Jump to content
Sign in to follow this  
shinobirichi

Sleeping Dogs - Program HKShip.exe przestał działać

Recommended Posts

Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam'ie które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Mam zrobić reinstalację gry? Przy uruchomieniu na ekranie pojawiają się co najwyżej loga firm, po jakimś czasie jak coś zacznę klikać to mi wywala: "gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Someone, anyone, Help!

Edited by shinobirichi

Witaj, mam ten sam problem, ale nie pojawiają się żadne komunikaty. Po instalacji, części z płyty, próbuje otworzyć grę - i nic się nie dzieje. W tym momencie robię reinstalkę już nie z płyty tylko ze Steama.

Przeinstalowałem - nic, ale już działa, odkryłem pewną rzecz - w folderze steamapps/common/redist/dxredist dxredist odpal plik DXSetup i zaczęło mi działać.

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Pozbyłem się tego problemu. Zainstalowałem najnowsze aktualizacje pod Win7 i kartę graficzną. W końcu gra ruszyła. Tylko teraz nie mam Polskich napisów. Nie wiem czy przez to że reinstalowałem pobierając ze Steam'a?

Edited by shinobirichi

Tylko teraz nie mam Polskich napisów. Nie wiem czy przez to że reinstalowałem pobierając ze Steam'a?

To przez najnowszego patcha, Cenega już się tym zajmuje.

Edited by Michal333

Ja mam to samo -HKShip.exe przestał działać, ale momentami gra mi się po prostu zawiesza, Pozostaje alt+ctrl+del. Sleeping Dogs nie odpowiada, a po chwili wyskakuje HKShip.exe przestał działać. Już przez to 3 razy nie mogę przejść misji

w której ścigamy sie z kozakiem, po wypadku Asa.

. O co biega?

EDIT: Wyłączyłem tekstury HD. Może komp nie wyrabiał? Tak to gra mi chodzi na wysokich detalach.

Edited by piotrekpk19

Wchodzisz w ustawienia, obraz i dajesz [Q], (domyślnie) aby przejść do opcji zaawansowanych. Tam masz TEkstyry HD [WŁ] i [WYŁ], zaznaczasz [WYŁ] i zapisujesz zmiany.

Choć wczoraj miałem ten błąd tuż po wczytaniu gry, kiedy otwierał drzwi od mieszkania.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...