Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ligi Mistrzów 2012/2013

Polecane posty

Kolejne mecze:

Zenit Sankt Petersburg 1 : 0 RSC Anderlecht

Jeśli Zenit, chce jeszcze powalczyć, nie ma zmiłuj musi wygrać ten mecz. Mimo, że na razie nie zaskakują, powinni się zmotywować i osiągnąć ten cel.

Malaga CF 1 : 1 AC Milan

Choć Malaga gra rewelacyjnie, to Milan się postawi i zremisuje, bo w wygraną trochę powątpiewam, to będzie piękne widowisko.

Ajax Amsterdam 0 : 1 Manchester City

Chociaż, teoretycznie, Ajax jest słabszym zespołem, to nie będzie festiwal bramek dla Anglików, ale dadzą sobie rade, nic innego im nie pozostaje.

Borussia Dortmund 0 : 2 Real Madryt

Królewscy pokażą, co to futbol. Przyjadą bo 3 punkty i z nimi wyjadą.

FC Porto 3 :1 Dynamo Kijów

Porto gra dobrą piłkę, która jak widzimi wystarcza, aby być na pierwszym miejscu w grupie. Ukraińcy nie poradzą sobie na portugalskim stadionie.

Dinamo Zagrzeb 0 : 3 Paris Saint-Germain

Co tu napisać, PSG jest po prostu lepszym klubem, Zagrzeb to łatwe punkty, Francuzi łatwo to wykorzystają.

Arsenal FC 2 :1 Schalke 04

Zdecydowanie najciekawszy mecz w grupie. Arsenal wykorzysta atut swojego boiska, po zaciętej grze, wygrają.

Montpellier Herault 2 : 0 Olympiacos Pireus

Nie owijam w bawełnę, nie znam tych drużyn, zbytnio mnie nie interesują. Stawiam, na taki wynik po ich grze i wynikach zdobytych dotychczas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze mecze:

Zenit Sankt Petersburg 2:1 RSC Anderlecht

Drużyna, która przegra ten mecz, pożegna się już z marzeniami o awansie. W lepsze sytuacji jest Zenit, który gra u siebie. Poza tym ma lepszy skład i z ważnych graczy brakuje im tylko zawieszonego przez klub Dienisowa. Za to w Anderlechcie nie ma dwóch obrońców. Dodatkowy smaczek: spotkanie Wasilewskiego z Witselem. :o

Malaga CF 2:1 AC Milan

Malaga po dwóch meczach nieoczekiwanie wyrosła na faworyta tej grupy. Tak po prawdzie, to wcale nie mają gorszego składu niż Milan. Goście przechodzą teraz słabszy okres i to powinno być widać w tym spotkaniu.

Ajax Amsterdam 2:2 Manchester City

Zawsze przeciwko City. Zresztą, nawet analizując ten mecz racjonalnie - Ajax gra u siebie, potrafi strzelać bramki i jeśli nie w tym meczu ma zdobyć punkty, to w którym?

Borussia Dortmund 2:2 Real Madryt

Zapewne będę oglądał to spotkanie, więc chciałbym, żeby było ciekawie. :P Obie ekipy mają trochę problemów związanych z absencjami - W Borussi jest to pomoc, a w Realu defensywa (dlatego też prognozuję, że coś do bramki Casillasa wpadnie).

FC Porto 1:0 Dynamo Kijów

Na razie to Porto prowadzi w grupie. Kolejne zastępy Latynosów szybko aklimatyzują się w ekipie "Smoków" i pokazują, że grać potrafią bardzo dobrze. Na Dynamo powinno to wystarczyć - Ukraińcy są solidną drużyną, ale nic ponadto.

Dinamo Zagrzeb 1:1 Paris Saint-Germain

Mała niespodzianka? Czemu nie. PSG to kolejna z drużyn, do której nie pałam sympatią, więc postawię na remis w tym spotkaniu. Dinamo to taki bałkański dream-team - najlepsi gracze z ojczyzny, trochę z okolicznych krajów, jacyś Latynosi... może odpalą choć raz.

Arsenal FC 2:0 Schalke 04

Po ostatnich meczach ligowych drużyny, które zmierzą się w tym meczu, są w kompletnie innej sytuacji. Wierzę jednak, że "Kanonierzy" otrząsną się po meczu z Norwich i wygrają z naładowanymi energią gośćmi. Nie zdziwię się, jeśli będzie remis, ale stawiam jednak na Anglików.

Montpellier Herault 1:1 Olympiakos Pireus

Myślałem, że w meczu z Schalke Francuzi gładko polegną, a tu jednak udało im się zdobyć punkt. Mimo wszystko kompletnie mnie nie przekonują - typowy jednorazowy mistrz. Olympiakos dysponuje porównywalnym składem i może powalczyć o remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit Sankt Petersburg - RSC Anderlecht 1:0

Zenit jest zdecydowanie lepszym zespołem i będzie to dla nich mecz o pozostanie w walce o awans

Malaga CF - AC Milan 0:1

Malaga zaskakująco dobrze gra w LM, natomiast Milan ma do udowodnienia, że po porażce z Lazio był to wypadek przy pracy.

Ajax Amsterdam - Manchester City 0:2

Dla City oraz Ajaxu będzie to mecz o 6 punkty. Mają trudną sytuację w grupie. Wygra City- ma lepszy skład, dobrze gra w lidze angielskiej.

Borussia Dortmund - Real Madryt 0:1

Pomimo sympatii dla naszego tria- Real jest mocniejszy, Ronaldo jest w formie, natomiast Borussia średnio radzi sobie w lidze oraz zabraknie Kuby co odbije się na grze ofensywnej

FC Porto - Dynamo Kijów 2:0

Potugalczycy pewnie prowadzą w grupie- powinni tym meczem przypieczętować awans- lepszy skład grają u siebie, a Dynamo ma gorszy skład od Porto

Dinamo Zagrzeb - Paris Saint-Germain 1:2

PSG ma bardziej ograny i doświadczonych zawodników z Ibrą na czele. Dinamo natomiast nie ma gwiazd, słabo gra w tej edycji LM

Arsenal FC - Schalke 04 1:0

Arsenal wygra- prowadzi w grupie, ma w składzie dobrych napastników- Schalke nie gra dobrze z drużynami angielskimi

Montpellier Herault - Olympiacos Pireus 0:0

Mecz na remis- wyrównany skład, brak indywidualności. Oba zespoly prezentują podobny styl grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit Sankt Petersburg - RSC Anderlecht 2:0

Zenit jest leszym zespołem do tego grają u siebie więc moga spokojnie liczyć nz zwycięstwo.

