieć gra, bo w większości to sąsiedzi ze wschodu okupują serwery.

PS2. Mam pytanie. Klucze Steam do K&L 2, będą nadrukowane na płycie czy będzie można je pobrać ze strony ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JasonMraz50

Masz jakiś fetysz na punkcie obrażania młodzieży gimnazjalnej? Od września uczęszczasz do szkoły średniej, że tak obrosłeś w piórka? A skoro wszystko tutaj jest "do bani", może przeniesiesz swój internetowy byt w miejsce bardziej odpowiadające twym potrzebom intelektualnym (sugerowałbym onet.pl wink_prosty.gif) Serio, nie ma co się zmuszać.

Numer jak zwykle kupię - K&D całkiem mi się podobało, a w dwójkę jeszcze nie miałem okazji zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj na forum posiadacz Kane&Lynch 2 na Steam ? Jeśli tak , to czy może mi odpowiedzieć na takie pytanie - są aktualizacje tej gry na Steam ??? Wymagane do uruchomienia - tak , jak przy Just Cause 2 . Jeśli ważą więcej niż 1 giga to nie kupuję ;) A odnoście samej zawartości pisma - w dziale recenzji coraz milej się zaczyna robić , zapowiedzi kilka cekawych nam się obrodziło , w publicystyce chętnie poczytałbym o montażu filmów . Nie jest źle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak ponieważ to są fanatycy. I nawet największy muł potrafiliby zjeść, bo to jest CD-Action. 4 lata temu opuściłem gimnazjum i nie tęsknie za tymi czasami.

Można wyrwać człowieka z gimnazjum, ale najwyraźniej trudno wyrwać gimnazjum z człowieka. :P Zdajesz sobie sprawę z tego, że wielu starszych od Ciebie o 4 lata ma o Tobie takie samo mniemanie, jak Ty o gimnazjalistach? Że jesteś dzieciuch i o niczym nie masz pojęcia? Wyluzuj trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak ponieważ to są fanatycy. I nawet największy muł potrafiliby zjeść, bo to jest CD-Action. 4 lata temu opuściłem gimnazjum i nie tęsknie za tymi czasami. I jeszcze chciałbym wymagać dużo więcej od redaktorów i pisma (jak każdy)

Ach, 4 lata, to już pewnie siwą brodę masz, że takie mądrości głosisz? Na szczęście są jeszcze mądrzy ludzie na tym świecie, nie to co ta gimbaza, co to CDA czyta. I jeszcze Cormaca lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam nadęciaków, którzy piszą "Ja" - z wielkiej litery, bo "Ja" to przecież świętość. smile_prosty.gif Powiem szczerze, że niewiele zrozumiałem z Twojego postu, oprócz tego, że masz focha z jakiegoś powodu. Miej sobie na zdrowie, jeśli czujesz się z nim lepszy od "gimbusów" i przy okazji wszystkich innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC jesteś inteligentny i miałem Ciebie za takiego. Tylko pamiętaj, że Ja jestem jeden, a was i Berlinów cała masa. Fajnie jest dziś być fanboyem CD-Action i mówić, że to jest fajne pismo. Ich nie interesuje, że piszę i prowokuje i można też mówić, że na niczym się nie znam tylko o to, że powiedziałem coś o piśmie o Tobie. Uważacie Siebie za lepszych i nie wolno wam nic wytykać bo się obrazicie?.

wallbash.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC jesteś inteligentny i miałem Ciebie za takiego. Tylko pamiętaj, że Ja jestem jeden, a was i Berlinów cała masa. Fajnie jest dziś być fanboyem CD-Action i mówić, że to jest fajne pismo. Ich nie interesuje, że piszę i prowokuje i można też mówić, że na niczym się nie znam tylko o to, że powiedziałem coś o piśmie o Tobie. Uważacie Siebie za lepszych i nie wolno wam nic wytykać bo się obrazicie?.

21570049.jpg

Wyraża więcej niż tysiąc słów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...