• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
LekhimorPL

Guild Wars 2

238 postów w tym temacie

Widzę, ze temacik ruszył z kopyta. Może i ja zagram na Desolation. Jeszcze nie jestem pewien. Wiem, że z początku na pewno będę grał rangerem i na pewno będę się skupiał na PvP. Wliczcie mnie do gildii, chodź przyznam, że jak serwer okaże się pełen "polaczków" to ja będę szukał innego serwera :P.

0

@ShadowNinja

Większość Polaków idzie na BlackTide i Underworld, więc na Desolation rodaków, nie powinno być tak dużo.

0

Desolation już jest pełne confused_prosty.gif

Wszedłem na Henge of Denravi, ale prawdopodobnie w miarę możliwości będę się starał przenieść na Deso

EDIT:

O taaaak... crash przy wyborze servera...

EDIT2:

Ponoć Deso już nie jest full -.-

0

Niech ktoś się zajmie oficjalnym kanałem TS GW 2. Dajcie potem namiary. Co do skype - to całkowicie odpada bo za bardzo obciąża.

0

Na Desolation o 9 rano wbiłem bez problemów, Jakaś szuja mi podprowadziła nick, więc postać nazywa się John Keats ;) Serwer chodzi bez większych problemów, raz wywaliło mnie z klienta, ale Arena na FB pisze, że wiedzą o problemach i naprawiają na bieżąco.

0

Jeżeli chodzi o komunikację głosową to IMO w zależności od tego ile będzie osób na raz wspólnie grało oraz co będą preferowali - ja tam biegając np. z Hakkenem, Shakerem i alexiejem wolałbym Skype'a, bo nie będzie nas aż tak dużo :D

0

Jest już Head start i wybrałem Desolation. Postać: Aksuki La Shake. Nie śmiać się! Jak mówi pewne graczy przysłowie:

,,Jak już mam widzieć przez cały czas tyłek mojej postaci to wolę, żeby to był kobiecy tyłek"

@up

Ta. Napisz mi, kiedy będziesz rozpoczynał po premierze to do ciebie wskoczę poasystować :D (chyba, że wybierzesz Sylvari to w sumie będę miał bliżej)

0

Na początku, kiedy jeszcze będziemy się zapoznawać, w małych grupkach to musi wystarczyć Skype, do czasu, gdy nie zaczniemy myśleć o poważniejszych wypadach czy PvP. To stanie się zapewne po wybraniu szefa gildi (więc około dwa tygodnie), do tego czasu, może ktoś znajdzie jakiś serwer na TS.

0

Może jakiś Charr który już gra mnie doda? Przydała by mi się mała asysta.

Imię: Master CriX

0

Udało mi się przenieść na Desolation :)

0

Desolation pełne.

I weź tu dołącz smile_prosty.gif Tylko jak później można zmienić serwer?

Gdy wybieram serwer to wyskakuje napis, że żeby tego dokonać to będę musiał kupić "world transfer". To jak jest?

I czy ktoś jeszcze ma problemy z potwierdzeniem adresu email?

Cóż, póki co jestem na Underworldzie. Postać: Kullghar

Edytowane przez 2real4game
0

Dobra to ja rezygnuje z testowania "polskich" serwerów i wbijam do Was :P, więc macie Charra Engineera :).

0

Grałem na Underworld do 7 poziomu i powiem, że żadnego Polaka nie spotkałem. Przynajmniej żaden po polsku nic nie pisał. W ogóle jakoś cicho na czacie. Co najwyżej odzywali się Niemcy i Francuzi. A jako że zwolniło się miejsce na Desolation, to zmieniłem właśnie na ten serwer. Charr Warrior :)

0

Myślę, że każdy kto będzie chciał to da radę wejść na Desolation. Może się ktoś wypowiedzieć na temat pierwszych spostrzeżeń (społeczności, WvWvW) na Desolation?

0

Brak polaków, jednak dużo niemców i austryjaków, czy też krajów skandynawskich. Są też ludzie mówiący po angielsku, jednak głównie społeczność nakierowana na języki germańskie. W razie czego mamy tydzień na przeniesienie się.

0

Ta informacja trochę mnie zaniepokoiła. Miałem nadzieję, chyba jak większość forumowiczów, że językiem panującym na Desolation będzie angielski a nie niemiecki, tym bardziej, że jest serwer nastawiony typowo na [DE]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać już w grze, (ja zaczynam od jutra) mam nadzieję, że nie będziemy musieli podejmować decyzji o zmianie serwera.

0

Jeśli sytuacja się utrzyma i na serwerze będzie więcej języka zza Odry, to ja osobiście będę za zmianą serwera. Choć Blacktide też trochę mi przeszkadza ze względu na liczbę "polaczków", których na pewno się nie ominie.

0

Może pograjmy np. do czwartku i wtedy zdecydujemy, przez jakieś głosowanie czy zostajemy czy idziemy gdzieś indziej. Do tego czasu lepiej nie robić żadnych inwestycji w infrastrukturę gildii itp. po to zostaje na serwerze nie idzie z graczami. Serwerów jest sporo i choć pewnie część obumrze po jakimś czasie to i tak jest w czym wybierać.

0

Dla nich to my jesteśmy zza Odry :P

Zresztą jak będziemy ze sobą pisali na głównym czacie, to przecież nie po angielsku. Wtedy oni pewnie pomyślą, że jest to polski serwer.

0

Na razie nie ma co zmieniać Desolation na inny. Poczekajmy do wtorku, wtedy oficjalna premiera dla wszystkich to zobaczymy kto będzie grał i jaki język będzie panował na czacie. Jak coś pójdzie nie po naszej myśli to wtedy zaczniemy się zastanawiać co robimy dalej.

0

mój kolega gra na Blacktide i mówi ze polaków nie ma prawie wogule a jedynych których skojarzył z polską to ci z nickiem zawierającym PL

0

He he he he poszedł Flame że wybierają oficjalne polskie serwery i wszyscy zgodnie je omijają, bo nie chcąc mieć nic do czynienia z [ciach]. Ale fakt jak będzie napływ dowiemy się we wtorek podczas oficjalnej premiery.

0

Ja na razie jestem bardzo zawiedziony. Myślałem że będzie z kim zagrać z FA a tu nic. Żeby chociaż ktoś na TS był to można by było pogadać - a tu też nic...

0

Crix niewiele osób ma 3-dniowy headstart wink_prosty.gif Jutro, a na pewno we wtorek dołączy nas cała gromada. Keep calm and just wait wink_prosty.gif

Edytowane przez kruzd
0

Wszyscy wchodzą dopiero w poniedziałek/wtorek :P wyluzuj.

Jestem przeciw Blacktide bo tam będzie masa 11/12 latków. Czemu? Duet Rock&Rojo tam gra.

Zarezerwował mi ktoś nick, czy myśleć nad nowym ?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.