Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Mam podobny problem do kolegi, K&L2 nie działa wywala pisze "Kane & Lynch przestał działać" pop rzejściu w tryb offline gra działa , czy ktoś ma pomysł jak zrobić aby gra działała normalnie ? Specjalnie kupowałem aby zagrać z kolegą co-op

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę skasował mi się post :/ Dopiero teraz odkryłem że mam ostatnią misje XD SPOJLER! na lotnisku SPOJLER! misja tysiąć cięć była dziwna prawda ? XD

Raczej chora, co jak co gra zacna, mam angielski ale to i tak się strzela tylko.

Ta gra jest ochydna ale to dobrze );-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mnie dosięgnął problem związany z jednym z pełniaków. Mowa o WRC. Instalację rozpocząłem ok. 20, do teraz pasek zapełnił się gdzieś w 1/3. Z nieznanych przyczyn instalacja się zatrzymała i nie chce drgnąć. Próbowałem 2-3 razy i za każdym razem kończy się tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mnie dosięgnął problem związany z jednym z pełniaków. Mowa o WRC. Instalację rozpocząłem ok. 20, do teraz pasek zapełnił się gdzieś w 1/3. Z nieznanych przyczyn instalacja się zatrzymała i nie chce drgnąć. Próbowałem 2-3 razy i za każdym razem kończy się tak samo.

masz przyklejony temat o płytach

Mam podobny problem do kolegi, K&L2 nie działa wywala pisze "Kane & Lynch przestał działać" pop rzejściu w tryb offline gra działa , czy ktoś ma pomysł jak zrobić aby gra działała normalnie ? Specjalnie kupowałem aby zagrać z kolegą co-op

następny rozgarnięty 0 info gdzie jakieś logi itp

moja kula mi mówi że masz pewno win 7 64bit idlatego nie działa

macie forum steam tam 99% problemów dotyczących gier i stem jest rozwiązane wystarczy sobie poszukać jak i w suporcie duża część jest tak samo rozwiązana ale nie lepiej napisać zamiast samemu poszukać, kliknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC 2 fajne smile_prosty.gif Co do K&L 2 ciekawe ja tez nei mam po PL a instalowalem z plyty. A co ciekawsze. W sklepie STEAM nie ma nawet najmniejszej wzmianki o tym ze jest wersja Polska.

Próbwałem wyodrębnić pliki PL z sim-pack-ów na płycie i co się okazało. Nawet na płycie nie ma wersji PL są takie same jak na steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biggrin_prosty.gif wiele gier oficjalnie nie wspiera PL ale jest PL jeśli ma się odpowiedni klucz nawet taki

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution jak kupisz na steam PL nie będzie ale jak kupisz go w Polsce i dodasz klucz będzie miał możliwość wybrania języka polskiego w właściwościach steam

do tego często po jakimś czasie jest dodawany język polski ostatnio dostał krater ( wcześniej jak wer pudełkowa :D ) i warlock master ... jedyny - to że najczęściej można się o tym dowiedzieć tylko przypadkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, nie tylko. Ale juz dzialamy zeby problem zalatwic, wiec mam nadzieje, ze wkrotce (wiec dni pare) kazdy, kto zainstalowal gre bedzie mial mozliwosc dogrania polonizacji. Oby - sprawa w toku.

Instalacja 30 minut temu szczeguły englisch versjon ;/

Oh My Guts. Po jakiemu to? krecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...