Malaga CF - AC Milan 1:1

Malaga potrafi się zmobilizować na LM do tego gra u siebie. Milan w ostatnich meczach nie błyszczy.

Ajax Amsterdam - Manchester City 2:1

Ajac nie ma juz nic do stracenia i musi grać o zwycięstwo u siebie. City może spodziewać się ciężkiej przeprawy.

Borussia Dortmund - Real Madryt 3:3

Spodziewam się bardzo otwartego meczu i dużo goli. Borussia po meczu z Schalke będzie u siebie zmobilizowana maksymalnie, Natomiast Real ma bardzo dużą siłę ognia.

FC Porto - Dynamo Kijów 1:0

Porto pewnie kroczy po awans. Dynamo nie ma argumentów przeciwko nim.

Dinamo Zagrzeb - Paris Saint-Germain 0:2

Dla PSG Liga MIstrzów jest bardzo waża w tym roku po poczynionych transferach. Nie powinni mieć problemów z pokonaniem Dinamo.

Arsenal FC - Schalke 04 2:2

Wyrównane drużyny i oba zespoły grają ostatnio dobra piłkę. Raczej obie drużyny moga liczyć na awans z tej grupy.

Montpellier Herault - Olympiacos Pireus 2:1

Gospodarze będą bardzo groźni w tym spotkaniu. Chca przypieczętować przynajmniej 3cia pozycję w grupie. Olympiacos nie gra w tym roku specjalnie dobrze. Wg mnie pożegnają się z Pucharami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit Sankt Petersburg - RSC Anderlecht 2:0

Rosjanie nieźle grali z Milanem u siebie. Przegrywali 2:0, ale odrobili straty, jednak błąd i przegrali. Dzisiaj jednak Anderlecht nie powinien być jakimś wymagającym rywalem dla drużyny Zenitu.

Malaga CF - AC Milan 2:1

Malaga gra dobrze w LM i u siebie powinni pokonać Milan, który gra słabo.

Ajax Amsterdam - Manchester City 1:3

Manchester musi wreszcie wygrać w LM i powinien to zrobić na Amsterdam Arena.

Borussia Dortmund - Real Madryt 0:2

Co prawda Królewscy są osłabieni brakiem Arbeloy, Marcelo i Coentrao, jednak są na tyle klasowym zespołem, że pokonają BVB.

FC Porto - Dynamo Kijów 2:0

Porto gra dobrze i Dynamo nie będzie miało większych szans w meczu z drużyną z Portugalii.

Dinamo Zagrzeb - Paris Saint-Germain 1:3

PSG ma mocny skład i jednak drużyna z Chorwacji nie da rady im się przeciwstawić.

Arsenal FC - Schalke 04 1:0

Ciekawe spotkanie się zapowiada, ale jedna kto Kanonierzy powinni wyjść zwycięsko, zwłaszcza, że grają u siebie.

Montpellier Herault - Olympiacos Pireus 0:0

Obie drużyny LM nie zawojują i mecz skończy się podziałem punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, bez wczorajszych meczy i dzisiejszego pierwszego :/

Malaga CF - AC Milan 2:2

Czy remis to niespodzianka, czy nie, nie wiem. Malaga gra bardzo dobrze w Lidze, raczej niekt się tego nie spodziewał. Mam nadzieję, że Milan wywiezie choć punkt z Hiszpanii.

Ajax Amsterdam - Manchester City 1:3

Liczę na to, że City w końcu coś wygra i nie sądzę, by Ajax mógłby im jakoś w tym przeszkodzić.

Borussia Dortmund - Real Madryt 3:2

Hmm.. Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Real z osłabieniami na wyjeździe, jednak REAL jest to klasa sama w sobie :P Będę jednak kibicował Borussii, ze względu na Polaków i mam nadzieję, że Królewscy wrócą do domu bez punktu.

FC Porto - Dynamo Kijów 2:0

Dynamo nic nie będzie miało do powiedzenia w tym meczu i Porto gładko z nimi wygra.

Dinamo Zagrzeb - Paris Saint-Germain 1:2

Piłkarze z Francji wygrają to na pewno, większym problemem jest postawienie iloma bramkami, niestety, ale gospodarze nie zagrożą piłkarzom z PSG, choć honorową bramkę strzelą :)

Arsenal FC - Schalke 04 1:0

Dosyć ciekawy mecz, Arsenal przegrał ostatnio w lidze i to z nie najlepszym Norwich. Mam jednak nadzieję, że uda im się wygrać z Schalke, które gra na wyjeździe.

Montpellier Herault - Olympiacos Pireus 1:1

Bardzo podobny poziom drużyn, nudny mecz i sprawiedliwy podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki III kolejki - http://imageshack.us/a/img19/5554/iiikolejkak.png

Klasyfikacja generalna - http://imageshack.us/a/img841/4169/generalka.png

Błędy na PW.

IV kolejka (6-7.11.12r.)

Dynamo Kijów - FC Porto

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC

Olympiakos FC - Montpellier Herault

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg

AC Milan - Malaga FC

Manchester City - Ajax Amsterdam

Real Madryt - Borussia Dortmund

Juventus FC - FC Nordsjaelland

Chelsea FC - Szachtar Donieck

Valencia CF - BATE Borysów

Bayern Monachium - OSC Lille

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa

Celtic FC - FC Barcelona

CFR Cluj - Galatasaray SK

SC Braga - Manchester United

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0:1

Portugalczycy ostatnio wygrali 5-0 w lidze i chcieliby podtrzymac tą passe, na Ukrainie niebedzie tak łatwo dlatego daje najmniejsze zwyciestwo.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3:0

Paryżanie są zdecydowanymi faworytami tego meczu,Dinamo nieszczeliło jeszcze gola w tej edycji LM, i niezanosi sie to także w tym spotkaniu.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 0:0

Niespodziewanie Arsenal gra słabo ale stac ich na 1 punkt w Niemczech.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 2:1

Drużyny wyrównane i cieżko wskazac zwyciezce tu sugeruje sie tym ze Olymptakos wygrał na wyjezdzie więc czemu by nie przed własną publicznośćią.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 1:1

Pierwszy mecz pokazał że obie drużyny są na tym samym poziomie o zwyciestwie zadecydował karny. W tym spotkanio stawiam na remis.

