Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RAZOR026

Co zrobić żeby w przyszłości zostać serwisantem?

Polecane posty

@tomsto100 @helmud

Dyskusje o polityce prowadźcie w temacie do tego przeznaczonym.

@tomsto100

Zacznij stawiać przecinki tam gdzie się powinno.

Co więcej, oskarżenia o korupcję są dość poważne, więc o ile nie masz dowodów, to radziłbym nie rzucać takich słów na wiatr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakken

Ależ jakie oskarżenia o korupcję?

Ja tylko piszę, że wskaźniki w Polsce są wysokie, polecam przejrzeć tego typu wykresy/mapy.

Piszę o faktach.

Zacznij stawiać przecinki tam gdzie się powinno.

Aż się złośliwie ciśnie na usta parafraza słów pewnego (teraz) moderatora "Chyba nie zmusisz mnie, żebym stawiał przecinki" (czy jak to pisałeś, o polskich znakach).

Zresztą przecinki czasem są wynikiem tego, że klawiatura ma swoje lata, czasem nie działają niektóre przyciski, jak choćby ten, służący do stawiania przecinka/znaku mniejszości. Czasem, ze względu na opór stawiany przez Alt Gr wcisnę wspomniany wcześniej "przecinek". A zresztą - prawda jest taka, że nawet jeśli staram się pisać na komputerze z poprawną interpunkcją, to mi to nie wychodzi.

Na papierze napiszę bezbłędnie, jednak na ekranie monitora od paru lat już czyta się treść łamiącą wszelkie zasad ortografii i interpunkcji - ot, przyzwyczajenia - zresztą idę o zakład, że ponad połowa wartościowego contentu na tym forum, zawiera jakieś błędy.

EDIT:

Pewnie to wierzchołek góry lodowej, a dalej są przekręty przy przetargach, łapówki, wyzyskiwanie, itd...

To tylko hipoteza, "pewnie" użyte nie w znaczeniu całkowitej pewności, a przypuszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jakie oskarżenia o korupcję?

Pewnie to wierzchołek góry lodowej, a dalej są przekręty przy przetargach, łapówki, wyzyskiwanie, itd...

@przecinki

Zawsze pozostaje klawiatura ekranowa wink_prosty.gif

Wypowiedzi z losowo powstawianymi przecinkami po prostu ciężko się czyta, geneza tej przypadłości jest dla problemu mało istotna.

Koniec offtopu, EoT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...