Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hackind

" W magazynie brak miejsce dla wykonania tej operacji "- To mi się pokazuje(Just Cause 2)

Polecane posty

Jest też druga opcja. Usuń jakąś grę nie Steam - ową z biblioteki, i dodaj wyżej wymienioną.

Może po prostu biblioteka Steam ma tyle gier w sobie dodanych, że więcej nie zmieści się. Biblioteka Steam - owa,

na pewno też ma ograniczoną ilość miejsca. - Zrób tak, jak piszę, i daj znać czy pomogłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat zwykle wyskakuje, kiedy w komputerze jest za mało RAM-u na odpalenie Just Cause'a 2. Minimum to 3GB pamięci (a np. taki a7n7d7r7e ma tylko 1.5 GB, nic więc dziwnego, że gra nie chce się włączyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje ten problem, reinstalowałem 2 razy, usuwałem antywirusa, czytałem różne fora nic mi nie pomogło. Na dysku ze steam mam 55 Gb miejsca na C natomiast 25 Gb, 8 Gb ram wiec nie jest to spowodowane przez komputer. Jeśli ktoś ma jakieś ma jakieś propozycje jak to naprawić to proszę pisać, z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poklikałem na zagraj, graj i na ikonę na pulpicie z 20 razy, poza komunikatem "W magazynie brak miejsca dla wykonana tej operacji" wyskakuje również "gra jest aktualnie nie dostępna(Application running)" i dalej nic się nie dzieje, myślę teraz nad reinstalka stema ale wątpię czy to coś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To application running ci się wyświetla bo jak się kliknie na graj zanim steam zdąży zakończyć proces gry to sie takie coś wyświetla, a co do tego komunikatu że za mało miejsca to nikt nie ma pomysłu? Bardzo fajna jest ta gra i chciałbym w nią zagrać więcej niż 2 razy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...