AC Milan - Malaga FC 2:1

Cieżko wytypowac faworyta wydaje sie że są to Włosi ale Hiszpanie pokazali na co ich stac. zdecyduje własne boisko dlatego wygrają Włosi.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:0

Faworytami meczu są Anglicy choć przegrali w Holandi, żeby myśleć o nastepnej róndzie L.M lub na pocieszenie LE to muszą wygrać to spotkanie.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1

Borussi niedoceniłem kiedy grali u siebie wygrywając 2-1 ale w Hiszpani już niebedzie tak dobrze i wynik sie powtórzy na korzysc Hiszpanów.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 3:1

Włosi niedocenili Dunczyków w pierwszym meczu i zremisowali, teraz nieprzewiduje takiego obrotu sprawy i pewnie wygrają.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 1:0

Szachtar pokazuje że jest dobrą drużyną i cieżko powiedzieć kto wygra ten bój. Stawiam jednak na Anglików ponieważ bedą chcieli awansować do dalszej rundy a remis lub porażka może im to popsuć.

Valencia CF - BATE Borysów 2-0

Valencia pokazała w pierwszym meczu że pierwsze 2 wygrane Bate były przypadkowe i pewnie wygrała i w rewanżu jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Bayern Monachium - OSC Lille 2:0

Francuzi niemają nic do powiedzenia w tej edycji LM wszystko przegrywają i także niewidze ich szansami na dobrze grający Bajern.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 1:0

są 3 argumenty dlaczego daje na Portugalczyków. 1 to że grają u siebie, 2 to rewanż za porażke na wyjezdzie, 3 to sytuacja w tabeli w której narazie zajmują ostatnie miejsce i niegrają nawet w LE.

Celtic FC - FC Barcelona 1:2

Wydaje sie prosty mecz ale szkoci pokazali w Hiszpani że są solidną dryżyną, ale Messi i spółka nielubią przegrywać wiec daje na Barcelone.

CFR Cluj - Galatasaray SK 1:0

Cluj po remisie w turcji chciałby u siebie wygrac i jest do tego zdolny nieraz to już pokazał choc zespoły są wyrównane.

SC Braga - Manchester United 1:1

Anglicy niespodziewanie męczyli sie z Portugalczykami u siebie i cieżko wskazac zwyciezce tego pojedynku wiec daje na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0:2

Portugalczycy grają dobrze i podtrzymają tą passę pokonując Ukraińców, którzy jednak ulegną u siebie Porto.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3:1

Ostatnio co prawda PSG zremisowało, ale jutro powinni pokonać pewnie Chorwatów.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 2:0

Arsenal nie zachwyca i Schalke to wykorzysta. Pokonali już Kanonierów w Londynie i powtórzą to u siebie.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1:1

Mecz dwóch równych sobie drużyn, który zakończy się sprawiedliwym podziałem punktów.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0:1

Zenit ma mocniejszą kadrę, a Anderlecht nie może u siebie wygrać w LM od jakiegoś czasu i jednak jutro też polegną.

AC Milan - Malaga FC 1:1

Malaga ostatnio w lidze nie zachwyca, ale w LM grają dobrze i wywiozą cenny punkt z Mediolanu.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:2

Obywatele znowu słabo grają w LM i z Ajaxem mimo, że grają u siebie tylko zremisują.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2:0

Nie mogę obstawić niczego innego. Co prawda w Dortmundzie przegraliśmy i w lidze nie zachwycany jednak będzie odpowiednia motywacja i to my będziemy zwycięzcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0-1

Porto to zawsze mocny zespół a Dynamo ma troszkę mniejszy potencjał i po wyrównanym spotkaniu polegnie.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 4-0

PSG gra ze słabeuszem na własnym boisku, każdy wynik odmienny od wysokiej wygranej PSG będzie sensacją.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 1-1

Schalke ma solidny zespół i przy wsparciu kibiców powinno urwać punkty Arsenalowi.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1-0

Olympiakos jako jedyny zespół w Grecji utrzymuje równy poziom i myślę, że na własnym stadionie pokonają Montpellier.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0-2

Zenit ma zdecydowanie lepszy skład i gwiazdy pokroju Hulka czy Witsela powinny zapewnić 3 punkty Mistrzowi Rosji.

AC Milan - Malaga FC 1-1

Stawiam w tym spotkaniu na remis, Milan jest żenująco słaby ale ma na tyle klasy aby zremisować z silną Malagą.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2-0

City będą chcieli się zrewanżować za dość niespodziewaną porażkę w Amsterdamie i u siebie powinni pewnie wygrać.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2-1

Stawiam na rewanż Realu na Borussi, w tym spotkaniu nie będziemy mieli pachołka (czyt. Essiena) na lewej stronie defensywy i myślę, że Real pokaże swoją wyższość na Bernabeu.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 4-0

Duńczycy to kopciuszek a Juve ma solidny zespół, który wypunktuje słabeusza.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 2-1

Chelsea będzie chciała się zrewanżować i zapewne młode wilki- Hazard czy Oscar będą chciały pokazać swoje umiejętności.

Valencia CF - BATE Borysów 0-0

Troszkę na przekór ale stawiam w tym meczu na remis, BATE ma ciekawie stworzony zespół, który potrafił wygrać z Lille czy Bayernem i myślę, że powalczą o punkcik z Valencią.

Bayern Monachium - OSC Lille 2-0

Bayern u siebie powinien spokojnie pokonać zespół z Francji- gracze klasy Ribery'ego czy Robbena spokojnie powinny pokazać swoją klasę.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 2-0

Benfica na własnym boisku powinna wygrać w pojedynku 2 solidnych zespołów. Stawiam na instynkt strzelecki Cardozo.

Celtic FC - FC Barcelona 0-3

Celtic jest słabiutkim zespołem a Barcelona tym razem nie da się zaskoczyć stawiam na wysoką wygraną "Katalończyków"

CFR Cluj - Galatasaray SK 1-0

Cluj ma już troszkę doświadczenia i myślę, że wykorzystają atut własnego boiska i wygrają z Galatą.

