Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strike112

PS3 - warto kupić?

Polecane posty

A głośniki ? Wystarczy przejściówka 2x chinch / 1 x jack ?

Tak. Tylko trzeba uważać, bo czasem odwrotnie je składają i białe podpina się do czerwonego i vice versa.

Ale podaj model monitora, bo coś dziwne mi się wydaje, że ma wejście HDMI, a nie ma wyjścia na jacki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż warto kupić PS3. Jeśli wykupiłbyś PS+ miałbyś dostęp do kilku fajnych pełniaków za darmo- w takim wypadku przyda się większy dysk. Ja mam 80GB,a powoli zaczyna mi tego miejsca brakować- nie mam ps+ od czasu do czasu kupuje sloty na psn i dysk się wyczerpuje, więc gdybym teraz miał kupować konsole brałbym z dyskiem co najmniej 160 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż warto kupić PS3. Jeśli wykupiłbyś PS+ miałbyś dostęp do kilku fajnych pełniaków za darmo- w takim wypadku przyda się większy dysk. Ja mam 80GB,a powoli zaczyna mi tego miejsca brakować- nie mam ps+ od czasu do czasu kupuje sloty na psn i dysk się wyczerpuje, więc gdybym teraz miał kupować konsole brałbym z dyskiem co najmniej 160 smile_prosty.gif

Tak, co do wielkości dysku to 80GB jest zdecydowanie za mało i 160 giga to minimum. ściągniesz trochę dem, zgrasz kilka filmów, muzyke i 80 jest już zapełnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...