Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ligi Mistrzów 2012/2013

Polecane posty

Bayern Monachium - FC Barcelona 2:0

Bawarczycy są w gazie. Grają świetnie u siebie i ograją Barcę, która jest w dołku, a Messi po kontuzji na pewno w formie nie jest.

Borussia Dortmund - Real Madryt 1:1

Stawiam na remis, ponieważ Real nie potrafi wygrywać w Niemczech, a BVB ostatnio jednak nie zachwyca, a Real jest w gazie. Będzie remis i wszystko rozstrzygnie się na Bernabeu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - FC Barcelona 2:2

Obsawiam remis. Barca z Messim ma szanse cos strzelić. To będzie wyrównane spotkanie

Borussia Dortmund - Real Madryt 2:1

Chciałbym aby BVB pokusilo się o niespodzianke. Lepiej im się gra gdy nie sa faworytami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Borussia Dortmund 1:0

BVB rozgromił w pierwszym meczu Real. W rewanżu Real powinien zagrać lepiej i atakować. BVB będzie starało się nie stracić przewagi trzech bramek. Hiszpanie muszą dobrze zaprezentować się przed własną publicznością,

FC Barcelona - Bayern Monachium 0:2

Bayern praktycznie awansował do finału. Messi gra fatalnie, podobnie jak obrona. Bayern natomiast gra bardzo dobrze, są w doskonałem formie i powinni przypieczętować awans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - FC Barcelona 1:3

Barca będzie walczyć nie man ic do stracenia ale i tak zabraknie im bramek. Wygra barca ale awansyje Bayern

Borussia Dortmund - Real Madryt 2:2

W pierwszym meczu był pogrom. W Madrycie nie bedzie łatwo ale i tak BVB stać na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt 2:1 Borussia Dortmund

Real ma matematyczne szanse na awans, dla mnie są to szanse żadne. Ekipa Mourinho może jednak wygrać na własnym boisku, z pewnością piłkarze ze stolicy Hiszpanii będą chcieli się zrehabilitować za fatalny występ blisko tydzień temu.

FC Barcelona 1:1 Bayern Monachium

Ciekawe, czy Heynckess da odpocząć kilku graczom, którzy w przypadku otrzymania kartki nie zagrają w finale... nie zmienia to faktu, że nadal nie widzę Barcelony wygrywającej z ekipą z Monachium. Remis to według mnie wszystko, co Katalończycy mogą osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Borussia Dortmund 2-1

Nie wiem czy wygrają, ale być może powtórzy się wynik z potyczki grupowej, czyli 2-2. Jednak obstawiam minimalne zwycięstwo, Real zazwyczaj u siebie potrafi mocno cisnąć, a defensywa BVB potrafi robić błędy.

FC Barcelona - Bayern Monachium 2-1

Nie wiem czy wygrają, ale obstawiam że jakimś cudem im się to uda, choć to im nic nie da, ale niech sobie wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Borussia Dortmund 3:0 - Wszyscy stawiają na awans Borussii, to ja się wyłamię i postawię na całkiem prawdopodobny wynik, który premiuje Real. Nie mają nic do stracenia, będą cisnąć. Na własnym boisku potrafią prowadzić grę na swoich zasadach.

FC Barcelona - Bayern Monachium 3:1 - Bayern awans ma prawie w kieszeni, ale pewnie i tak się zagotują, kiedy wpadnie pierwszy gol dla Barcy. Ci akurat mogą sobie pozwolić na ultra ofensywną grę, więc zwycięstwo pewnie będzie. Pytanie tylko jak bardzo okazałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - Borussia Dortmund 1:0

Real będzie nacierać, niema już nic do stracenia. Choć Borussia gra świetnie to postawie na minimalne zwycięstwo Realu.

FC Barcelona - Bayern Monachium 1:1

Bayern już praktycznie w finale, i Barcelona może wygrać to spotkanie. Jednakże Bayern jest już takim zespołem ze w każdym meczu walczy o zwycięstwo. Przewiduje remis w tym spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt 3-1 Borussia Dortmund

Ja postawię na zwycięstwo Królewskich, które nie będzie premiowało ich awansem do finału. O tym zadecyduje jedna bramka zdobyta przez Borussię, która da jej względny spokój i ostatecznie zapewni awans. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

FC Barcelona 3-2 Bayern Monachium

W przeciwieństwie do powyższego spotkania tutaj wszystko wydaje się być pozamiatane i ten mecz jest tylko formalnością. Barcelona jednak się tak łatwo nie podda. Na ich nieszczęście Bayern nie pozwoli, by cokolwiek mogło zabrać im ich awans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund - Bayern Monachium 0:3

