Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

WRC 2 ok.gif - jedynka podobała mi się i to bardzo, więc i w kolejną część zagram z miłą chęcią.

Men of War - może obadam z ciekawości, ale jakoś nie grzeje mnie ten pełniak.

A na jutro obstawiam... że idę do pracy na 13:00 zly.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko dodaliście tą drugą część WRC ;) Jedynka była całkiem niedawno , a tu proszę . Jeszcze mam numer z recenzją tejże gry. Mam nadzieję , że pierwszy pełniak to nie przygodówka . Przynajmniej będzie coś poczytać , w dziale recenzji pojawi się kilka ciekawych , dużych tytułów , nie taka kicha , jak miesiąc temu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba tak pisac, a nie wciskac, ze WRC jest budzetowka itd. Do opinii o grach nie mam watow, ale wkurza mnie jak ktos glebi jakas gre za pomoca wzietych z... argumentow. "WRC 2 MNIE SIE NIE PODOBA" - w porzo. "Nie podoba mi sie WRC2, bo to budzetowka" - zle. Proste, prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men of War był w kiedyś w biedronce za 10 zł... Ale nie kupiłem, więc jest OK. :> Czekam z niecierpliwością na ostatniego pełniaka.

BTW muszą te przecieki być w środku tygodnia? Rano jeszcze się nie zaczynają, a jak przychodzę ze szkoły to już wszystko odgadnięte. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie ścigałek, strategii też nie. Szczególnie takich których akcja dzieje się w I / II WŚ itp. Więc raczej nie zagram. Ale dużo osób lubi więc ok.

Licze na tego K&L Dog Days jako pierwszego wink_prosty.gif

Też nie lubię.Wojny też nie.A ja liczę na Fallouta 3jezyk2.GIF
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja obstawiam na głównego:Street Fighter IV, Wolfenstein, Kane & Lynch 2, Alone in the Dark. Choć AitD można odrzucić, bo takiego (nie młodego już) crapu bym na głównego fulla nie obstawiał.

Afterfall to inna bajka.

A najbardziej się cieszę z WRC 2. A że po angielsku? To co? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC 2 wydawał się być dla mnie podobny do jedynki, ale miał coś, co sprawiało, że siedziałem przed ekranem i za nic w świecie nie chciałem odejść. Przypomniały mi się stare CMR'y, i zadziałał syndrom jeszcze jednego wyścigu. Gra naprawdę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...