Jump to content
LumpMietek

Borderlands 2

Recommended Posts

Tak, wiem że zgodnie z punktem 14. regulaminu działu "Gramy w Sieci" nie powinienem zakładać tematu o grze, która jeszcze nie powstała. Ale czy jest sens czekać na premierę gry i dopiero wtedy zacząć szukać kogoś do wspólnego grania? Moim zdaniem nie. Lepiej być ustawionym przed.

Poprawny temat:

Poszukuję jednego Vault Huntera (dojdziesz tylko Ty i ekipa ustawiona) do uwolnienia Pandory spod tyranii Handsome Jacka. Jeśli chodzi o konkrety, to mam ze sobą dwóch kolegów, ja mam 14, a koledzy po 23 i 24 lata. Gramy przeważnie po 18, ukończyliśmy jedynkę wraz z DLC.

Profile steam:

http://steamcommunit...gielprzywiezli/ (ja)

http://steamcommunity.com/id/bbackbone

http://steamcommunity.com/id/navrazz

W razie niepewności wal do mnie na steamie.

EDIT: Już po premierze, musztarda po obiedzie. Nabór zamknięty.

Edited by LumpMietek
Link to post
Share on other sites

14 punkt regulaminu powstał w sumie po to, aby zapobiec tworzeniu tematów dopiero zapowiedzianych gier, na zasadzie "jak będzie to zagramy, na razie co sądzicie". Skoro jest jasno określony termin premiery to temat można otworzyć, żeby zacząć z grubej rury zamiast po premierze ;)

Link to post
Share on other sites

Nikt nie zacznie odpowiadać "z grubej rury", bo nikt nie będzie szukał Borderlands 2 w dziale MMORPG... Czemu to tutaj się znajduje, skoro już ma zostać ten temat?

btw. profile steam od osoby zakładającej są tak kulturalne, że faktycznie... nic tylko wbijać do nich do gry.

Edited by Sergeyevich
Link to post
Share on other sites

@Up Racja. Nie dość że w złym miejscu, profil zakładającego nie zachęca, to autor posiada zaledwie 4 posty. Bez obrazy, ale ja wolę pograć z "starszymi userami" FA, po których mogę się spodziewać kultury, a nie z osobami, które przywiało tutaj Bóg wie skąd tongue_prosty.gif.

@Edit: Temat skasować albo przenieść. Mój nick: Alpharadious. Tym panom z przezorności podziękuję.

Edited by ShadowNinja
Link to post
Share on other sites

Temat tutaj trafił, bo po małej dyskusji doszliśmy do wniosku, że Borderlands to przede wszystkim h'n's - bijesz level i zbierasz ekwipunek. W związku z tym poszło do działu, gdzie są także h'n'slashe.

Jeśli macie o to jakieś duże pretensje, to piszcie do mnie na PW. Najwyżej przeniosę tematy (bo i jedynka tutaj trafiła) z powrotem do FPSów, bo to jest głównie moje zdanie.

EDIT: Po namyśle... przywracam temat do pierwszego działu, w którym powstał. Oba tematy w zasadzie.

Edited by Bethezer
Link to post
Share on other sites

Powysyłałem zaproszenia. Z tego co widzę, to dużo osób jest mniej więcej na tym samym poziomie gry. Wszyscy mamy po te 20+h gry. Więc raczej nie powinno być dużych różnic w lvl. Trzeba zagrać razem, bo moim zdaniem loot w singlu jest raczej słaby :/.

Link to post
Share on other sites

także jestem chętny na co-opa. 32 lev Salvador. ale mogę zacząć od początku. jeżeli ktoś jest chętny to proszę na pw :)Gry online oferują zabawę z wysokiej jakości grafiką. Wybór należy do Ciebie! Gry akcji, gry wyścigowe, strategiczne, gry sportowe i casual i wiele wiele innych. Znajdź swoją grę! A najlepsze jest to, że nie musisz nawet sam szukać! Wystarczy, że użyjesz naszej wyszukiwarki gier i już. Przeszukaj nasz szeroki wybór gier online - czeka Cię nie tylko dużo zabawy, ale także wielu przyjaciół, którzy nie pozwolą Ci się nudzić! Łącz się z tysiącami graczy, planuj strategie, zawieraj sojusze i dyskutuj o swoich ulubionych grach online. W grach spotyka się ogromna społeczność graczy. Kto chce grać tylko z komputerem? Świat gier jest inny: tu znajdziesz sojuszników i przeciwników z całego świata, fora tematyczne do wszystkich naszych gier i nie tylko. Gry online staną się Twoją drugą rzeczywistością, a przeglądarka - areną, placem budowy lub kosmosem. Gry online przekonują wysokiej jakości grafiką i głębią akcji. W przeciwieństwie do różnych małych gierek "na chwilę", nasze gry online są interesujące przez długi okres czasu. Wiele misji, poziomów, wyzwań i sukcesów sprawia, że gry online zapewniają doskonałą zabawę, której można zazwyczaj doświadczyć tylko w grach offline. Tak wyglądają gry online przyszłości!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...