SC Braga - Manchester United 1-2

Stawiam na United ale nie jestem do tego przekonany MU w ostatnim czasie gra różnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 0-2 FC Porto - Smoki rozegrają spotkanie na trudnym terenie ale w lidze powodzi im się całkiem nieźle, ostatnio odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo co pokazuje, że nie brak im motywacji

Paris Saint-Germain 2-0 Dinamo Zagrzeb - PSG mimo posiadania świetnych piłkarzy w lidze radzi sobie raczej miernie jednak jutrzejszy przeciwnik nie powinien im sprawić większych problemów

Schalke 04 Gelsenkirchen 3-1 Arsenal FC - Wyjazdowe zwycięstwo pokazało Schalke, że nie muszą się obawiać Kanonierów, którzy swoją drogą ponownie nie zachwycają. Kolejne zwycięstwo Schalke, które będzie wspierane przez swoich wiernych fanów

Olympiakos FC 1-1 Montpellier Herault - Bardzo wyrównane zespoły i ciężko cokolwiek wytypować. Każdy wynik jest możliwy ale stawiam na remis

RSC Anderlecht 1-2 Zenit Sankt Petersburg - Patrząc na kadry obu drużyn można stwierdzić, że Zenit powinien odnieść pewne zwycięstwo ale z pewnością takie nie będzie, bo Bruksela jest jednak dosyć trudnym terenem

AC Milan 1-2 Malaga FC - Malaga w tym roku mnie zachwyca i widać w tym rękę ich trenera. Mediolan to trudny teren, nawet bardzo trudny ale obecny sezon nie należy do najlepszych w wykonaniu Milanu, więc stawiam na Malagę i kolejny popis młodego Isco

Manchester City 3-1 Ajax Amsterdam - Z całym szacunkiem dla Ajaxu ale ich zwycięstwo w poprzedniej kolejce nad Citizens było raczej przypadkiem i teraz na boisku rywala nie zdoła tego wyniku powtórzyć

Real Madryt 3-1 Borussia Dortmund - Czekam na to spotkanie, bo zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny nie prezentowały wysokiego poziomu w ostatnich kolejkach ligowych (zwłaszcza Królewscy mimo wysokiej wygranej z Saragossą). Pozytywną informacją dla Realu jest powrót Arbeloi, chociaż zaniepokoiła mnie informacja jakoby Sergio Ramos miał od dłuższego czasu grać z urazem i nie wiadomo jak się to wszystko potoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 1 : 1

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2 : 0

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 2 : 2

Olympiakos FC - Montpellier Herault 0 : 0

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 2 : 2

AC Milan - Malaga FC 2 : 1

Manchester City - Ajax Amsterdam 0 : 1

Real Madryt - Borussia Dortmund 1 : 2

Juventus FC - FC Nordsjaelland 2 : 2

Chelsea FC - Szachtar Donieck 4 : 0

Valencia CF - BATE Borysów 1 : 1

Bayern Monachium - OSC Lille 1 : 2

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 3 : 3

Celtic FC - FC Barcelona 2 : 6

CFR Cluj - Galatasaray SK 2 : 2

SC Braga - Manchester United 2 : 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 0 : 1 FC Porto

Porto jest po prostu lepszym klubem, ale, że na wyjeździe to na więcej goli zawodnicy z Dynama im nie pozwolą.

Paris Saint-Germain 2 : 0 Dinamo Zagrzeb

Nic tylko dodać jak wyżej. Zbyt wielu dobrych piłkarzy ma francuski klub, żeby przegrać ten mecz.

Schalke 04 Gelsenkirchen 1 : 1 Arsenal FC

Tak jak ja się obudziłem z typem po ostatniej porażce Arsenalu, tak i oni powinni się obudzić w tym meczu i w wywalczyć, choć ten jeden cenny punkt.

Olympiakos FC 1 : 0 Montpellier Herault

Ciężki typ, ale myślę, że ostatecznie Grecy sobie poradzą.

RSC Anderlecht 1 : 1 Zenit Sankt Petersburg

Również, ciężki typ, myślę, że na remisie się skończy.

AC Milan 1 : 0 Malaga FC

Milan pokaże, że to Milan i, że cały czas się liczą. Zostawiając u siebie 3 punkty.

Manchester City 1 : 0 Ajax Amsterdam

Pokażą, że Ajax wcale nie jest lepszy, motywacja będzie dość silna, ażeby wygrać ten mecz.

Real Madryt 2 : 1 Borussia Dortmund

Wynik na odwrót, tyle, że tym razem gramy na Santiago i to Królewscy rozdadzą karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 1:2

W Kijowie nie będzie łatwo, jadnak Porto i tak powinno sobie poradzić.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2:0

Mimo ostatniej niespodzianki w lidze PSG to Dianamo nie ma większych szans na wyjeździe.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 3:1

Schalke u siebie będzie bardzo groźne i ponownie wygra. Arsenal traci ostatnio duużo goli a sam Wallcott meczy nie wygra.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1:0

Wynik w ostatniej kolejce mnie zaskoczył. Myślę , że Grecy wygrają minimalnie.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 1:1

Liczę, że w Belgii Zenit nie bedzie w stanie wygrać i oba zespoły podzielą sie punktami.

AC Milan - Malaga FC 0:0

Milan niestety nadal nie w formie ale Malaga nie bedzie raczej w stanie strzelić gola i mecz skończy się remisem.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:1

Ajax w ostatnim spotkaniu sprawił niezłą niespodziankę. Myślę ,że spotkanie będzie miało podoby przebieg ale to City bedzie bardziej skuteczne.

Real Madryt - Borussia Dortmund 3:2

Real będzie u siebie bardzo groźny i wydaje mi sie, że obrona BVB nie będzie w stanie tak powstrzymywac ataków jak w Dortmundzie. Mimo to Borussia grając z kontry może strzelić kilka bramek (Lewy x 2 :P) Stawiam na minimalne zwycięztwo Realu.

