Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Przecieki do nr 10/2012

Polecane posty

I tu mamy maly problem - poniewaz nasz etatowy przeciekowicz wybyl na urlop, a nam z racji Gamescomu zwalila sie na glowe masa roboty (deadline!!!), to z przeciekami mamy w tym numerze powazny problem.

Zrobimy jakies symboliczne, tak przed 12 zaczniemy, ale to beda krotkie pilki. Za miesiac wszystko powinno wrocic do normy.

Na poczatek pare wskazowek dot. pelniaka nr 3.

bit.ly/PQYwF4

bit.ly/O0ECWI

bit.ly/NZJI1W

***

bit.ly/PQYwF4

bit.ly/O0ECWI

bit.ly/NZJI1W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...demonstracja przypomina właśne Morze Czerwone...a karate oznacza albo walkę,albo styl walki głównego bohatera.Może to jakaś gra,w której prowadzimy ludzi,którzy umieją walczyć karate? xD

Chyba,że trzeba ułożyć zdanie i następnie wpisać w google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunizm ? A co ma do komunizmu pierwszy obrazek ? Moim zdaniem to strategia, te tłumy ludzi, widok z góry. Pierwsza ilustracja może oznaczać, że My mamy władzę nad tłumami ludzi przedstawionymi na 2 ilustracji, a 3 walka, może to oznaczać walkę o ziemie coś w tym stylu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się wszystko kojarzy inaczej i mi też

np. pierwsza fotka przywodzi na myśli starsze strategie typu Zeus Pan Olimpu - jakiś majestatyczny ten Mojżesz na fotce

druga fotka - masa ludzi do zarządzania, może jakaś armia

trzecia fotka - walka

podsumowując jak dla mnie to może być gra polegająca na dowodzeniu armią....

Ale to tylko skojarzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to kojarzy tylko z "Podróżą" w polskiej wersji mam nadzieje :P z tego co wiem bochater odbywa długą podróż po pustyni niczym mojżesz ubrany jest podobnie jak tamci demonstranci ale walka Hyyyym... może tu nie chodzi o samą walke tylko o to że w tej grze idzie grać w koorperacje max 2 osób tylko się zastanawiam czy ta gra wyszła na kompa :P ale raczej nie ale mówie jak mi się skojarzyło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...