Borussia co prawda doszła do finału, jednak, pomimo wysokiej formy, obstawiam zwycięstwo Bayernu. W pierwszym meczu piłkarze z Dortmundu strzelili gole z pola karnego dzięki świetnemu zachowaniu tylko jednego piłkarza (Lewego); w druim meczu natomiast przegrali, ledwo broniąc awansu w końcówce. Bayern tymczasem nie dał szans Barcelonie i w obu meczach pokazał ogromną klasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami prawie koniec LM i typera- czas na finał :-)

Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1:4

Bayern przez całą rundę grał dobrze ( pomijając mecz z Arsenalem). Dałem 1:4, bo życzę Lewemu strzelenia gola i ładne zakończenie tego sezonu. Co do meczu- Bayern fantastycznie zagrał w półfinale i w ładnym stylu pokonał Barcelonę. Trener

Jupp Heynckes będzie chciał na zakończenie przygody z Bayernem wygrać LM, podobnie jak inni zawodnicy, którzy mogą nie zmieścić się w kadrze na przyszły sezon. Dla BVB awans do finału jest dużym sukcesem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund 1-2 Bayern Monachium

Od chwili, w której dowiedzieliśmy się które drużyny zmierzą się ze sobą w finale ciągle zastanawiałem się kto wygra. I ciągle nie jestem pewien, ale postawię na zwycięstwo Bayernu. Drużyny chyba kompletnej, której niczego nie brakuje i jeśli do czasu meczu kontuzja nie wyłączy jakiegoś czołowego zawodnika, to właśnie Bawarczycy będą moimi faworytami. Z drugiej strony Borussia w LM wszystkich w tym roku zaskoczyła przechodząc po drodze trudnych rywali. Przy odrobinie szczęścia powinien wygrać jednak Bayern.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund - Bayern Monachium 0:2

Borussia swoją dobrą postawą, choć w niektórych momentach dopisywało sporo szczęścia awansowała do finału. W meczu finałowym nie daje im zbytnio szans na wygraną z bardzo dobrze spisującym się w tym sezonie Bayernem. Choć chciałbym ze to Borussia sięgnęła po to trofeum, to jednak Bayern jest faworytem. Za cały sezon należy mu się to trofeum. Piłka jest nieprzewidywalna, a to jest tylko jeden mecz więc zobaczymy jak to w rzeczywistości będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund 3:3 Bayern Monachium

A zaszaleję, co mi szkodzi. Taki wynik mieliśmy w finale LM w tym wieku, więc teraz też może on paść. Obie ekipy dysponują świetną ofensywą. Dortmundczycy nawet bez Mario Goetze potrafią tworzyć świetne akcje, a Bayern - tu nic nie trzeba tłumaczyć, najlepsza ofensywna czwórka na świecie. Zatem dużo goli, dogrywka, a potem emocjonujący konkurs rzutów karnych - tego sobie i wam wszystkim życzę. Chyba, że nie chcecie takie obrotu spraw, to nie życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu obstawić, Finał może być kiepski, może być z gradem goli... dlatego musimy coś wygłówkować na co obstawić, Bayern ostatnio stracił sporo bramek, Borussia przegrała z "Wieśniakami", w lidze w ich meczu rezerw był remis. Kibicuję BVB, ale obstawię na faworyta którym jest Bayern Monachium, jest na fali, rozjechał Barcelone, ale Borussi nie można odebrać dobrego 2meczu z Realem, bo pokonać Królewskich tez jest wyczyn. Mój TYP to :

Borussia - Bayern 1-2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund - Bayern Monachium 2:1 - Muszę obstawić taki wynik, aby w razie czego wskoczyć na pozycję wicelidera, bo wszyscy obstawili zwycięstwo Bayernu/remis :P Innego wytłumaczenia nie mam, bo słabo wierzę w zwycięstwo BVB. Aczkolwiek oni muszą rzucić na szalę wszystko, co mają. Bayern już ma mistrza Niemiec, więc teraz pora na dobry wynik Borusii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki typowania meczu finałowego: http://img829.imageshack.us/img829/4899/kolejkaa.png

Klasyfikacja generalna: http://img196.imageshack.us/img196/4169/generalka.png

Następna kolejka: a nie. ermm.gif

Dziękuję wszystkim użytkownikom FA za udział w tym typerze, szczególnie tym, którzy oddawali głosy regularnie. Największe gratulacje oczywiście dla RedEvila, który znakomitym typem przypieczętował swoje zwycięstwo. Do zobaczenia, mam nadzieję, jesienią!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...