Pozostałe mecze jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0:1

Porto wygrało ostatni mecz z Dynamem- teraz powinno być podobnie.Porto jest liderem grupy- natomiast Dynamo ma gorszy skład od Dynama

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3:0

PSG po porażce w lidze będzie chciało pokazać, że był to wypadek przy pracy. Ibra jest w formie, natomiast Zagrzeb nie strzelił jeszcze bramkę ani nie zdobył punktu w LM

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 0:1

Mecz na szczycie grupy- Arsenal pomimo solidnego składu słabo spisuje się w lidze. W pierwszym meczu z Schalke przegrał- teraz grają u siebie i powinni zdobyć 3 punkty

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1:1

Mecz zespołów o podbnej klasie co pokazał pierwszy mecz.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0:0

Zenit po zwycięstwie w pierwszym meczu zdobył pierwsze punkty. Anderlecht musi zdobywać punkty, aby walczyć o awans.Mecz będzie zacięty, gdyż zespołom będzie zależeć na pełnej puli. Remis będzie sprawiedliwym wynikiem

AC Milan - Malaga FC 1:0

Milan gra fatalnie. Mecz z Malagą będzie okazją do przełamania złej passy. Malaga jest zaskoczeniem tego sezonu- mimo tego liczę na przebudzenie się Włochów

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:0

Dla City będzie to mecz o życie. Mają lepszy skład, silny atak- jak będą grali zespołowo nie dadza szans Holendrom

Real Madryt - Borussia Dortmund 3:2

Real będzie żądny rewanżu. Mają w swoim składzie Ronaldo, wygrywają wysoko w lidze, natomiast Borussia gra słabo w lidze i nadzwyczajnie dobrze w LM, ale na stadione Realu nie daję im większych szans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0:2

Dynami raczej jest bez szans w starciu z Porto, mimo, że ostatnio jako goście stawili jakiś opór mistrzowi Portugalii to nie sądzę, aby w tym meczu mogli zdobyć choćby punkt, przeważni, że ostatnio idzie im kiepsko, a Porto wygrywa mecz za meczem.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3:0

Dynamo przegrywa wszystko w tej edycji LM, więc cudu nie będzie. PSG po ostatniej porażce w lidze będzie chciało poprawić sobie humor wysokim zwycięstwem i zapewnić sobie już prawie awans z grupy.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 2:3

Ciężki do wytypowania mecz, obie drużyny ostatnio w lidze przegrały, Schalke mimo wyjazdowego zwycięstwa nad Arsenalem chyba nie jest faworytem.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 2:1

Olympiakos jako gospodarz jest bardzo groźny i już nie jedna drużyna straciła tu punkty,więc mistrz Francji jest spokojnie w ich zasięgu.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0:1

Zenit chyba wkroczył na właściwe tory, cały miesiąc ze zwycięstwami, nie powinien mieć problemów z drużyną naszego kapitana.

AC Milan - Malaga FC 2:1

Gdyby wygrała Malaga to zapewniłaby sobie już awans z grupy, nie sądzę, aby Milan pozwolił na to, jeśli chce jeszcze grać w LM. Milan ostatnio rozbił w lidze Chievo, a Malaga wręcz przeciwnie, zawiodła swoich kibiców.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:0

Mecz o wszystko dla MC, musi zrobić wszystko aby wygrać, chyba, że już im się nie chce grać w LM. Ajax jest za słaby, aby ponownie wygrać, już jako gość, świadczy też o tym ostatnia ligowa porażka, chociaż MC też nie wygrał. Szykuje się ciekawy mecz.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2:2

Chyba najciekawszy wtorkowy mecz. Obie drużyny stawiają na LM i to widać patrząc na tabele ligowe, jednak u Borussii widać to bardziej. Real ostatnio się rozstrzelał, 13 goli w 3 meczach, ja jednak stawiam na remis, Borussia nie jest taka słaba, aby nie sprzeciwić się Realowi.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 3:0

Ostatnia wpadka w Danii mnie zaskoczyła, więc Juventus musi wziąć się do roboty jeśli marzy o dalszej przygodzie z LM, nie chce mi się wierzyć, aby mistrz Danii znowu sprawił niespodziankę i urwał punkty gospodarzom.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 3:1

Chelsea nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę z Szachtarem, jako gospodarz są faworytami i muszą zagrać jak na faworyta przystało.

Valencia CF - BATE Borysów 2:1

Stawiam na gospodarzy, ale znając życie będzie niespodzianka i wygra BATE. Jednak ostatni mecz pokazał kto jest mocniejszy.

Bayern Monachium - OSC Lille 3:0

Gra Lille nie powala na kolana, więc nie mają szans z Bayernem, który lubi sobie postrzelać co już pokazał w dwóch ostatnich meczach.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 2:1

Obie drużyny mają jeszcze szansę na awans i obie mają na to dużą ochotę. Są jednak w całkiem innych sytuacjach, Benfica musi wygrać ten mecz, jeśli Spartak przegra tragedii nie będzie, bo nadal będzie miał szanse.

Celtic FC - FC Barcelona 0:3

Po ostatnim meczu z Barceloną w tym zostanie sprowadzony na ziemię, szkoda, ale szans nie ma żadnych, ale powalczyć może.

CFR Cluj - Galatasaray SK 1:1

Mecz raczej bez faworyta, Cluj wydaje się drużyną słabszą, ale spokojnie stać ich na remis, który może ich przybliżyć do awansu, jeśli pozostali rywale będą tak grać.

SC Braga - Manchester United 0:2

Będzie ciężko jak to w LM, ale ostatecznie MU zdobędzie upragnione 3 punkty i będzie świętować awans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni kolejka poszła słabo może teraz uda się nadrobić :)

Dynamo Kijów - FC Porto 0:1

Lider grupy nie powinen mieć większych problemów w kijowie. W poprzedniej kolejce wygrali i tym razem nie będzie inaczej.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3:0

PSG musi odbić sobie ostatni przegrany mecz w lidze a Dinamo nie zachwaca forma.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 1:2

Cieżki mecz do typowania ... jednak moim skromnym zdaniem Kanonierzy mają na dziś lepszy skład.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1:1

Cały czas wierzyłem w Montpellier ale po tych kilku meczach widać , że nie weszli zbyt dobrze w ten sezon.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0:2

RSC słabo się spisuje w lidzę a Zenit to silny przeciwnik który w lidze radzi sobie bardzo dobrze od paru ładnych sezonów.

AC Milan - Malaga FC 3:2

MIlan to groźny przeciwnik a Malaga pokazała , że potrafi grać . Lekka przewaga piłkarzy z Mediolanu i atut własnego boiska powinny dać 3 pkt.

