Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

We właściwościach K&L 2 pojawił się język Polski = problem rozwiązany.

Kto jest odpowiedzialny za tą akcje ? Dystrybutor PL czy oryginalny?

PS załatwcie darmową/tańszą grę na następny rok od dystrybutora za tą pomyłkę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie, jeśli u mnie już jest, i u niektórych użytkowników, to do ciebie też dojdzie :) musisz poczekać.

Swoją drogą, gierka zacna, spodobała mi się, jak ukończe wątek, może zabiorę się za multi, żałuję że w jedynkę nie miałem okazji pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We właściwościach K&L 2 pojawił się język Polski = problem rozwiązany.

Kto jest odpowiedzialny za tą akcje ? Dystrybutor PL czy oryginalny?

PS załatwcie darmową/tańszą grę na następny rok od dystrybutora za tą pomyłkę :]

Dystrybutorem PL jest Cenega, a ona na bank licencji nie sprzedała (albowiem K&L2 jest dopiero w Premierowej okazji i Cenega musi swoje zarobić), dlatego redakcja CDA skoro i tak ta gra wymaga Steama zwróciła się prosto do publishera angielskiego czyli Eidosa/Square Enix i kupiła wersję multi myśląc, że z automatu będzie PL, tak jak to miało miejsce z Just Cause 2 (tutaj też jestem ciekaw od kogo była zakupiona gra, ale domyślam się, że również od Eidosa). Okazało się, że wcale nie musi być tak różowo.

Ogólnie gratuluję redakcji szybkiej reakcji redakcji i naprawienia problemu, który tak naprawdę wystąpić nie powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Men of War, ale nie uruchamia się. Kiedy chcę ją odpalić, pojawia się komunikat o treści "A required security module cannot be activated. This program cannot be executed (6000)."

Zapytaj wujka Googla (cioci Wikipedii nie pytaj, bo ona i tak nie będzie wiedziała).

Nie wiesz, jak sformułować pytanie? Wpisz coś takiego w okienku tekstowym: "A required security module cannot be activated. This program cannot be executed (6000)", a odpowiedź znajdziesz i być może poradzisz sobie ze swoim problemem, czego Ci z całego serca życzę, bo Men Of War, to pozycja warta zagrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na stałe zostaje przypisana do biblioteki steam, tak, że jak zgubisz płytę zawszę możesz ją ściągnąć z netu

Muszę powiedzieć że w tym numerze szczególnie ujęły mnie tapety, od dłuższego czasu to one motywują mnie do wsadzania płyty z CDA do czytnika, naprawdę, szkoda że zawsze jest ich tak mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...