Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Mam ten sam problem, co kolega, zwyzywany od bezczelnych złodzieji. Nie wiem. Moze jestem jakiś gęgławy, ale ni cholery nie mogę znaleźć tego cd-keya. Jeśli ktoś wie gdzie on jest, to byłbym wielce wdzięczny za podzielenie się tą wiedzą.

A może ci ten klucz po prostu podać? Tylko musisz być szybki i natychmiast go podpiąć pod Steama, bo to jest forum publiczne i dosyć sporo ludzi tu siedzi :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoW to jedwabista strategia. WRC 2 wciąga. Chicken & Farmers nie pozwala odejść od monitora. Pełniaki i freeware ogółem dobre. Szkoda, że K&L 2 wymaga Steama.

Już przestań marudzić z tym Steam-em przecież wiesz jak można go ominąć. lol.gif

Od MoW-a oczekiwałem czegoś więcej zostaje przy CoH-u.

"ghostek83" albo może jeszcze do góry nogami wkładają. jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę grubo tu czasem było ;p

Ja z kolei mam inny problem kupiłem dziś gazetę, chce instalować K&L2 i patrzę, że kod jest tak wydrukowany na płycie, że nie wiem czy mam tam 0 czy O, czy może Q :/ Poradzicie co z tym fantem zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja

Lepiej już sobie spokojnie spisać ten kod na kartce, a najlepiej w kilku kombinacjach, jeśli te O będzie 0 itd., pisałem też już kiedyś, że możliwe jest to, że kod został użyty przez inną osobę, jeśli kupowało się magazyn w hipermarkecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za pomoc, ale stała się dziwna rzecz. Ponieważ klucz wszedł za pierwszym razem(pierwsza wersja czyli to co widziałem na płycie xD) chociaż wcześniej nie chciał zadziałać.

Teraz pytanie czy będę miał PL i czy wszystko będzie działać jak należy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi osądzać jakośc kluczy do gry napisanych na płytkach niebywale nieczytalnie ale nie mam wyboru ten kod jaki ja mam na swojej płytce taki mi dali z pismem nieczytelny że ja sie zastanawiam kto te kody na płytkach pisze jakiś 10 latek czy co ? wpisuje klucz taki na jak na płytce i początek kodu jest nieczytalny mam coś takiego i niewiadomo co to jest do diaska to zero na początku i to i wyglądaja jak zero napisane na plytce wyglada jak albo 0 albo d albo o i nie wiadomo co to jest to samo sie tyczy I które może być i albo L albo 1 to poprostu skandal pierwszy raz się tak na cda zawiodłem poprostu krew mnie zalewa przez to że zrobiłem konto specialnie dla tej gry na steamie a jak wpisuje klucz wyskakuje mi że nieprawidłowy i co ja mam teraz zrobić reklamacje płytki z tym kodem czy co żenada poprostu lepiej jak by keye do gier były w sekcji Seriale a nie taka parodia jak z Saints row 2 które również było w cda i z tym samym sposobem serialu i dawn of war 2 na drugi raz jak będziecie coś dawać co wymaga steamu dawajcie to do seriali i każdy dostanie kod na swoj email a nie taki problem żeby był jak u mnie -.- .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to jest narzekanie, że niby "klucz jest nieprawidłowy". Nie potraficie ruszyć głową, bliżej przyjrzeć się kodowi na płycie, przeczytać wcześniejszych postów w temacie, w którym piszecie... I mówicie, że CDA dało ciała.

