Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Imek

[2000zł] Laptop na studia

Polecane posty

szukam lapka do 2k na studia, link który podał mod nie działa, poproszę o sensowne propozycje (lubie czasami w coś pograć ale rozumiem że za tyle cudów nie będzie, laptop może być bez systemu, nie chcę poprostu kupić kota w worku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać jak 1900 kosztował :P Nieważne gdzie lapka kupujesz i tak masz gwarancję producenta door2door w razie awarii zamawiasz kuriera na koszt producenta i odbiera lapka, najczęściej do 2 tygodni masz go z powrotem.

http://www.x-kom.pl/p/76310-notebook-laptop-15,6-acer-as5750-i3-2350m-8gb-500-dvd-rw-gt630m.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, bardzo przydatne informacje, tylko chce sobię dokupić gwarancje na 2 lata i wyniesie mnie to około 200zł, plus torba plus mysz to jest 280~, więc cena wtedy przewyższy 2000, gdyby któryś z kolegów mógł jeszcze coś z w/w sklepu podać - laptopa który kosztował by do 1750zł tongue_prosty.giftongue_prosty.gif, tak wiem nudzę już tym, gdyby nikt nie miał jakichś dobrych propozycji no to trudno wezmę tego, jednak wolałbym wydać mniej (zależy mi głównie na tym procku i3, min 4gb ram, i grafika dedykowana)

jak wspomniałem, jeżeli nie będzie oferty która była by dla mnie odpowiednia zadowolę się laptopem którego podał kolega wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...