Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Ja planuje z kolegami grać od dnia premiery.

Wybieram Asure Mesmera c:

Co do gildii- mamy zamiar jakąś założyć, ale nie upieramy się przy żadnym serwerze, więc jak już Black Shadow i cała reszta się zbierze w tym temacie to możemy ustalić jakikolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jeszcze miesiac wakacji chyba skusze sie na GW2 mimo ze juz daawno nie gralem w zadne MMO wiec bede biegal jako totalny newb. Mam pytanie czy kody pre-purchase na allegro sa godne zaufania ? Wiem ze to nie jest zaden oficjalny dystrybutor ale zadziwiajaca jest ilosc kupujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, najważniejsze będzie dogadanie się w kwesti serwera, na którym będziemy grali, więc musi się na początku zebrać parę osób w tym temacie i przedyskutować tą decyzję. A musimy to zrobić dosyć szybko, bo niektórzy z nas zaczynają już grać trzy dni przed premierą i zapewne już będą chcieli wiedzieć gdzie grać. I oczywiście ktoś kto się zna na prowadzeniu gildi musi się zgłosić na "szefa".

Ja osobiście będę grał Człowiekiem Elementalistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie prowadziłem gildii, więc moja kandydatura - jakkolwiek hipotetyczna - raczej odpada :D Jeżeli chodzi o dyskusje nad samym serwerem to zamieniłem parę słów chociażby z Hakkenem i nie tylko nt. Blacktide/Underworld czyli dwóch nieoficjalnych, polskich serwerów (wedle głosowania na pewnej stronie miały najwięcej głosów) i stwierdziliśmy, że tam się pchać nie będziemy. O innych serwerach mało co mogę powiedzieć, bo w żadną betę nie grałem a do gry dorwę się w normalnym terminie, bez żadnych headstartów.

Cóż, niech ludzie mający headstart rzucą informacjami na jaki serwer poszli i będziemy kombinować - zresztą transfery w czasie premiery i kawałek potem mają być darmowe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześnie wspomniałem chciałbym się wybrać na Aurora Glade (moja propozycja na wspólny forumowy serwer). Wg ankiety jest to jeden z top3 serwerów na ten moment jeśli chodzi o przewagę języka angielskiego nad innymi.

Tak samo, jak pare osób wcześniej pisało, pchać się na Underworld czy Blacktide nie mam zamiaru.

Do forumowej gildii chętnie dołącze.

na 90% grać będę Sylvari Thief

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk jako szef gildii? Idea tyle piękna co kompletnie nierealna, bo jako redaktor pewnie też będzie miał swoje obowiązki, ale... jeśli ktoś chce próbować może go zapytać :D

Cóż, na chwilę obecną jakiś konkretniejszych propozycji nie widać, więc można ostatecznie skusić się na ten Aurora Glade choć pewnie i tak ostatecznie skończę tam gdzie reszta znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł co do wyboru serwera. Według mnie dobrym pomysłem byłoby, gdyby każdy z nas przez pierwsze pięć dni grania wypróbował jeden serwer. Po tych pięciu dniach czyli załóźmy 1 września, każdy opisałby serwer, na którym grał (społeczność, kultura, inne gildie, WvWvW) a potem z tych wybralibyśmy odpowiedni. A problemu z dołączeniem wszystkich na jeden serwer być nie powinno, ponieważ na początku przechodzenie pomiędzy serwerami ma być darmowe. W ten sposób unikniemy wybrania "złego" serwera. (tak wiem, cały czas powtarzam słowo "serwer :)) Jeżeli sposób wybrania serwera spodobał się, to niech każdy napisze, jaki serwer "przetestuje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Na Aurora mi się wydaje, że będzie się spoko grało. Przy okazji przecież można grać ze sobą normalnie bez względu na serwer, na którym jesteś(będziesz wtedy tylko gościem). Jednak WvsWvsW wtedy nie zagramy(może przeciwko sobie tylko xD), więc jak ktoś jest nastawiony trochę na PvP ze znajomymi to może mieć trochę znaczenia. Moja klasa to pewnie Sylvari- Złodziej biggrin_prosty.gif Jakoś tak mi się spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pogadałem z Hakkenem i może się to jeszcze zmieni, ale lecimy na Desolation, przynajmniej tak brzmi na razie plan dopóki nie okaże się, że jednak główna część ludzi stąd pójdzie gdzieś indziej ;)

Akurat guesting jest zawsze porządną opcją Shaker, bo w PvP za wiele szaleć nie zamierzam a na pewno nie przed zapoznaniem się dogłębnie z trybem PvP. No ludzie, pora się zdecydować i modlić się o to, żeby nie powtórzył się scenariusz z Diablo III ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można dopisać się do forumowej gildii, to jestem wstępnie chętny :) Osobiście również byłbym za serwerem anglojęzycznym. Jako - takie doświadczenie w Guild Wars mam. Właśnie, wiem, że to offtop, ale jeśli komuś brakuje punktów do Hall of Monuments, teraz można zdobyć tormented weapon w evencie przenoszącym grę z jedynki do dwójki. Questy polegają na zwiedzeniu ważnych miejsc z kampanii i dodatku.

A wracając do tematu, będę grał asurą elementalem - przynajmniej na początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo mnie ciekawi co się będzie działo na " polskich" serwerach więc może będę się pisał na sapera na polu minowym cheesy.gif

polskiej społeczności

o ile nie wyjadę jeszcze na wczasy w ciągu najbliższych dnitongue_prosty.gif, bo chyba nik nie chciałby, żebym został tam uwięziony, gdyby panował tam chaos jak w zoo - co nie ?ermm.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zobaczyć co i jak na polskich serwerach, bo nawet jak się zna Inglisza, to chyba lepiej się dogadać z rodakami w W vs W ,co do podziału łupów trollface.gif .

btw. Co sądzicie o moim buildzie ? http://gw2skills.net/editor/en/?fcIQFAUlsp6ZX7ylF17IxoCdG0D9mX/+5hcbbaB;ToAg0CnooxQjgGLNOak0MI4QA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LekhimorPL

To już mamy jednego "szpiega", który zobaczy jak poradzi sobie nasza polska społeczność w Tyrii. Mimo wszystko czuję, że Blacktide, może być jednym z lepszych serwerów radzących sobie na WvWvW, bo jakkolwiek nie patrzeć, będzie tam sporo polskich gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...