Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Widzę, ze temacik ruszył z kopyta. Może i ja zagram na Desolation. Jeszcze nie jestem pewien. Wiem, że z początku na pewno będę grał rangerem i na pewno będę się skupiał na PvP. Wliczcie mnie do gildii, chodź przyznam, że jak serwer okaże się pełen "polaczków" to ja będę szukał innego serwera :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Desolation o 9 rano wbiłem bez problemów, Jakaś szuja mi podprowadziła nick, więc postać nazywa się John Keats ;) Serwer chodzi bez większych problemów, raz wywaliło mnie z klienta, ale Arena na FB pisze, że wiedzą o problemach i naprawiają na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już Head start i wybrałem Desolation. Postać: Aksuki La Shake. Nie śmiać się! Jak mówi pewne graczy przysłowie:

,,Jak już mam widzieć przez cały czas tyłek mojej postaci to wolę, żeby to był kobiecy tyłek"

@up

Ta. Napisz mi, kiedy będziesz rozpoczynał po premierze to do ciebie wskoczę poasystować :D (chyba, że wybierzesz Sylvari to w sumie będę miał bliżej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, kiedy jeszcze będziemy się zapoznawać, w małych grupkach to musi wystarczyć Skype, do czasu, gdy nie zaczniemy myśleć o poważniejszych wypadach czy PvP. To stanie się zapewne po wybraniu szefa gildi (więc około dwa tygodnie), do tego czasu, może ktoś znajdzie jakiś serwer na TS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja trochę mnie zaniepokoiła. Miałem nadzieję, chyba jak większość forumowiczów, że językiem panującym na Desolation będzie angielski a nie niemiecki, tym bardziej, że jest serwer nastawiony typowo na [DE]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać już w grze, (ja zaczynam od jutra) mam nadzieję, że nie będziemy musieli podejmować decyzji o zmianie serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sytuacja się utrzyma i na serwerze będzie więcej języka zza Odry, to ja osobiście będę za zmianą serwera. Choć Blacktide też trochę mi przeszkadza ze względu na liczbę "polaczków", których na pewno się nie ominie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pograjmy np. do czwartku i wtedy zdecydujemy, przez jakieś głosowanie czy zostajemy czy idziemy gdzieś indziej. Do tego czasu lepiej nie robić żadnych inwestycji w infrastrukturę gildii itp. po to zostaje na serwerze nie idzie z graczami. Serwerów jest sporo i choć pewnie część obumrze po jakimś czasie to i tak jest w czym wybierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co zmieniać Desolation na inny. Poczekajmy do wtorku, wtedy oficjalna premiera dla wszystkich to zobaczymy kto będzie grał i jaki język będzie panował na czacie. Jak coś pójdzie nie po naszej myśli to wtedy zaczniemy się zastanawiać co robimy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...