Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajinYoda

Majesty 2 - kłopoty z instalacją

Polecane posty

Witam. Po zakupie najnowszego CDA postanowiłem zainstalować sobie wszystkie gry z płyty. Z MDK2 i JC2 poszło bez problemu. Niestety, kiedy próbowałem zaistalować Majesty 2 pojawił się taki komunikat:

http://img4.imagesha...esty2error2.jpg.

Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Nie sprawdzałem też jeszcze na innym sprzęcie.

EDIT - u brata na laptopie działa. Ale u mnie na komputerze wciąż nie chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że udało mi się rozwiązać problem... Po prostu zainstalowane na laptopie pliki skopiowałem na pendrive i przeniosłem na swój komp. Wiem, że to na granicy legalności, ale cóż poradzić? Proszę o niezamykanie tego tematu. Może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem ale przed chwilą skończyłem instalować tą grę :). Tak jak pisze w komunikacie - trzeba wyłączyć wszystkie programy pracujące w tle np. skype, gg czy antywirus. Mam nadzieję że wam też to pomoże. Pozdrawiam i idę grać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem, u mnie działa. A instalowaliście wybierając grę z menu CD-A czy ręcznie? Jak coś to spróbujcie ręcznie zainstalować (i wyłączcie menu CD-A i te programy co wcześniej [mi wystarczyło wyłączyć zaporę antywirusową]). Jak to nie pomoże to już nie wiem jak mogę pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę - to wymagam! Wydaję na pisemko swe ciężko zarobione pieniążki i oczekuję żę będę mógł instalować zawartość dodanej do niego płytki bez żadnego zbędnego kombinowania. Mam nowy napęd, a nawet skopiować się nie da instalki na dysk! Nie rzucałbym się, ale to już któryś raz tak jest że nie idzie zainstalować (lub są problemy) zawartości waszej płyty!!! Kiedyś jak się kupowało wasz magazyn to płytki hulały aż miło... Nie wiem... może tłocznię zmieńcie?

Z ostaniej chwili - w końcu się udało!!! Nie mniej płytce na samy wejściu do folderu z instalko (często) zdarza się zaciąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok..... No chodzi mi o to, że już któryś raz jest problem z otwieraniem płytek (eksploruję a tu nagle zwiesza się wszystko - wyciągam płytkę komp chodzi dalej jakby nigdy nic)... Czasem niektóre płyty z CDA w ogóle zaraz po starcie zwieszały kompa... oO Dawniej takich problemów z płytami z CDA nie było... (albo ja nie pamiętam)....

Nie... nie mam żadnego wira sprzęt (prawie) nówka.... wszystkie inne płyty śmigały

P.s. proszę w wybaczenie ew. błędów gdyż pisałem z telefonu i czasem ciężko trafić we właściwe klawisze XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok..... No chodzi mi o to, że już któryś raz jest problem z otwieraniem płytek (eksploruję a tu nagle zwiesza się wszystko - wyciągam płytkę komp chodzi dalej jakby nigdy nic)... Czasem niektóre płyty z CDA w ogóle zaraz po starcie zwieszały kompa... oO Dawniej takich problemów z płytami z CDA nie było... (albo ja nie pamiętam)....

Nie... nie mam żadnego wira sprzęt (prawie) nówka.... wszystkie inne płyty śmigały

P.s. proszę w wybaczenie ew. błędów gdyż pisałem z telefonu i czasem ciężko trafić we właściwe klawisze XD

Może problem z napędem? Także miałem owy problem z powodu napędu..

Gdyż nie może czytac DVD9

___________________________________________________

@up

A może włączcie sobie menadżer zadań w procesach sprawdźcie czy nie macie innych setup.exe otwartych, albo innych podobnych programów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem problemy z instalacją gier z CDA i niektórych kupionych gier (Inny sposób tłoczenia niż pozostałe?).

Problemy wynikały z tego, że płytki są dwuwarstwowe, a majesty 2 pewnie jest na tej drugiej warstwie.

W moim przypadku rozwiązaniem była aktualizacja sterowników napędu DVD-RW. Po aktualizacji problem z płytkami znikł, naped też sie tak nie zacina jak wcześniej.

Ps. Warto pamiętać, że niektóre napędy są niemarkowe i sterowników do nich nie ma. Ale wystarczy zainstalować sterowniki do ich markowych odpowiedników np. mój TSST Corp SH-S222A to to samo co Samsung SH-S222A (Ale bez znaczka Samsunga tongue_prosty.gif) i sterowniki do niego bez problemu się instalują biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...