Manchester City - Ajax Amsterdam 3:0

City koniecznie będzie chciało się zrewanżować pozatym dla nich to mecz o życie.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1

Wtedy nie uwierzyłem w Dortmund i teraz nie uwierze . Napiszę to poraz kolejny : źle grają w lidzę , brak zmienników.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 3:0

W pierwszym meczu pachniało sensacją ale tym razem piłkarze Juve zmobilizują się na Duńczyków.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 1:2

Pierwszy mecz cudowny ! Dawno nie widziałem tak dobrego widowiska i życzę piłkarzom z Doniecka powtórzenia wyniku po tak samo cudownej grze :)

Valencia CF - BATE Borysów 3:1

Nietoperze dobrze w lidze i LM . NIe będą mieli żadnych problemów z wygraniem tego meczu.

Bayern Monachium - OSC Lille 2:0

Lille jest za słabe by zdobyć Monachium . Bayern świetnie w lidze i tylko jedna wpadka w LM.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 1:2

Wtedy postawiłem na Lizbone teraz postawie na Spartak. Oglądałem ich ostatni mecz i musze powiedzieć , że robi wrażenie .

Celtic FC - FC Barcelona 1:3

Barcelona jak zwykle pewniak bo napompowana gwiazdami od piwnicy aż po strych. Celtic w kratke w lidzę więc w LM nie zachwyci.

CFR Cluj - Galatasaray SK 1:2

Lekka przewaga Turków pomimo dobrej dyspozycji Rumunów.

SC Braga - Manchester United 1:3

W tamtym meczu Braga zachwyciła i w sumie to ona powinna zainkasować 3 pkt. W tym meczu United nie pozwolą sobie na jakakolwiek wpadkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wybaczenie, ale dziś wróciłem i przepraszam za mniej sensowne a nawet krótkie uzasadnienie, do tego tylko wtorek obstawię, bo nie dam rady wszystkiego na raz.

Dynamo Kijów - FC Porto 2-2

Dynamo będzie walczyć o awans, ale zakończy się remisem.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 3-0

Tutaj nie ma innego wyniku niż wysokie zwycięstwo Francuzów.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 2-1

Arsenal przegrał u siebie, w lidze sobie nie radzi, będzie im ciężko o punkty w Niemczech, przewiduję zwycięstwo Schalke.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 2-1

Grecy wykorzystają kolejną szansę na punkty, przy porażce Anglików, zwiększa swoje na awans.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 0-1

Belgowie nic nie wygrali, nic nie ustrzelili, raczej nie zmieni się już nic, obstawiam że wygra Zenit

AC Milan - Malaga FC 1-1

Malaga remisem przechyli szalę i będzie jedną nogą w następnej rundzie, Włosi kiepsko sobie radzą i nie wróże im dobrego wyniku.

Manchester City - Ajax Amsterdam 3-1

Poprzednia porażka powinna wejść im w kość i tym meczem Anglicy powinni sobie odbić poprzednią porażkę w stolicy Holandii.

Real Madryt - Borussia Dortmund 3-1

Real musi wygrać, Borussia nie będzie miała dużo szans na dobry wynik, ciężko się gra w Madrycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 1:1 - Dynamo odstaje poziomem od Porto, aczkolwiek wielkim atutem będzie dla nich własny stadion. Szykuje się pierwsze urwanie punktów piłkarzom FCP.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2:1 - PSG w Paryżu raczej nie sprawi niespodzianki z tak przeciętnym klubem. Dają sobie radę we francuskiej, choć ostatnio zdarzyła się wpadka. Ale to będzie motywacja, aby więcej czegoś takiego nie doświadczyć.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 1:0 - Arsenal zagrał tak słabo z United w lidze, że aż głowa boli. Teraz też spotkanie na wyjeździe, ale mimo wszystko nie wierzę w jakieś pozytywy w ich grze z Schalke. Napastnicy są tak kompletnie bez formy, że gorzej się nie da.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 2:0 - Montpellier gdzieś w myślach chyba pożegnało się już z tą edycją LM i czekają na zakończenie tego upokorzenia. Nie godzi się, by mistrz Francji grał aż tak słabo. Nie mają szans z żadną z drużyn w ich grupie. O wiele za słaba forma.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 1:2 - Myślę, że Zenit może pokusić się spokojnie o podział punktów, bo jednak na własnym terenie, aczkolwiek Zenit solidnie walczy o wyjście z grupy i mając taki skład nie widzą innej możliwości, niż gra w dalszej fazie turnieju.

AC Milan - Malaga FC 1:1 - Milan ciągle nie może być pewien, że uda mu się nawet na własnym stadionie. Malaga to świetna drużyna mająca super zgrany skład. Będzie bardzo ciężko, ale liczę na szczęście Milanu i chociaż podział punktów.

Manchester City - Ajax Amsterdam 3:1 - Rewanż z takim samym wynikiem, tylko odwrotnie. Na Etihad mało kto może zagrozić piłkarzom MC nawet w tak słabej formie, w jakiej są teraz. W BPL zremisowali z West Hamem, a za nimi przecież także przegrany mecz w tragicznym stylu właśnie z Ajaxem.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1 - Mimo wielkiej sympatii do BVB nie mogę postawić na ich zwycięstwo, ani na remis. Przyjeżdżają na super trudny teren będąc w słabej formie. Real teraz właśnie się rozkręcił i nie odpuści.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 2:0 - Na pewno wystawią rezerwy, a więc wysokiej porażki nie będzie. Zwłaszcza, że goście w miarę sobie radzą z nie dostawaniem batów w swojej grupie :D

Chelsea FC - Szachtar Donieck 2:0 - Chelsea też ma problemy ze składem ostatnio. Remis ze Swansea nie jest najlepszą rekomendacją, a tylko uciechą Szachtaru. Mimo wszystko pewnie powrócą do formy kluczowi piłkarze Chelsea i obejdzie się bez nerwówki.

Valencia CF - BATE Borysów 1:0 - BATE lubi sprawiać niespodzianki, dlatego prorokuję tylko jednobramkową przewagę gospodarzy.

Bayern Monachium - OSC Lille 4:0 - Lille jeszcze dużo brakuje nawet do powrotu do formy, a co dopiero do ogrania świetnego w tym sezonie Bayernu. Będzie lekki pogrom.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 1:1 - Siły są dość wyrównane, pozycja w tabeli też. Mecz zacięty, bo o cenne punkty, bez których się nie obejdzie, jeśli chce się marzyć o czymś więcej niż Liga Europy :P

Celtic FC - FC Barcelona 1:2 - Celtic powalczy o zwycięstwo, nie śmiem w to wątpić, ale Barca nie pozwoli sobie na wpadkę, bo mają idealną formę w hiszpańskiej i mimo kontuzji nadal świetny skład.

