Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bartkula

MDK 2 HD - czarne tło podczas gry

Polecane posty

Mam problem z MDK 2 HD z najnowszego CD-Action. Zainstalowałem bez problemu, gra uruchamia się ale menu ma czarne tło ale są napisy (typu New Game, Options). Gdy zrobię nową grę słychać dźwięk, widać napisy rozmów ale nic więcej - czarne tło. Gdy wcisnę ESC to pojawia się menu, że można zmienić opcje i wyjść ale tło dalej czarne. Jakieś pomysły? Wszystkie sterowniki aktualne.

Edit: Przepraszam za źle zatytułowany temat, ale nie wiem jak go edytować.

Poprawione - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer to Intel i5-2410M 2.30 GHz, 4,0 GB RAM, GeForce 540M - sterowniki 301.42, Windows 7. Tryby zgodności nic nie pomagają, reinstalacja także, gra instaluje się bez problemów, więc to nie wina płytki.

Edit: Próbowałem dla świętego spokoju przegrać instalkę na dysk i potem zainstalować ale nic to nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta sama sprawa. Widzę ciemność, ale słychać, że gra chodzi (muzyka, odgłosy klawiszy). Odpalam w trybie zgodność, z prawami administratora i nic. Plik skopiowany na dysk i nic. Mam zainstalowaną Vistę procek Dual Core 2,4, 3gb ram, Geforce 9500m gs sterowniki aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie lekką archeologię, ale zainstalowałem sobie wczoraj tę grę, i też mam problem z grafiką. Wyświetla się tylko menu i nic więcej, reszta jest czarna mimo że gra nadal działa (dźwięki, menu, da się uruchomić, ale nie widać ani cutscenki ani tego co się dzieje dalej) Mój komp to laptop z Windowsem 8.1, procesorem Core i5, i tandemem Intel HD4000 + Geforce 710M

EDIT: Problemem okazał się zintegrowany układ graficzny. Wyłączenie go i uruchomienie gry przez Geforce'a pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...