Jak może pomyśleć, że "I" to może być "L"? Nie ogarniam tego umysłem po prostu, może jestem za głupi? Ale mimo wszystko mnie udało się wpisać klucz za pierwszym razem... Bo przyjrzałem się mu bliżej! Zamiast panikować, wieszać psy na CDA i pluć żółcią - POMYŚLCIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez urazy ale to co mam lupę szukać lupy żeby te bazgroły z płytki odczytywać jak się przez to kilka razy wpisze zły klucz to przez jakiś czas będzie ci wyskakiwało jak mi podałeś zły klucz więc są powody do nerwów bo to już nie pierwszy raz jak cda spaprało sprawę z tymi serialami jak by chociaż było z grą saints row 2 z którym wielu miało też problemy mnie się udało z tym saints rowem dopiero za 10 razem z dowem nie było I ani 0 to nie miałem problemu nie ogarniam dlaczego CDA tak zatruwa i utrudnia graczą życie nie lepiej każdy key poprostu żeby gracz dostawał na email tak jak było z bloodbowlem i ono też wymagało steamu ale key był na email więc niech CDA to przemysli co tu piszę i zrobi tak żeby nikt nie musiał się męczyć i denerwować bo to poprostu straszne że są takie problemy odkąd cda zaczeło keye do gier steamowych na pełniakach drukować na płytce DVD nie prościej by było chociaż żeby każdy serial był pisany literami małymi i cyframi żeby każdy to mógł odczytać jesli to nie problem dla redakcji CDA to następnym razem jak będą na płytki dawać coś Typu Saints Row 2,warhammer 40k dawn of war 2 czy Kayne & Lynch Dog Days to niech piszą na tych płytkach małymi literami tak żeby każdy mógł odczytać te bazgroły a nie miał problemu z aktywacją gier w usłudze Steam -.-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nikt nie musiał się męczyć

Męczę (i myślę, że nie tylko ja), to się podczas czytania tego bełkotu. Wiesz, co to jest INTERPUNKCJA? Doczytałem do połowy, a na przyswajanie reszty tego słowotoku po prostu szkoda mi oczu i czasu.

A co do kluczy umieszczanych na płycie, to nigdy nie miałem z nimi problemu. Zawsze wchodziły za pierwszym razem. Także nie widzę tu żadnego przewinienia ze strony redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nikt nie musiał się męczyć

A co do kluczy umieszczanych na płycie, to nigdy nie miałem z nimi problemu. Zawsze wchodziły za pierwszym razem. Także nie widzę tu żadnego przewinienia ze strony redakcji.

to skoro jesteś taki obeznany Mistrzu to powiedz mi proszę co to może być to 0 to zero czy O czy q a to I to 1 czy i ? pomuż jak nie masz problemów z rozczytywaniem kluczy.

dobra problem rozwiązałem sam bez niczyjej pomocy okazało się że to 0 to tak naprawdę Zero a to I to literka i więc jak ktoś nie wie czy to 0 to zero czy o to jest Zero a to I to likerka i wieć jak ktoś by miał z tym problem może tu zerknąc i będzie wiedział co i jak wreszcie instaluje się gra i jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wiele razy pisane, że 0 to tylko i wyłącznie zero, ale nie, po co czytać poprzednie posty w temacie. Lepiej ponarzekać.

Też nie ogarniam jak można I pomylić z... z czym właściwie pomyliłeś "I"? Z "L"? Taaa, wszystkie litery są wielkie, tylko redakcja CDA, żeby ludziom utrudnić życie, napisała "L" z małej...

A jeśli pomyliłeś "I" z 1, to ja już naprawdę rozkładam ręce i robię taką oto minę -> blink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja, przy tych wszystkich narzekaniach chciałbym podziękowac CD - Action za to, że w każdym numerze pragnie dać nam jak najlepsze pismo i gry, które sa na naprawdę wysokim poziomie. W tym numerze z głównych pełniaków to: Kane&Lynch 2 i WRC 2 (mnie nieziemsko wciąga, w pierwszą część, która była w magazynie też się zagrywałem), bo Men of War to nie mój gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mały offtop, ale w Czechach dali Gothic Bundle, w Niemczech Olbiviona, a Węgrzy dostali Assassin's Creed. Coś mi się zdaje, że czekają nas ciekawe pełniaki w przyszłych CDA. A żeby nie było całkowitego offtopu, to powiem, że w tym numerze imo najlepsze były recenzje, a najgorsza publicystyka, chociaż zawsze jest odwrotnie. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...