CFR Cluj - Galatasaray SK 2:2 - W miarę wyrównany pojedynek z racji tego, iż Galatasaray będzie chciał powalczyć o wyjście z grupy, a ma potencjał i świetnych piłkarzy. Musi nastąpić zryw, bo inaczej nici.

SC Braga - Manchester United 2:2 - W myśl zasady: nic nie może wiecznie trwać, dopadnie nas pewnie kryzys w grupie. Ferguson wie, że awans mamy prawie w kieszeni i nie chce ryzykować zawodników z uwagi na ligę angielską. Dlatego wystawi eksperymentalny skład i pewnie znowu będziemy najpierw walczyć o kontakt, a później o remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 1:2

Dynamo na pewno trzech punktów nie odda łatwo, jednak Porto wygra. Nawet ciekawy mecz się zapowiada, choć osobiście na pewno będę oglądał Real - Borussia ;d.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2:0

Mimo małej wpadki PSG w lidze, goście nie będą mieli szans strzelić nawet gola Francuzom.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 2:1

Arsenal gra coraz słabiej, niestety. Chciałbym postawić na wygraną Arsenalu, choćby na remis, ale Schalke jest zbyt groźne, szczególnie grając na swoim stadionie.

Olympiakos FC - Montpellier Herault 2:1

Nigdy nie jestem pewny co do meczów z Montpellierem. Jednak patrząc na ostatni mecz w LM, grali u siebie i przegrali, więc nie sądzę, by na wyjeździe grali lepiej.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 1:1

Mam nadzieję, że tym razem Zenit nie wygra z Anderlechtem. Jakoś nie przepadam za Zenitem, choć są lepsi i dobrze o tym wiem, że mają dużą szansę wygrać.

AC Milan - Malaga FC 1:0

Milan niestety wciąż gra słabo, ale z sympatii do Włochów, liczę na ich wygraną.

Manchester City - Ajax Amsterdam 2:1

No nie powiem, wchodząc dwa tygodnie temu na stronę z wynikami i widząc, jaki był wynik, to się trochę zdziwiłem. Powtórki meczu niestety do tej pory nie widziałem x.x Co do dzisiejszego meczu, mam nadzieję, że Manchester pokaże jak najlepszą piłkę u siebie.

Real Madryt - Borussia Dortmund 3:1

Najciekawszy mecz kolejki. Ostatnio drużyna z Dortmundu zaskoczyła, wygrywając z Realem 2;1, jednak na Santiago "Królewscy" są o wiele lepsi i rozgromią piłkarzy z Niemiec, dając tylko jedną, honorową bramkę, którą strzeli Polak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 1:1 FC Porto

Porto ma bardzo duże szanse na wygranie tej grupy. Nie sądzę, żeby przegrali z Dynamem Kijów. Co prawda porażka mnie nie zdziwi, ale latynoska paczka jest naprawdę wyśmienita i odejście Hulka nie wyszło tej drużynie na złe - "Smoki" grają chyba jeszcze lepiej właśnie bez niego.

Paris Saint-Germain 2:0 Dinamo Zagrzeb

PSG przegrało ostatnio pierwszy mecz w lidze, z Saint-Etienne, ale "Zieloni" to jednak silniejsza ekipa, niż Chorwaci. Co prawda jest tam kilku ciekawych graczy, jak Kelava, Sammir czy Beciraj, ale gdzie im do gwiazd ekipy z Francji... Przewiduję łatwe zwycięstwo gospodarzy, którzy mogą się dzięki niemu znacznie przybliżyć do wyjścia z grupy.

Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1 Arsenal FC

Skoro w meczu na wyjeździe Schalke potrafiło wygrać, to czemu nie mogłoby zwyciężyć także u siebie? Oglądałem ostatni mecz Arsenalu i nie mogę zatypować inaczej. Drużyna Wengera była po prostu fatalna, bez pomysłu na grę, jako tako funkcjonowała tylko linia pomocy. Arsenal wyjdzie z grupy, ale wiele nie zawojuje w tej edycji.

Olympiakos FC 1:0 Montpellier Herault

Olympiakos Pireus powalczy wg mnie o fazę pucharową, jednak ostatecznie z grupy nie wyjdzie. Za to z pewnością mogą sobie poradzić z Montpellier, które jest papierowym mistrzem Francji i pewnie w kilku najbliższych sezonach w Lidze Mistrzów ich już nie ujrzymy.

RSC Anderlecht 1:1 Zenit Sankt Petersburg

Anderlecht ma już malutkie szanse na awans. Nawet jeśli wygraliby dziś i w meczu z Milanem, to mająć 7 pkt raczej nie pokuszą się o awans. Na remis u siebie z Zenitem ich jednak stać.

AC Milan 1:1 Malaga FC

Bardzo ciekawie spotkanie. Stara siła, czyli Milan, jest w odwrocie, choć akurat z grupy mogą awansować. Malaga to nowa drużyna w Champions League i od razu robi furorę. Nie zdziwię się, jeśli nie przegra żadnego z sześciu meczów w fazie grupowej.

Manchester City 2:2 Ajax Amsterdam

Ajax ma o dziwo więcej punktów, niż Anglicy. U siebie Amsterdamczycy wypunktowali "The Citizens", a że nie jestem fanem ekipy prowadzonej przez Manciniego, to zatypuję remis, na których Holendrów z pewnością stać.

Real Madryt 2:1 Borussia Dortmund

Wielu sądzi, że porażka Realu w Dortmundzie była tylko wypadkiem przy pracy. Ja tak nie uważam, jednak mimo wszystko postawię w tym meczu na "Królewskich". Może ich awans nie jest zagrożony (Ajax lub City musiałoby zanotować naprawdę świetne passy, żeby ich wyprzedzić), to jednak wygrana da im spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - FC Porto 0-1 Portp i Dynamo to dwie bardzo zbliżone poziomem drużyny ale wygra Porto bo ma chyba troszkę lepszy skład

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2-0 PSG które ma w swoim składzie niesamowitego Ibrę powinno wygrać bez większych problemów z gośćmi z Chorwacji

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 1-1 po niespodziewanej porażce Arsenalu w pierwszym meczu teraz może być równ e wyrównany mecz i myślę że padnie remis

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1-2 dwie zbliżone poziomem drużyny, ale stawiam na debiutanta z Francji

