Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Coś widzę że ostatnio wysyp gier od Eidos/Square Enix smile_prosty.gif Pewnie w następnym numerze będzie też Lara Croft Guardian of Light z czego bardzo bym się cieszył smile_prosty.gif Ten numer oczywiście zakupię i dla głównego pełniaka jak i dla "zawartości tekstowej"

Też bym się cieszył. Lary nigdy dość.trollface.gif

Co do pełniaków, zainstalowałem Men of War i WRC 2, zobaczę czy te gry są fajne. Po kilku chwilach rozgrywki w MoW stwierdzam że fajnie się gra. Aktualnie gram w Chickens vs Farmers. Zarąbiste.thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o grę WRC 2. Po kilku pozytywnych komentarzach postanowiłem ją zainstalować i przetestować na moim laptopie (PB TSX66HR). Zainstalowałem, uruchomiłem na maksymalnych detalach i co? Gra się tak zacina, że nie da się grać. Mówię ok, laptop praktycznie działał przez cały dzień i renderował film więc może uruchomię ponownie. Uruchomiłem, gra się nadal zacina więc zacząłem drążyć dalej. Suma sumarum okazało się, że gra korzysta z APU i za nic nie chce się przestawić na GPU. Da się coś z tym zrobić czy muszę sobie ją odpuścić? Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o grę WRC 2. Po kilku pozytywnych komentarzach postanowiłem ją zainstalować i przetestować na moim laptopie (PB TSX66HR). Zainstalowałem, uruchomiłem na maksymalnych detalach i co? Gra się tak zacina, że nie da się grać. Mówię ok, laptop praktycznie działał przez cały dzień i renderował film więc może uruchomię ponownie. Uruchomiłem, gra się nadal zacina więc zacząłem drążyć dalej. Suma sumarum okazało się, że gra korzysta z APU i za nic nie chce się przestawić na GPU. Da się coś z tym zrobić czy muszę sobie ją odpuścić? Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji.

A nie masz ręcznego przełączania grafiki? Sprawdź w control panelu nvidii. Chociaż po 540M nie spodziewaj się cudów. Ja posiadam takie coś w swoim HP i to jest naprawdę świetna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WRC 2 jeździ całkiem fajnie- ale tylko w widoku zza kierownicy.

P.S. Czy czarne pasy w K&L2 u góry i u dołu ekranu to normalne zjawisko? Albo były od początku, albo pojawiły się nagle, z niewiadomych przyczyn.

Normalne zjawisko, u mnie też tak jest, zresztą w jedynce było to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z K&L2 po przejściu 1misji tej w szanghaju i po [spojler] samobójstwie chińczyka [/spojler] zaczyna się kolejna misja. I właśnie nic w niej nie widze, tylko biały ekran i zaraz ginę od dochodzących strzałów. Ma ktoś z was taki problem? Jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC 2- druga ścigałka z CDA, w którą zagrałem (pierwsza to nail'd) i... naprawdę się wciągnąłęm. Nie jest to gra idealna ale w sumie pograć można. (7)

Men of War- to wspaniała strategia, w którą wstyd nie zagrać. Poziom CoH-a to nie jest, ale gra wciąga. (8+)

Kane & Lynch 2 Dog Days- nie zagrałem, może kiedyś spróbuję.soczek.gif

Keyboard Drumset Fuckin Werwolf- supeeeeeeeer jest ta minigierka- krótka acz przyjemna. Więcej takich minigier proszę na wynos! ( 8 ) tongue_prosty.gif

Chickens vs Farmers- świetna alternatywa dla fanów Wormsów i Angry Birds. Polecam każdemu. (9) (Mam nadzieję na więcej freeware'ówek. Czekam na Snowy Lunch Rush i SCPtrollface.gif .)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten wtorek kupiłem najnowsze cd-action gdy próbowałem zainstalować Kane & Lynch 2 Dog Days wyskakuje komunikat Failed to run instal script nie mam pojęcia co mam zrobić próbowalem to instalować kilkanaście razy i nic Pomocy!

problem był wielokrotnie opisywany na forum, masz wyszukiwarke tu i google szukaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pozytywnych komentarzach o WRC2 tutaj postanowiłem dać szanse i podłączyłem kierownice i ruszyłem. Jestem bardzo miło zaskoczony ta grą. Wszzystko działa jak należy, na kierownicy jeździ się pięknie, fajnie skonstruowany tryb kariery sprawił, że szybko ukończyłem pierwszy sezon i dziś zacznę kolejny.

Duże zaskoczenie i miła niespodzianka. W DIRTach jakoś te konkurencje i małe nastawienie na rajdy mie nie przekonało.

Natomiast tutaj odcinki są dłuższe, zróżninowane , AI konkurencji nie śpi (gram na prawie najwyższym poziomie), każdy błąd kosztuje stratę czasu i pozycji. Zobaczymy jak to będzie z tą karierą dalej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoJ: Więzy Krwi też ukończyłem w mniej niż 5 godzin i to razem z misjami dodatkowymi (tylko w pojedynkach rewolwerowców dawałem sobie nietykalność, co by to zaliczyć za pierwszym razem. Tak zrobiłem przy drugim przejściu, za pierwszym się męczyłem "aż się uda"- rekord- 23 podejścia)

Krótka, intensywna strzelanka- najkrótsze określenie K&L 2. Ale cut-scenek też jest tu malutko

I mam kolejny problem z WRC 2- w "Road to WRC" Subaru jest półprzeźroczyste- brakuje zderzaków, podwozia, ram szyb i części wnętrza. Jeżdżę z widokiem ze środka i jest OK, ale foty tak nie cyknę. Dziwne, ze problem dotyczy tylko tego jednego modelu i to w karierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wooj26

Rozumiem, że pytanie dotyczy klucza do Kane & Lynch 2? Jeśli tak, znajdziesz go tutaj.

Swoją drogą to chyba najkrótsza ('normalnobudżetowa') produkcja w jaką grałem - gdybym kupił K&L 2 w sklepie w dniu jej premiery, byłbym 'nieco' poirytowany. 100 zł za 4 godziny (niezłej) rozrywki w SP + średnio udany tryb Arcade + tryb multi (obecnie martwy, więc trudno powiedzieć coś na temat jego grywalności) to jednak trochę za dużo.. Za to jako pełniak w czasopiśmie sprawdza się znakomicie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...