Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Racja była już ARMA II (bez cd key'a, bez steam'a - z tego co pamiętam).

A co do samego pełniaka nr.1 to nawet w jedynkę nie grałem(nie przepadam za tym gatunkiem gier) a tu już dwójka :]. Zadowolił by mnie jakiś RPG lub FPS, ewentualnie jakaś gra AKCJI :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dayz możesz mieć nawet arme 2 free ale musisz zapłacić za dodatek

Nie lubie ścigałek więc nie zagram ale wygląda ciekawie. Oddam kuzynowi lubi takie gry xd

Mi się marzy jakiś RTS ew jakaś kolejna gra na steam xd

Ehhh podzielam twoje zdanie też marzy mi się jakaś strategia najlepiej Company of Heroes Antologia:D Ale to moje osobiste marzenie też nie pogardziłbym jakimś fps-em

Aha jeszcze jedno:D szkoda że to nie włochy gdzie w zwykłych gazetkach (takich jakie są u nas za 9,99) są porządne gry typu Mirror's Edge Nfs'y i inne pierdoły od EA. Ale nasze kochane Elektroniki nie dają licencji w polsce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja strzelam, że będzie kolejny S.T.A.L.K.E.R., bo nie dawno kupiłem Zew Prypeci, a mam pecha do takich "zbiegów okoliczności". ;)

WRC 2 może być miłym wypełniaczem, jak się inne gry znudzą. :)

A co do sfery marzeń, to nie pogardziłbym takim Far Cry 2 - a niemożliwy do dołączenia raczej nie jest. Ja też zagrałbym chętnie w DayZ, więc mam cichą nadzieję na ArmA II: Combined Operations, albo chociaż samo Operation Arrowhead...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim "pełniakiem" Men Of War? Dla mnie to już więcej pełnych wersji nie musicie dawać, a moje pieniążki już macie w swojej kieszeni :) .

Ta gra posiada genialną fizykę wszelkich wybuchów, eksplozji, penetracji pocisków przez pancerze czołgów i tak dalej.

Dzięki :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...