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 1-1 skoro Anderlecht potrafił urwać pkt Milanowi to czemu miałby nie urwać Zenitowi i to jeszcze na własnym boisku

AC Milan - Malaga FC 1-1 Milan będzie chciał się zrewanżować za porażke z pierwszego meczu ale Malaga sienie podda i wywiezie 1 pkt z San Siro

Manchester City - Ajax Amsterdam 1-1 po tym jak Ajax w pierwszym meczu na Amsterdam Arena niespodziewanie pokonał "The Citizens" tym razem też będzie wyrównany mecz i Ajax wywiezie 1 pkt z Manchesteru

Real Madryt - Borussia Dortmund 2-1 Real będzie chciał się zrewanżować za porażkę w Dortmundzie i wygra minimalnie na Santiago Bernabeu

Juventus FC - FC Nordsjaelland 1-0 po sensacyjnym remisie 2 tygodnie temu tym razem Juve wygra z mistrzem Norwegii

Chelsea FC - Szachtar Donieck 1-1 po tym jak Szachtar w pierwszym meczu ograł "The Blues" myślę, że są w stanie wywieźć 1pkt z Stamford Bridge

Valencia CF - BATE Borysów 2-0 w pierwszym meczu Valencia pokazała kto jest lepszy i tym razem będzie podobnie

Bayern Monachium - OSC Lille 1-0 Bayern to lepsza drużyna niż LOSC i wygra minimalnie ten mecz

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 1-0 Na korzyść Benfiki przemawia to że grają u siebie i myślę, że to wykorzystają

Celtic FC - FC Barcelona 1-2 myślę, że skoro Celtic prawie urwał punkty Barcie na Camp Nou to u sibie tym bardziej może im zagrozić, ale ponownie niestety to Barca zgarnie pełną pulę

CFR Cluj - Galatasaray SK 1-1 dwa zbliżone poziomem sportowym do siebie drużyny podzielą się tym razem punktami na stadionie w Cluj

SC Braga - Manchester United 1-2 Braga ponownie postawi trudne warunki Unired ale to "Red Devils" wygrają ten mecz, jako fan United nie mogę inaczej obstawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze przyłączyć? Nie chodzi mi o jakies rankingi czy coś - ot zwykłą zabawę smile_prosty.gif

Dynamo Kijów - FC Porto 1-1

Mecz na remis, bo obie ekipy ostatnio pokazywały, że potrafią grać w piłkę i może to być mecz z rodzaju wiele sytuacji ale tylko 2 bramki.

Paris Saint-Germain - Dinamo Zagrzeb 2-0

PSG i Carletto to zlepek gwiazd, ale potrafiacy ugryźć.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Arsenal FC 1-2

Wenger jednak nie pozwoli sobie na porażkę i zagra o wygraną, chocy z powodu chęci zmazania porażki z MU

Olympiakos FC - Montpellier Herault 1-2

Debiutant pokaże pazur.

RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg 2 - 0

Zenit gra fatalnie targany konfliktami wewnętrznymi i ekipa z Brukselii to wykorzysta.

AC Milan - Malaga FC 3-0

Obie ekipy mogą ugryźć, ale stawiam na wygraną Milnu, bo jednak San Siro to San Siro i każda ekipa ma troszkę w głowie przed tym meczem + Fenomenalny ostatnio EL92 w barwach Milanu nie zawodzi.

Manchester City - Ajax Amsterdam 3-0

Ekipa City musi zmazać blamaż porażki i wygra ten mecz.

Real Madryt - Borussia Dortmund 2-1

Real będzie chciał się zrewanżować za porażkę w Dortmundzie i wygra minimalnie na Santiago Bernabeu - skopiowane, bo to samo chciałem napisać. Mou musi to wygrać, aby mieć spokojne wyjście z grupy.

Juventus FC - FC Nordsjaelland 1-1

Juve dostaje zadyszki, przegrana od 49 meczy w lidze tylko to pogorszy.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 2-1

Ekipa Di Matteo nie może pozwolić sobie na przegraną lub nawet remis i będzie chciała pokazać, że mecz na Ukrainie był tylko "czkawką"

Valencia CF - BATE Borysów 2-0

Pierwszy mecz pokazał kto tu rozdaje karty.

Bayern Monachium - OSC Lille 1-0

Bawarczycy wygrają, ale mecz będzie z rodzaju męczących.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 2-0

Własny stadion przeważy szalę na stronę ekipy z Lizbony + przegrana derbowa Spartaka.

Celtic FC - FC Barcelona 2-2

Celtic prawie wygrał na CN, więc czemu ma stracić 3 punkty u siebie?

CFR Cluj - Galatasaray SK 1-1

Niestety (dla mnie) Galata jednak nie gra tak jak jeszcze parę lat temu mimo dobrych transferów. Stawiam na remis z delikatną przewagą gospodarzy.

SC Braga - Manchester United 2-2

Skoro MU rok temu tracił punkty z takimi ekipami, to i w tym roku nie porywając swoją grą mogą tak zrobić smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus FC - FC Nordsjaelland 2:0

Juve nie zachwyca ostatnio, ale u siebie Duńczyków pokonać muszą i to zrobią.

Chelsea FC - Szachtar Donieck 2:1

The Blues będą chcieli się zrewanżować i nie bez trudu, ale jednak to im się uda.

Valencia CF - BATE Borysów 2:0

Valencia jest po wygraniu szlagierowego spotkania z Atletico Madryt i po zwycięstwie z BATE. W dobrej formie jest Soldado i piłkarze z Hiszpanii zgarnął 3 punkty.

Bayern Monachium - OSC Lille 3:0

Bawarczycy będą chcieli powróć do swojej gry i rozbiją na Alianz Arena Francuzów.

Benfica Lizbona - Spartak Moskwa 1:0

Portugalczycy są dobrą drużyną, tak jak i Spartak, ale przewaga własnego boiska, da im przewagę i wygrają.

Celtic FC - FC Barcelona 2:1

Postawię na niespodziankę :P Barca nie zachwyca, ale wygrywa, jednak Szkoci się postawią i wygrają.

CFR Cluj - Galatasaray SK 0:0

Mecz drużyn na podobnym poziomie w LM i powinien być remis.

SC Braga - Manchester United 2:1

Manchester raczej nie zaryzykuje pełnego składa, a awans mają niemalże pewni, tak więc to Braga zatrzyma 3 punkty u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...